برای ماه گذشته دیرین گل سرسبد ایستگاه برای یوگا دو و میدانی شده است دوباره پخش برنامه های رادیویی از Bulldogs’ بازی در روز شنبه بعد از ظهر. که ادامه داد: روز شنبه با یک کلاسیک به نام دیر بزرگ لری Munson — 1987 گرجستان Georgia Tech بازی در آتلانتا.

The Bulldogs برنده 30-16 در افسانه مربی وینس دولی آخرین بازی در اعطای زمینه است. اما هیچ چیز می تواند جزئیات بازگشت به زندگی مانند شن-ابراز Munson در میکروفون.

این بازی برای اولین بار از چند Munson-توصیف بازی آتلانتا رادیویی غول پیکر, برنامه ای برای پخش در آینده روزهای شنبه. آنها در حال حاضر فرار از طریق برخی از بهترین بازی های bruford عصر در ماه آوریل از جمله در سال 2017 رز باول در سال 2017 و ’19 نوتردام بازی برنده بیش از LSU در سال 2013 و 2017 قهرمانی ثانیه بازی.

“ما شده اند انجام این کار هر شنبه پس از همه گیر را شکست و امید به نگه دارید انجام این کار تا زمانی که مردم لذت بردن از گوش دادن به آن” گفت: Jay سیاه, مدیر ورزشی 95.5 FM و 750 هستم.

>> 2021 پیش نویس NFL می تواند تخلیه سگ دوباره

این بازی ویرایش شده اند را به تناسب در یک 2½-ساعت پنجره و تهویه از 3:05 بعد از ظهر تا 5:30 p. m. در 95.5 FM 750 هستم wsbradio.com این WSB برنامه های رادیویی و هوشمند بلندگو.

گرجستان Bulldogs شبکه ورزش نیز در ساخت این بازی در دسترس در رادیو و آنلاین در Georgiadogs.com.

Munson زمانی rock-star وضعیت با گرجستان طرفداران فوتبال در حالی که تماس Bulldogs بازی از 1966-2007. برای بسیاری از آن span فیل شافر شد رنگ او مفسر و Loran اسمیت حاشیه خبرنگار.

Munson درگذشت در سال 2011 در آتن. او 89.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله