Georgia Tech به احتمال زیاد recalculating برنامه ریزی برای نهایی بسکتبال بورس

Georgia Tech برنامه های خود را برای 13 و نهایی کمک هزینه تحصیلی به احتمال زیاد تغییر داده شده است و ممکن است تغییر کند دوباره به زودی.

تصمیم ویک فارست مرکز Olivier Sarr برای ورود به انتقال پورتال و همچنین قریب الوقوع cutdown از Gardner-Webb گارد خوزه پرز از پنج فینالیست برای انتقال او مقصد شکل به شکل مربی جاش Pastner را استخدام استراتژی است.

پرز که به طور متوسط 15.1 امتیاز در هر بازی در دو فصل اول در Gardner-Webb شامل تکنولوژی در میان بالا 10 مدارس یکشنبه گذشته. او انتظار می رود به کاهش خود را لیست به پنج زودی احتمالا در روز یکشنبه. صرف نظر از اینکه تکنولوژی همچنان به عنوان یک احتمال Pastner بدون شک یک پیشنهاد برای Sarr, که احتمالا بسیار بیشتر استخدام انتقال نامزد این offseason.

Sarr صعود ارشد به طور متوسط 13.7 امتیاز و نه ریباند در هر بازی این فصل به کسب سوم-تیم All-ACC افتخارات. خبر از تصمیم خود برای قرار دادن نام خود را در انتقال پایگاه داده را شکست جمعه. Tech استخدام Sarr از دبیرستان – او از فرانسه – و آن را ممکن است که Sarr آشنایی با Pastner خواهد بود یک دارایی برای کت.

>> 54 Tech ورزشکاران کسب درجه

Sarr را بسیار کمک فن آوری است که می تواند با استفاده از تجربه مرکز با جیمز بانک واجد شرایط بودن کامل است. با بازگشت هسته ای, کت باید امید بازگشت به مسابقات NCAA برای اولین بار پس از سال 2010. این کت زرد ” تنها بازگشت پست بازیکن رو به جلو موسی رایت.

Sarr خواهد بود به خصوص موثر با توجه به این احتمال که این قانون پیشنهادی به کمک مالی همه بخش ورزشکاران توانایی انتقال یک زمان و بدون نشستن برای یک سال است انتظار می رود به تصویب. پنج شنبه در بخش هیئت مدیره توصیه می شود که تغییر را به رای گیری مارس 20 توسط بخش من شورا بود “مناسب نیست در این زمان.” مرکز رادنی Howard انتقال به فن آوری از گرجستان, اما به نظر می رسد که او در حال حاضر شما باید برای نشستن یک سال قبل از اینکه قادر به بازی برای کت.

Sarr که ترک ویک فارست پس از شلیک مربی دنی منینگ خواهد بود یک نامزد برای دریافت چشم پوشی از مشکلات فوری برای واجد شرایط بودن. (Tech گارد Kyle Sturdivant انتقال از USC یک مورد قوی برای دریافت چشم پوشی به عنوان نورکراس بالا گراد است بازگشت به خانه با توجه به یک تراژدی خانواده.)

Tech خواهد شد ثبت نام دو پست از بازیکنان به عنوان اول — صبا Gigiberia از کشور گرجستان و اردن Meka از تن. بتل مسیحی آکادمی.

Pastner هر چند به احتمال زیاد خواهد شد رقابت برای Sarr با کشت برق-کنفرانس مدارس نیاز به یک مرکز, و آن را ممکن است Sarr ممکن است بخواهید به شکستن تمیز و ترک ACC. همچنین Sarr ESPN گفت: که او باز به دیدار با مربی جدید استیو فوربس و ماندن در ویک فارست.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر