فیلمساز زندانی بیش از موزیک ویدیو که با تمسخر رئیس جمهور مصر درگذشت

مصر پلیس گشت زنی در نزدیکی برج های ساعت در زندان تورا در قاهره در ماه فوریه است.

عکس: خالد desouki/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مصر فیلمساز بازداشت برای دو سال بیش از یک موزیک ویدئو که با تمسخر رئیس جمهور مصر عبد فتاح Al Sisi کرده و خانواده گفت: یکی دیگر از مرگ در داخل کشور را در زندانها است که به حقوق بشر و گروه های انتقاد تند خود را درمان زندانیان.

سایه Habash, 24 سال, بود, یکی از ده ها هزار نفر از هنرمندان و فعالان معترضان و دیگران دستگیر و در مصر در سال های اخیر به عنوان آقای السیسی تلاش برای مردن از چالش های بالقوه برای حکومت خود را در سال های پس از سال 2011 بهار عربی قیام.

بستگان آقای Habash تایید مرگ او در اظهارات on Facebook, اما نمی گویند که چگونه او درگذشت. او تا به حال برگزار شده است بدون محاکمه در قاهره را بدنام تورا زندان پس از سال 2018 است. او متهم شد که طیف وسیعی از جرائم وی مانند عضویت در یک گروه تروریستی و گسترش اخبار نادرست.

مقامات مصری نیست نظر آقای Habash مرگ است. یک سخنگوی دولت نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این موضوع.

مرگ می آید و در میان نگرانی های فزاینده در مورد شرایط در مصر شلوغ زندانها پس از مرگ یک اعتصاب غذای مصری-آمریکایی زندانی در ماه ژانویه است. حقوق بشر گروه نیز با دعوت از مصر برای آزادی زندانیان به ممانعت از گسترش coronavirus در زندانها که زندانیان می گویند که عدم مراقبت های پزشکی کافی.

آقای Habash دستگیر شد و در ماه مارس سال 2018 پس از او به یک موزیک ویدئو از منكر Essam های مصر نوازنده سنگ که شهرت آواز روی صحنه در میدان تحریر قاهره در سال 2011 انقلاب که رییس جمهور حسنی مبارک. Mr. Ahmad در حال حاضر زندگی در تبعید در سوئد.

این ویدیو با عنوان “Balaha” یک کلمه عربی برای تاریخ و یک مرجع به یک derisive نام مستعار برای آقای Sisi. در این ویدئو مشاهده شده است 5.4 میلیون بار در یوتیوب.

در نامه ای از زندان منتشر شده در آقای Essam وب سایت به تاریخ Oct. 26, 2019 آقای Habash نوشت: “زندان doesn’t kill تنهایی می کند.”

یک مصری-آمریکایی و دو شهروند به نام مصطفی Kassem بود که 54 سال از درگذشت در زندان قاهره پس از اعتصاب غذا در ماه ژانویه و در نتیجه کمیاب عمومی ملامت دولت مصر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مصر رئیس جمهور محمد مرسی بود که عزل در یک کودتای نظامی در سال 2013 درگذشت در ژوئن 2019 پس از سال ها در زندان و پس از آن خانواده و وکلا هشدار داد که او تا به حال شده است را تکذیب کرد مراقبت های پزشکی کافی.

آقای السیسی به قدرت رسید به دنبال 2013 آمریکا و مجموعه ای در حرکت یک سرکوب سیاسی است که به شدت محدود آزادی بیان در مصر است. پیش از آن در آوریل مصر نمایندگان مجلس با رای به گسترش است قدرت رئيس جمهور در نور از coronavirus همه گیر اعطای او افزایش اقتدار بیش از مدارس محل تجمعات عمومی و افزایش قدرت به تخصیص بودجه.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر