NBA تاخیر در قرعه کشی درفت ترکیب

NBA است که به تأخیر انداختن قرعه کشی درفت و پیش نویس ترکیب رویدادهای برنامه ریزی شده برای شیکاگو در اواخر این ماه.

لیگ تصمیم جمعه هر چند از آن شده است انتظار برای برخی از زمان. قرعه کشی نمی تواند رخ دهد تا به طور منظم فصل به اتمام است و یا اعلام شده است چون تیم سوابق تعیین شانس که 14 غیر حذفی تیم را تامین حق انتخاب شماره 1 به طور کلی در پیش نویس است.

در حال حاضر پیش نویس باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 25 — هر چند که بیش از حد خواهد شد به احتمال زیاد به تغییر در هفته های آینده به عنوان لیگ در ادامه در واکنش به coronavirus بیماری همه گیر.

قرعه کشی شد و به جای گرفته اند مارس 19. پیش نویس این ترکیب بود که از اجرا ممکن است 21-24.

لیگ به طور معمول دعوت حدود 70 بازیکنان به ترکیب که در آن برخی از نامزدها کار کردن و بازی در scrimmages و دیگران جست و خیز در دادگاه حوادث به طور کامل و فقط با تیم به جای. این ترکیب نیز یک شانس برای تیم به انجام physicals با بازیکنان یک جزء کلیدی از فرآیند ارزشیابی است.

NBA شده است به دنبال در گزینه های مختلفی برای هفته ها در مورد پیش نویس برنامه و از قبل پیش نویس حوادث فقط به عنوان لیگ است وقتی که می آید به امکانات برای از سرگیری فصل زمانی که مقامات بهداشت عمومی می گویند که مناسب خواهد بود.

“وجود دارد هیچ هدف خرما. وجود دارد بیشتر هدف مسئولیت” سن آنتونیو مدیر عامل شرکت r. c. Buford گفت: در اوایل این هفته. “و هنوز هم وجود دارد سوال. ما فقط اوایل ورود نامزدهای لیست در چند روز گذشته. که حداقل به نوعی از وضوح که پیش نویس استخر خواهد بود. اما از آنجا که هیچ یک از ما نیست که شفافیت در شیکاگو قبل از پیش نویس و یا پزشکی و یا همه چیز است که رفتن با پیش نویس آماده است.”

NBA بازی کرده است و از مارس 11, زمانی که آن را برای اولین بار از عمده ایالات متحده ورزشی طرفدار لیگ را به حالت تعلیق بازی به دلیل همه گیر. لیگ از دست رفته 259 به طور منظم فصل بازی به دلیل خاموش شدن و برگشتی را شروع کرده اند حدود دو هفته پیش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر