کشورهایی که نگهداری یک درب در Coronavirus نگاه به یکدیگر به احیای اقتصاد

یک گروه از کشورهایی که پیشرفت در مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس اما که اقتصادهای در حال درد و رنج پس از monthlong خاموش هستند با هم متحد شدند و در تلاش برای بازسازی روابط کسب و کار و گردشگری در میان خود.

گروه—استرالیا, اتریش, اسرائیل, جمهوری چک, دانمارک, یونان و نیوزیلند—ساخته شده است به طور عمده از کارهای کوچک و بزرگ کشور برخی با صنعت گردشگری است که می تواند در صورت خرابی اگر گردشگران خارجی اقامت در خانه این سال است.

در نهایت بازگشایی مرزهای خود را به شهروندان دیگر کشورها در آنها امید به کاهش برخی از اقتصادی درد ناشی از سلول های اخیر در حالی که محدود کردن خطر از بهبود عفونت است.

“ما کشور واکنش نشان داد زود و با زور و اجبار و در حال حاضر ما در یک موقعیت بهتر” گفت: اتریش صدراعظم Sebastian Kurz که در آغاز داد هفته گذشته پس از گروه اول—مجازی—نشست. اعضای دیدار خواهد کرد هر دو هفته در videoconferences.

در میان این گروه جمهوری چک و یونان و دانمارک تحمیل سلول اقدامات اولیه اغلب قبل از این ویروس تا به حال ساخته شده است هر گونه پیشرفت جدی در سرزمین خود است.

دیگران مانند اتریش شد آمار اولیه در این بیماری همه گیر اما از آنجا که به طور قابل توجهی کاهش میزان عفونت.

روش خود را متنوع اند. اتریش با استفاده از محققان پلیس برای کمک به ردیابی تماس با افراد آلوده و آن را تست تمام ساکنان و کارکنان خانه های سالمندان. استرالیا می خواهد به سطح شیب دار تا تست به 40,000 یک روز. اسرائیل و جمهوری چک در حال استفاده از تلفن همراه داده ها برای قرار دادن افرادی که در تماس با فرد آلوده.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz آغاز داد.

عکس:
bundeskanzleramt/ایسنا

در مرحله اول هفت نفر می خواهید برای هماهنگ کردن سیاست با هدف جلوگیری از عود. کشورهایی مانند سنگاپور یا ژاپن بود که در اوایل موفقیت در مهار گسترش Covid-19 موارد دیده می شود این بیماری اندکی و عفونت های جمع آوری سرعت پس از استراحت محدودیت.

به عنوان یک شرط برای باز کردن تجارت و سفر در میان آنها کاربران می توانند به توافق برسند که همه را اتخاذ اقدامات اجباری پوشیدن, ماسک, انبوه, تست اجتماعی فاصله و حفظ مرزهای بسته به کشورهایی که این ویروس هنوز هم به سرعت در حال گسترش به گفته مقامات از چند تا از دولت درگیر.

والتر Schachermayer یک ریاضیدان که به پیش نویس دولت اتریش استراتژی گفت: ایده این است که برای محدود کردن ویروس نرخ تولید مثل و یا R به کمتر از R1 و یا دیگری این بیماری همه گیر خواهد سرعت بخشیدن به. با اجباری با پوشیدن ماسک و دیگر اقدامات در محل کشورهایی که به طور قابل توجهی کاهش تعداد عفونت های جدید را پس از آن قادر به باز کردن مرزهای خود را بر اساس انتخابی, او گفت:.

“موفقیت ترکیبی از اقدامات اعمال شده در اتریش تا کنون به ما می دهد امید” آقای Schachermayer گفت.

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

ابتکار عمل را به خود جلب کرد انتقاد این هفته به خصوص از اروپا است. چهار کشور در گروه عضو اتحادیه اروپا که در آن به طور معمول اصطکاک داخلی سفر منجمد پس از دولت بسته مرزهای خود را برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

بلوک در حال کار بر روی یک نقشه راه برای بازگشایی مرزهای داخلی است که برخی از مقامات در حال حاضر می گویند می تواند تضعیف شود اگر اعضای ابتکار آسانسور محدودیت های مسافرتی در میان هر یک از دیگر ، در عمل این می تواند سفر بین اسرائیل و یونان راحت تر از بین یونان و ایتالیا حداقل در حالی که یک مقام دولتی گفت.

“ما نیاز به ضوابط مشترک در اروپا در مورد چگونه برای بازگرداندن آزادی” وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: در مصاحبه منتشر شده در وب سایت وزارت. “یک مسابقه اروپایی که اجازه می دهد تا توریست سفر اول منجر به خطرات غیر قابل توجیه.”

دیگران از ترس این طرح را ایجاد اصطکاک بیشتر در یک بلوک که در حال حاضر در حال زور زدن بیش از سوال از چگونگی به اشتراک گذاری اقتصادی درد از مبارزه با این بیماری همه گیر.

آلمان دعوت شده به این کنفرانس اما حاضر به حضور در, به گفته مقامات کشورهای شرکت کننده. برلین تمدید کلی مشاوره سفر برای بقیه جهان در روز چهارشنبه تا اواسط ماه ژوئن.

Mette Frederiksen نخست وزیر دانمارک گفت: در هفته گذشته اتحادیه اروپا بود “بسیار مهم است چارچوب, اما من فکر می کنم این اتحاد جهانی بسیار جذاب به دلیل آن را به ارمغان می آورد با هم کشور از سراسر جهان است.”

اقتصاددانان می گویند این طرح بعید است به یک اقتصادی نوش دارو برای کشورهای شرکت کننده به عنوان گردشگری بین اعضای نخواهد بود به اندازه کافی برای جبران کمبود بازدید کننده از بزرگتر کشورهایی مانند فرانسه و آلمان است.

جهان, سفر و گردشگری شورای هشدار داده است Covid-19 همه گیر می تواند در قطع 50 میلیون شغل در سراسر جهان در صنعت سفر و گردشگری. جهانی درآمد برای سفر و صنعت گردشگری برای سال 2020 است که انتظار می رود به کاهش 35 درصد در مقایسه با سال گذشته به حدود 447.4 میلیارد, با توجه به تحرک بازار چشم انداز.

در اولین جلسه هفته گذشته این کشور رهبران نیز متعهد به همکاری در ساختمان داخلی خود را تولید و ظرفیت های خود را به منظور کاهش اتکا به کشورهایی مانند چین برای مواردی مانند ویروس, تست کیت ماسک صورت و آینده واکسن.

گردشگری سقوط در ونیز پس از شیوع کروناویروس در ایتالیا.

عکس: بازی Giacomo Cosua/زوما پرس

در حالی که یک جدول زمانی برای بازگشایی مرزهای بین اعضای گروه نیست مجموعه, مقامات گفت: برخی می تواند شروع استقبال از مسافران در هفته های آینده. همراه با اقدامات می تواند شامل مشترک استانداردهای بهداشت برای شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها و مقامات چندین کشور گفت. یک پیشنهاد خواهد دیدن مسافران تست شده برای Covid-19 عفونت قبل از سوار شدن.

در یونان که در آن گردشگری حساب برای بیش از 8 درصد از محصول ناخالص داخلی طبق آمار رسمی دولت قصد دارد به تدریج بازگشایی به بازدید کنندگان از کشورهای منتخب پس از ژوئیه 1. در دوشنبه, یونان, تا به حال تنها 15 عفونت های جدید در حالی که تعداد بیماران در بخش مراقبت های واحد کاهش یافته و به حدود 40.

الکسیس Patelis مشاور اقتصادی نخست وزیر یونان گفت: این کشور با موفقیت در محدود کردن تعداد موارد می تواند آن را به خصوص جذاب برای گردشگران خارجی در مورد سلامت خود نگران.

پروفسور مارکوس مولر پیشوا از وین دانشگاه علوم پزشکی و مشاور دولت اتریش گفت که این کشور ابتکار عمل می تواند کمک به آنها در بازگرداندن یک درجه از حالت عادی در خانه اما تنها اگر مقامات باقی مانده هشدار به هر گونه نشانه ای از موج دوم از عفونت است.

“اگر به اندازه کافی کشورهای نگه داشتن این بیماری تحت کنترل ما می تواند قادر به سرکوب موج دوم در مقیاس جهانی” او گفت:.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر