در نظر گرفتن یک نگاه در گرجستان با تکنولوژی بالا پیش نویس امیدوار برای 2021

با پیش نویس NFL تولید Georgia Tech اولین پیش نویس انتخاب پس از 2017 در پایان تایلر Davis, ساعت آغاز می شود برای کت زرد’ گروه بعدی از پتانسیل وظیفه. آمد بهار 2021 – فرض کالج فصل به اتمام است که نقطه فن آوری آمار و ارقام به بسیاری از پیش نویس واجد شرایط چشم انداز از چهار است که آن را به میدان فرستاد این سال است.

یک فصل هنوز در انتظار برای تکنولوژی بازیکنان برای اثبات خود را در این زمینه به عنوان NFL مواد. اما آن را نمی خواهد تعجب اگر یک زن و شوهر از کت شنیدن نام خود را به نام در این پیش نویس با امضای undrafted رایگان-عامل قرارداد.

به ترتیب حروف الفبا, این به احتمال زیاد با تکنولوژی بالا پیش نویس امیدوار برای 2021. (این فقط شامل کت بازیکنان که خود را کامل واجد شرایط با آمدن فصل است.)

گیرنده گسترده Jalen اردوگاه خواهد شد که بازگشت از پایان فصل عمل جراحی است که او را محدود به چهار بازی در سال 2019 می تواند غیر معمول پیش نویس چشم انداز در موقعیت خود را با توجه به اندازه (6-پا-2, 220 پوند) و قدرت است. اردوگاه توپ مهارت های مستند شده است که دارای مهارت خود را در مسدود کردن در محیط. اما پس از بازی در چهار بازی 2019 (و ابتلا به هفت می گذرد) کامل فصل ارشد را تحمل خواهد کرد از پیش نویس نامزدی.

ایمنی طارق نجار (6-4, 223) بیشتر از ملاقات اندازه مورد نیاز برای موقعیت. او یک مجازات tackler در این زمینه باز است و می تواند پوشش downfield به عنوان گواه خود پنج پاس breakups آخر فصل دوم بیشتر در این تیم است. او نیست فوق العاده سریع اما اندازه و سختی به او کمک کند بازی به طور موثر در نزدیکی خط داد و بیداد. او به احتمال زیاد خود را کامل فصل ارشد به عنوان یک نویسنده به او تجربه گسترده.

پایان دفاعی Antonneous کلیتون (6-2, 265) متناسب با مشخصات فیزیکی از سر گرفته اخیر در این پیش نویس, شاید اگر یک اینچ یا دو کوتاه تر است. پس از 17 بازی در یک نقش پشتیبان گیری در فلوریدا کلیتون زیادی در این فصل است. اما اگر او نشان می دهد خود را به عنوان نوعی از تهدید کردن لبه است که او نشان داده است در عمل در فن آوری که در آن او است غالب بازیکن او می تواند با قرار دادن خود را مستقیما به پیش نویس گفتگو.

دوین کوکران فارغ التحصیل انتقال مقابله با توهین آمیز از Vanderbilt دارای اندازه و طول در 6-7, 320. کوکران بیشتر آتلانتا مسیحی گراد از نورکراس با استفاده از رسیدن به خود را به خوبی در تصویب مسدود کردن بر روی لبه اغلب بلع تا دفاعی به پایان می رسد تلاش برای رسیدن به کارفرمایی. او می تواند به بهبود به عنوان یک اجرا کننده. او آمار و ارقام برای تکمیل کار خود را به عنوان یک چهار سال استارت و باید یک نگاه.

Linebacker David کاری ندارد اندازه بزرگ (6-2, 230) یا ظهر. اما او به اطلاع برای بهره وری خود را با یک تیم پیشرو 97 پردازد در فصل گذشته تا زمانی که او می افزاید: یک دوم مانند فصل به عنوان یک ارشد. موتور خود را و شخصیت خود را به ایستادگی کردن بیش از حد. کاری نیز می تواند اثبات ارزش خود را در تیم های ویژه که ناتان Cottrell (عامل رایگان undrafted با جکسون) نشان داده می شود entryway به NFL.

ذکر شده در 6-5 و 305, guard, جک DeFoor دارای اندازه مناسب برای موقعیت و خواهد بود حتی بهتر است با کمی قدرت بیشتر و وزن او را به قدرت بیشتر. DeFoor می شود حرکت با توپ و پاس مسدود کننده موثر در قفل در یک مدافع و حفظ کنترل. او همچنین نشان می دهد چابکی به عنوان یک کشیدن گارد.

توپ زن Pressley Harvin بود نه کاملا به عنوان سازگار در توپ خود را-قابل توجه در فصل گذشته به عنوان او به عنوان یک دانشجوی سال دوم زمانی که او به دست آورده همه ACC افتخارات اما او باید یک فرصت به عنوان یک ارشد برای قرار دادن خود را بهترین فصل با هم. Harvin بزرگ پا و می تواند ضربه directionally با دقت استثنایی. توپ زن شغل نیست آسان است, اما او به وضوح توانایی بازی در NFL.

مانند کلیتون دفاعی مقابله با Jahaziel لی (6-2, 300) زیادی در خط در این فصل است. لی بازی سه فصل در خط حمله در مربی سابق Paul Johnson جرم شد و به بازی 2019 فصل به عنوان دو راه lineman اولین بار که او بازی کرده بود در دفاع از دبیرستان. اما پایان فصل پا آسیب دیدگی خود را به پایان رسید فصل است که به او این فرصت را به بازگشت به یک پنجم سال ارشد. به نظر می رسد که او می تواند تمام وقت در خط دفاعی که در آن او با بازی در بهار عمل. او چیزهای زیادی برای یادگیری در یک زمان کوتاه اما او باید از هر فرصتی برای نشان دادن ارزش خود را در دوم ارشد نجومی.

فارغ التحصیل انتقال offensive lineman رایان جانسون آغاز شده 19 بازی در تنسی و همچنین در یکی دیگر 17. او همه کاره, داشتن, مرکز گارد و مقابله و اندازه (6-6, 310). او چابکی نقش و با feistiness و موثر بود در برابر SEC رقابت است. او به شما یک شانس برای ادامه توسعه خود را با توهین آمیز-خط مربی نفت برنت کلید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر