پشت صحنه: داستان آتلانتا ایالات اولین کیت

یادداشت سردبیر: با آتلانتا ایالات فصل در مکث, The Atlanta Journal-Constitution است در نظر گرفتن یک نگاه در برخی از بزرگترین لحظات در تاریخ است. در طول چند هفته آینده ما شما را در پشت صحنه سری که در آن ما در عمق گزارش اجازه می دهد تا شما را در بر اطلاعات قبل از هرگز شناخته شده است. امروز: آتلانتا ایالات اولین کیت.

پنج راه راه.

نام مستعار به دنیا آمد و از متناوب قرمز و راه راه سیاه و سفید روی تاج و برای اولین بار اولیه کیت مترادف با آتلانتا ایالات.

اما این هدف است. آن را یک محصول جانبی آلی.

اولین کیت در حال حاضر شناخته شده به عنوان پنج راه راه, رونمایی شد در خیمه یک محل در مرکز شهر آتلانتا. ثانویه کیت دوبله بتن و توت فرنگی رخ داده در طول نتیجهی – تعجب آور حداقل یک بازیکن از این تیم در اولین بازی پیش فصل.

در اینجا همانطور که گفته توسط کسانی که وجود دارد این است که داستان پشت پرده برداری از آتلانتا ایالات اولین دو کیت. صدای عبارتند از آتلانتا ایالات جمهور دارن Eales, معاون رئیس جمهور, کارلوس Bocanegra و Catie Griggs, بازیکنان, Michael Parkhurst, جف Larentowicz و جولیان Gressel و طرفداران رابین Saghini و کوین Kinley. برخی از نقل قول ویرایش شده اند برای بافت وضوح یا ظهر.

Eales: ما از تمام تحقیقاتی که ما می خواهم به صحبت با نام تیم ما با طرفداران اما از لحاظ هویت های راه راه بود چیزی که بسیار زود … هیچ کس واقعا با استفاده از راه راه در MLS. آن را یاد لباس فوتبال, آیا آن را یوونتوس با راه راه سیاه و سفید و یا آث میلان.

اگر برگردم به کیت تغذیه هر چیز دیگری.

این بود بخشی از … آیا آن همه چیز در مورد ایالات نام….رسانه های اجتماعی در آن زمان بیرون آمد و با آن مشاهده … در ذهن من این بود بخشی از کل برند و این شامل راه راه.

نیوجرسی که همیشه جلو و مرکز هنگامی که ما طراحی آرم.

ما در حال حاضر ما ست. ما می دانستم که آنچه در آن بود به مانند نگاه. از این دیدگاه ما تا به حال آن را در سر ما برای مدت زمان طولانی.

نکته بعدی ما این است که به طور معمول چه اتفاقی می افتد زمانی که تیم در می آیند (به MLS) آنها آزادی خود را کشباف در ماه فوریه قبل از اینکه شما شروع در ماه مارس است. که از لیگ برتر که در آن شما می خواهید برای به حداکثر رساندن فرصت خود را به فروش کالا.

ما با کار MLS و آدیداس ما می خواستیم به آن را دریافت کند با شکرگزاری. چرا باید آن را زود به کریسمس ویندوز ؟ ما واقعا تا به حال به کار سخت به انجام این کار است. ما به صداقت درد در گردن به لیگ. من فکر می کنم آنها تغذیه با من hounding آنها.

آن را کاملا درست انجام. هنگامی که شما نگاه کنید به بازی برای اولین بار در بابی داد (ورزشگاه) به همین دلیل ما تا به حال تمام طرفداران ما در جمعیت پوشیدن پیراهن است چرا که ما تا به حال فرصت را به آنها را به فروش برساند.

این برای ما مهم بود که ما تا به حال یک راه اندازی رویداد ایده آل در سراسر زمان شکرگزاری به خاطر آن بود که بخشی از نام تجاری ما آن را بخش مهمی از هویت ما, ما نمی دانیم در آن زمان است که ما بخشی از نام مستعار. به همین دلیل ما می خواستیم به آن را یک رویداد را جشن می گیرند. بیایید خجالتی نمی شود. اجازه دهید آن را سرگرم کننده است.

خیمه است نمادین در مرکز شهر محل. که ما مفهوم است.

***

Eales و دیگران در آتلانتا ایالات مقابل دفتر تا به حال یک نگرانی: آیا مردم را پر کنید تا محل? آن خنده دار به نظر می رسد در حال حاضر با توجه به چگونه بسیاری از سوابق حضور و غیاب تیم صاحب, اما آنها مطمئن نبودند. Eales گفت: رفتن با قوانین کلی برای تاسیس franchises ممکن است آن را به دور پنج بلیط رایگان برای هر کسی که ممکن است شرکت کنند.

اما همه چیز این تیم تا به حال با آن برخورد کرده بود بسیار بالا میزان حضور و غیاب. آنها در یک دوراهی قرار گرفت که چگونه بسیاری از آنها را در دسترس است. آنها نمی خواهید به بیش از حد چند و پس از آن مردم را نشان نمی دهد و آنها رو نیمه خالی رویداد. به همین ترتیب آنها نمی تواند انجام بیش از حد بسیاری از آنها نمی تواند در.

Eales: ما بسیار پایین یک. البته طرفداران ما تحویل داده شده و در پیک.

***

وجود دارد ممکن است به بیش از حد بسیاری از. آتش مارشال تا به حال به می آیند و راه رفتن را از طریق ساختمان به مطمئن شوید که آن را می تواند اداره کند انتظار می رود مردم در انتخابات که با تاخیر چیزهایی حداقل 30 دقیقه.

Saghini: من به یاد داشته باشید برنامه ریزی برای آن شب تقریبا مثل این بود که یک درب عقب اتومبیل و بازی ما آماده شد ، ما حتی تا به حال یک pregame ملاقات نقطه در Switchyards اما تنها تعداد انگشت شماری از مردم نشان داد. کسانی که به راهپیمایی و شعار تمام وقت از Switchyards (که تنها یک بلوک دور از خیمه) به پایان خط برای رسیدن به این رویداد است.

***

آغاز شده نشان می دهد. محل بسته بندی شده بود. مشاعره با حروف A, T, L, U, T و D بودند در مرحله. سه بازیکن اندرو Carleton, Chris McCann و هکتور ویلللبا شد مدل های جدید کیت.

Eales: برخی از لحظات ما به سبک آمریکایی.

کریس McCann آمد از برنلی. بسیار مرتب کردن بر اساس از شمال دور پایین به زمین است. … آنها هرگز خود را نشان می دهد کیت در یک تئاتر. به عنوان شما را از طریق گام به گام U از یک ATLUTD با شیرینی پرواز در همه جا.

کریس McCann کردم حس “وای این است رفتن به چیزی متفاوت است. این بزرگ خواهد شد.” که یک لحظه برای او که “وای انتظار نیست که.”

Saghini: من به یاد داشته باشید خیلی بین داخل و آغاز این رویداد, اما من می توانم به یاد داشته باشید قطار شاخ درست قبل از آشکار تصویری آغاز شده است. دوست من و من شروع به فریاد که چون ما می خواهم برای درخواست شده است که چیز خاصی برای سال.

***

وجود دارد یک قطعی در طول ارائه. بازیکنان خواسته شد به سوالات. پاسخ پياده شد. این بازیکن تا به حال به تلاوت تنها پاسخ خود را. هکتور ویلللبا نیست انگلیسی صحبت می کنند. از او پرسیده شد که سوال خود را به زبان اسپانیایی است. او پاسخ داد در اسپانیایی. مترجم تبدیل به جمعیت و …

Eales: او به تمام پاسخ در اسپانیایی! وجود دارد این لحظه که در آن هر کس به دنبال در هر یک از دیگر. او را نگه می دارد در حال آمدن است. او دو دقیقه و ما در حال نگاه کردن به اطراف.

حتی (مترجم) متوجه شدم که او تا به حال ترجمه آن است. او آمد به سعی کنید به ترجمه آن به زبان انگلیسی, و ما مثل “هیچ هیچ هیچ. که کشتی میره.”

***

در این روز هیچ کس نمی داند آنچه در ویلللبا گفت. او در پاسخ به دعوت برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را از آن شب.

Eales: به صداقت آن را تقریبا مانند ما اهمیتی نمی دهند. آن را کمدی طلا.

Bocanegra: به همین دلیل (مترجم) جاستین (Veldhuis) است که در اینجا در حال حاضر. به همین دلیل او را مرد اصلی در حال حاضر. به همین دلیل او متولد شد.

***

وجود دارد یک کمد لباس خرابی.

Eales: این پیراهن بودند و ورزشی مناسب است. من تا به حال یک رسانه است. راستش من در تلاش بود برای نفس کشیدن. من نه یک رسانه دیگر. من یک رسانه در مبارزه با وزن 20 سال پیش. آن را مانند پوشیدن کرست. تلاش برای نفس کشیدن در داخل و نه در مرحله سقوط است.

***

طراحی نیوجرسی ساده بود با توجه به Eales.

Eales: نظر ما بود و ما نمی خواهید به استخدام یک شرکت برای طراحی نام تجاری, نام باشگاه, هویت, اما ما بودند رفتن به محل کار با آدیداس به دلیل تجربه خود را. همانطور که ما در مورد این کیت برای من این کیت است که بخش عظیمی از هویت خود را. جالب اینجاست که این شد ما نام مستعار. آن را به شما نشان می دهد چقدر مهم می توان آن را.

ما می تواند خود را راه راه. ما در یک تیم جدید در لیگ جدید, اما ما می خواستیم که این احساس است که ما می شده است در اطراف برای چند سال.

وقتی فکر می کنم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما همه افتخار با آتلانتا ایالات و آن را شگفت انگیز بوده است چه بوده ایم اما این احساس حتی پس از فصل 1 که نگاه و احساس آن را مانند ما شده است در اطراف برای یک مدت طولانی از آنجا که ما تا به حال کلاسیک این است که برای اولین بار کیت. که همه بخشی از هویت.

که برای اولین بار کیت طراحی شده اولیه و کمک به ما برای ساخت هر چیز دیگری.

که بخشی از سرخوردگی من که فقط United FC کردم به بیرون درز بدون آرم, بدون دانستن هر کسی بدیهی است که دانستن اینکه چه چیزی کیت بود و از آنجا که ما تا به حال انجام داده راه اندازی در خیمه اما در ذهن من بود و با اعتماد به نفس بیشتر به خاطر من می دانستم که کل تصویر. من می دانستم که داستان.

که برای اولین بار کیت سمان آتلانتا, ایالات, پنج راه راه که در لوگوی ما که همیشه آنچه هویت ما است.

من احساس می کنم خوب است که هر آنچه در آینده اتفاق می افتد, ما خود را در راه راه سیاه و سفید و قرمز در لیگ برتر فوتبال. ما خود را که.

***

این رویداد یک موفقیت بود. حتی کسانی که حضور نداشتند گفت: آنها می توانند احساس انرژی آینده خود را از طریق صفحه نمایش لپ تاپ.

Griggs: من از تماشای livestream on Facebook. من دعوت شد اما شوهرم به خارج از شهر بود و پسر من بسیار جوان بودم بنابراین من در خانه محدود شده است.

باحال بود به حدی که (انرژی) در واقع انتقال از طریق livestream. من در واقع به تماشای همه چیز. واقعیت این است هنگامی که شما با دیدن صورت جریان محتوا به ویژه هنگامی که شما یک کودک احتمال گرفتن از طریق همه چیز را بدون کشیده شدن به دور و یا از دست دادن علاقه به پایین است.

یکی از چیزهایی که واقعا خنک بود و روشن بود راه است که در آن طرفداران بودند در طول ماه هیجان زده است. واقعا جالب بود برای دیدن تیتو مسائل ترجمه در کنار هر چند برای من ساخته شده است که برای مشاهده این راه بازیکنان معرفی شدند به من به عنوان کسی که یک بومی طرفداران فوتبال برای اولین بار و آن چیزی بود که ما در حال بیرون آمدن.

این واقعی است. این بزرگ است ، وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد.

Saghini: در پایان این رویداد در مرحله, چند, یک دسته از ما پرتاب ما روسری به بازیکنان و کارکنان و معدن به پایان رسید تا با تاتا (خراردو مارتینو).

برجسته از این رویداد دیدن شد تیتو دوباره ، من در مقدمه کنفرانس مطبوعاتی در ماه ژوئن آن سال. من شنیده ام او به طبقه پایین نشست طرفداران اما به هر دلیلی که من نمی آن را به پایین وجود دارد در زمان برای دیدن او اگر چه من به اجرا اندرو Carleton. من برای دیدار با کریس مک کین پس از, نشان می دهد, هر چند. او فقط سرگردان در اطراف هنگامی که محل عمدتا پاک, بنابراین من رفت و گفت: سلام و گفتگو با او را برای چند دقیقه.

Bocanegra: آن را بسیار ویژه شب. آن رویداد پس از رویداد. ما انجام شد که منجر به این فصل است.

ما باید برخی از بازیکنان. ما نیوجرسی. آن شروع به احساس واقعی است.

محل بسته بندی شده بود. واقعا سرگرم کننده در شب. واقعا سرد برگزاری است. این احساس ما وارد شده بود. ما تا به حال یک نام. ما بازیکنان است. ما تا به حال یک jersey. این بود که “خوب این با ما است.” ما شروع به شکل گرفتن است. شما در حال شروع به دیدن رنگ در اطراف شهر.

من فکر می کنم که خیلی باحال بود قادر به نشان می دهد که با برخی از بازیکنان در مرحله. ما زنده هستند. ما می توانید آن را در حال حاضر.

Eales: دوباره برای من در نظر پنج لحظات در ساختمان حق رای دادن آن قطعا وجود دارد برای من. فکر کردن در مورد آن ما هنوز پنج ماه دور از بازی. من به یاد داشته باشید برای رفتن به یک پیاده روی حدود شش ساعت قبل از درها باز است و ما در حال حاضر به حال مردم tailgating در پارک خودرو در اطراف چرخ و فلک. برای من که نشانه ای از آنچه که می آیند و دیوانه مشتاق طبیعت از طرفداران ما.

این کیت راه اندازی و آن را به بهترین.

***

بسیاری از بازیکنان خواهد عشق اولیه کیت.

Gressel: من دوست داشتم لباس های جدید زیادی است. به خصوص کیت صفحه اصلی. یکی از اولیه عالی بود. آن مناسب برای فصل اول. این دقیقا همان چیزی است این باشگاه در نوع مارک دار خود را با رنگ قرمز و سیاه و سفید راه راه. آنها مناسب خوب است.

آنها فقط خوب است برای پوشیدن دارم. همیشه یک احساس غرور و افتخار به آنها را به خصوص در خانه در مقابل خانه ما طرفداران شد که در آن هر کس می پوشد آن را به عنوان به خوبی. باحال بود به پوشیدن آن.

Parkhurst: من امیدوارم که آنها هرگز دور از پنج راه برای خانه نیوجرسی. که حاکی از آتلانتا ایالات. امیدوارم که باقی می ماند برای همیشه لطفا برای.

***

ثانویه کیت نازل شد Feb. 12, 2017 در حاصل کار دو تیم اولین نمایشگاه بازی در Chattanooga. بازیکنان شد شگفت زده برای دیدن بسیاری از هواداران در ورزشگاه و زمانی که اتوبوس کشیده.

Larentowicz: قابل توجه به خاطر آن بود که اولین بار ما در مقابل طرفداران ما.

آن بود که لحظه ای که در آن ما یک تیم با هم.

قبل از (همه چیز) بود واقعا آرام است. ما در شاخه گل و بلبل. ما در فلوریدا. ما احساس نمی متصل به هر چیزی. هیچ امکانات آموزشی است. هیچ ورزشگاه نشده است. هیچ طرفداران تا به ما نشان داد تا به آن بازی است.

اتوبوس کشیده … که راه آن را در Chattanooga بازی. طرفداران همه جا بودند.

عالی بود واقعا.

که لحظه برای من زمانی که خوب باشند به ما پیوست.

Gressel: ما خدا را شکر آنها وجود دارد که برای بازی. این اولین بار است که ما در معرض طرفداران. آن چیزی خاص به standout که برای گروه دوم در نیمه دوم به در آمده که خوب بود. که سرد بود لحظه برای ما به عنوان یک تیم ما اولین اتصال به طرفداران. به پرده دوم کیت مانند است که سرگرم کننده بود.

Parkhurst: من به یاد داشته باشید بیش از حد در مورد آن بازی است. من قطعا به یاد داشته باشید کیت تغییر دهید. من فکر می کنم من فقط بازی های نیم. من به یاد داشته باشید جمعیت رفتن دیوانه که Carleton به ثمر رساند و تفکر “من نمی توانم باور کنم که چگونه بسیاری از مردم سوار فقط به تماشای این بازی پیش فصل برابر یک از بخش پایین تر از تیم است.” به دنبال بازگشت آن جای تعجب نیست من اما در آن زمان آن را به من اعتصاب. که بسیار نادر برای MLS.

***

رونمایی جالب بود چرا که برخی از بازیکنان مانند Larentowicz آمد و در طول نیمه اول و پس از آن بازی در نیمه دوم. آنها تا به حال به تغییر در حاصل کار دو تیم در حالی که تلاش برای ماندن در گرم کردن به بازی در نیمه دوم.

و بازیکنان که در شروع نیمه دوم و یا رفتن به بازی در نیمه دوم گفته شد و نه به فاش کردن کیت جدید تا زمانی که درست قبل از شروع نیم به طوری که آنها تا به حال برای گرم کردن در تاپ که تحت پوشش کیت.

Larentowicz: به معنای تقریبا بدون گرم کردن برای نیمه دوم. من در رفت و با پوشیدن لباس سیاه و سفید و قرمز و آمد پوشیدن خاکستری است.

من فکر می کنم آن چیزی است که به ما آموخته اوایل که این باشگاه در تلاش بود به فکر می کنم در مورد جزئیات هر نقطه, هر, من و عبور از هر t آن را در راه خود را و آن را در یک راه خاص.

شاید به این دلیل است که مراقبت های داده شده به آن است.

Gressel: من نمی دانم که ما تا به حال به تغییر لباس در آن Chattanooga بازی در حاصل کار دو تیم به صداقت. این کاملا عجیب و غریب. شما سعی می کنید برای گرم کردن و پس از آن شما سعی می کنید به بازی خوب. شما سعی می کنید برای ایجاد یک تصور به خصوص که بچه ها که در آمد برای تیم دوم. آن را کمی عجیب و غریب اما من فکر می کنم ما از آن ساخته شده کار می کنند. ما نقطه تمام است که این می تواند سرگرم کننده برای طرفداران.

Kinley: که بازی در Chattanooga شد سورئال. با بازی در یک لیگ پایین تر محل آن را احساس نمی مانند آتلانتا ایالات کامل حرفه ای MLS تیم. ما کلمه از مقابل دفتر برای هواداران-اعضای گروه برای دیدار با پشت سر قیف-کیک تریلر برای یک رویداد خاص قبل از بازی. آنها محصور است به این منطقه در نزدیکی خط پایان نزدیک به این زمینه است. پس از آن ما شاهد دوربین شروع به گرفتن عکس و آنها گذشت این طلا جعبه با بتن خاکستری ثانویه کیت. همه خیلی هیجان زده بود و برگزاری جدید کشباف.

بزرگی بود که برای اولین بار تجربه کباب سگ در زیر انبار پوشش احساس یک سطح پایین تر در نظر گرفتن و آغاز چیزی خاص و جدید. همه بچه ها در زمان ما به این بازی هرگز آن را فراموش نکنید.

***

و نظرات در کیت خود را ؟

Larentowicz: من آن را دوست دارم اما من آن را دوست دارم در حال حاضر به دلیل اتصال به آن سال.

Parkhurst: من دوست داشتم که اولیه خاکستری دور نیوجرسی. من می دانم که شما مجبور به تغییر حداقل یک نیوجرسی در هر سال است. این شرم آور است که ما فقط به حال آن را برای یک سال است. من دوست داشتم که یک دلیل آن کمی متفاوت است. نه بیش از حد بسیاری از تیم ها تا به حال یک دور خاکستری نیوجرسی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر