کیم جونگ سازمان ملل متحد با حضور در جلسه حاکم حزب کارگران کره در پیونگ یانگ آوریل 11.

عکس: کره مرکزی نیوز/کره جنوبی سرویس خبری/آسوشیتد پرس

سئول—رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد شد و گفت: باید با حضور در جمعه مراسم بریدن روبان حدود 30 مایلی شمال پیونگ یانگ آمریکا را به رسانه های دولتی گزارش داد هر چند هیچ عکس و یا فیلم منتشر شد.

شایعات را swirled در مورد آقای کیم سلامت پس از شکست او برای نشان دادن یک کلید مارس 15 ملی مراسم تجلیل تاریخ تولد از پدر بزرگ خود را. او ادعا به زنده و مرده و یا جایی در میان.

رسانه های دولتی نشده گزارش ظاهر عمومی توسط آقای کیم از آوریل 11, زمانی که او در دیدار با رهبران سیاسی ارشد به بحث در مورد رژیم coronavirus پاسخ. برای سه هفته گذشته و یا آقای کیم گزارش فعالیت ها شامل ارسال کارت تبریک به دولت های خارجی و ارسال با تشکر از شما نامه ای به کارگران ساختمانی. اما او بوده است عکس در حدود سه هفته.

آقای کیم گزارش بازدید از یک کارخانه کود در Sunchon رخ داده در روز اول ماه مه ، این رهبر کره شمالی بود تشویق می کردند پس از راه رفتن به انجمن خوش آمدید, موسیقی, برش روبان و دادن برخی از افتخاری, سخنان در مورد تسهیلات باز با توجه به یک کره مرکزی خبر گزارش آژانس از اوایل صبح روز شنبه.

“کارخانه مفتخر است در ثمر ایجاد شده توسط کسانی که کاملا به دنبال حزب سیاست با نمایش ممکن است از ارتش-مردم وحدت” آقای کیم به نقل شد.

دهه ی غیر قابل توضیح غیبت کیم خانواده رهبران از جمله پدر و پدربزرگ او نیز باعث شده گمانه زنی ها در مورد مرگ زودرس. اما تقریبا در همه این موارد حدس و گمان معلوم شد نادرست است.

نوشتن برای اندرو Jeong در andrew.jeong@wsj.com و Timothy W. Martin در timothy.martin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله