Cashless استادیوم ‘ضرورت’ در آینده مرسدس بنز ورزشگاه exec می گوید

مرسدس بنز ورزشگاه مدیران میزبانی مجازی کنفرانس جمعه در آن آنها توصیه مکانهای دیگر تبدیل به یک cashless معاملات مدل.

مرکز شهر آتلانتا ورزشگاه در سال گذشته اول شد عمده ایالات متحده ورزشگاه به توقف پذیرش نقد است.

“من فکر می کنم در مورد کسب و کار صحبت می کرد برای خود قبل از COVID-19. من فکر می کنم آن را یک ضرورت پس از COVID گفت:” استیو توپ مدیر عامل شرکت AMB گروه آرتور خالی گروه از کسب و کار. “و که می داند که چگونه ما در حال رفتن به عامل با یک نهفته مقدار ترس در ما پایگاه های فن ذهن در مورد دست زدن و تماس با؟”

مرسدس بنز ورزشگاه مقامات گفت: برخی از 900 نمایندگان از سراسر طرفدار و کالج ورزشی – همه از آن تعطیل است توسط coronavirus بیماری همه گیر — پیوست دیجیتال کنفرانس در مورد cashless ورزشگاه استراتژی.

وقتی که از شاهین و آتلانتا, ایالات به تصویب رسید خود را به طور کامل cashless مدل برای همه حوادث در مارس 2019 نیاز به پرداخت برای مواد غذایی و نوشیدنی و کالا با کارت های اعتباری, کارت های اعتباری و یا تلفن همراه خدمات ورزشگاه مقامات گفت: انگیزه اصلی بود به سرعت معاملات و کوتاه منتظر در امتیاز می ایستد. اما زمانی که طرفداران بازگشت به رویدادهای ورزشی — هیچ کس نمی داند که که خواهد بود-انگیزه برای دیگر استادیوم را در نظر بگیرید که بدون پرداخت پول نقد به احتمال زیاد متفاوت خواهد بود.

“چرا بسیاری از شما احتمالا علاقه مند به آن را در این زمان کاهش تماس فیزیکی (از بین بردن) به ماهیت کثیف نقدی رفتن به عقب و جلو از مردم” گرگ Beadles, رئیس مالی و اداری افسر AMB ورزشی و سرگرمی ها گفت: شرکت کنندگان در کنفرانس.

به آنها گفته شد که مرسدس بنز ورزشگاه را تبدیل به یک cashless عملیات منجر به $350,000 صرفه جویی در هزینه سال گذشته است. که با حذف هزینه های مرتبط با حرکت شمارش و تامین مقدار زیادی از پول نقد در ورزشگاه, MBS, مقامات گفت. آنها نیز گفت: این ورزشگاه تا به حال 16 درصد افزایش در مواد غذایی و آشامیدنی (persian) فروش سرانه.

“از آن ساخته شده حس قبل از COVID-19 زده” توپ گفت: cashless مدل. “ما فکر می کنیم آن را حتی بیشتر حس می کند با توجه به این که از ترس بازتاب در سراسر کشور و در پایگاه های فن در اطراف نزدیکی و لمس کردن است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر