NCAA دکتر: موجود coronavirus تست بسیار مهم برای داشتن, دانشکده فوتبال

گسترده تست برای coronavirus خواهد شد بسیار مهم برای داشتن کالج ورزشی در پاییز و به خصوص ورزش های تماسی مانند فوتبال و بسکتبال NCAA افسر ارشد پزشکی گفت.

دکتر برایان Hainline ابراز خوشبینی محتاطانه است که ورزش می تواند بازی های برگزار شده در طول ترم پاییز به عنوان طولانی به عنوان رهبران یک رویکرد روشمند.

“آن را نمی توان عاری از خطر است که برای مطمئن” Hainline گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “اگر این نورد در مراحل و منطقی ما واقعا با توجه به مناسب نظارت و ما را در آزمایش در دسترس من فکر می کنم ما می تواند سقوط ، نگرانی من این است که اگر ما فقط عجله به این سرعت بیش از حد به این دلیل تقریبا حس ناامیدی که ما فقط باید برای رفتن است.”

NCAA نیز منتشر شد دستورالعمل از آن COVID-19 پانل مشاوره برای گرفتن تیم های بالا و در حال اجرا در دانشگاه ها. دستورالعمل شروع با دانش آموزان در مدرسه است که تبدیل به یک آشنا خودداری میان کالج های ورزشی رهبران در هفته های اخیر.

NCAA توصیه های ترکیب اخیر سه فاز طرح از کاخ سفید برای راه اندازی مجدد اقتصاد است که به حساب تفاوت های منطقه ای در مبارزه با COVID-19 و برخی معیار بودن رسیده است.

“هنگامی که COVID-19 عفونت کاهش نرخ برای حداقل 2 هفته اجتماعی کردن مجدد جامعه و ورزش ممکن است” NCAA راهنمایی متحده است. NCAA است همچنین معرفی سه فاز طرح با امکانات عمل بازگشایی در فاز سه.

Hainline شرکت در یک تماس در اوایل این هفته با افسران پزشکی از ورزش حرفه ای لیگ و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

“آنچه ما واقعا در مورد بحث برخی از جزئیات شد: آنچه در آن است رفتن به دریافت ورزشی ؟ و من به شما بگویم که 80 درصد از این گفتگو حول تست” Hainline گفت. “و بیشتر به طور خاص چه اتفاقی می افتد در تماس های ورزشی مانند بسکتبال یا فوتبال زمانی که یکی از بازیکنان تست مثبت است. آیا معنی قرنطینه? معنا است که ما را بسیار به طور منظم تست ؟

“و من فکر می کنم که گرانول نوع از جزئیات است که ما هنوز هیچ توافق جهانی به دو دلیل: یکی این است که ما لازم نیست که همه آماده ساخته شده نقطه از مراقبت های آزمون. و شماره دو سرولوژی تستهای که در خارج وجود دارد به تاریخ آنها فقط قابل اعتماد نیستند.”

اولویت این است که قادر به تست ورزشکاران و مربیان و کارکنان پشتیبانی پس از رقابت می تواند شروع Hainline گفت.

نرم افزار ورزشی لیگ می گویند تست کلید بیش از حد

تعیین اینکه آیا بازی را می توان در مقابل طرفداران یک اولویت پایین تر.

“من در واقع فکر می کنم داشتن یک بازی فوتبال با 90,000 طرفداران که به یک چرخش قابل توجه در یک دوره کوتاه از زمان” Hainline گفت.

او گفت: آن را عظیم ایمنی دستیابی به موفقیت در درمان این ویروس و یا توانایی به سرعت و کارآمد آزمون مردم به عنوان آنها وارد استادیوم.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر