هند پستی کارگران در Prayagraj تحویل نامه ها و بسته های در 27 آوریل.

عکس: Prabhat کومار Verma/زوما پرس

دهلی نو—هندی ها پایدار یکی از دقیقترین coronavirus مستندات در این سیاره با بسیاری از قادر به ترک خانه های خود را برای بیش از یک ماه در حال حاضر. به آنها را از طریق بسیاری از آنها تبدیل به یک تعجب آور بود فراموش شده دوست: اداره پست.

هند 400,000 پستی کارگران تبدیل شده اند بعید است که خط مقدم مبارزان علیه و اقتصادی و روانی و نابسامانی های coronavirus کمک به مصرف کنندگان و شرکت ها و حتی دولت است.

آنها پله تا تحویل دارو حمل و نقل تجهیزات پزشکی و حتی مواد غذایی و پول نقد به میلیون ها نفر از خانه نیاز—در بخشی زیرا آنها تنها کسانی مجاز است. بخش خصوصی از جمله تحویل غول مانند آمازون.com , Inc. و Walmart , Inc. متعلق به Flipkart شده است بنابراین محدود آنها تا حد زیادی بسته کردن در حال حاضر.

تبسم هاشمی 76 که زندگی کردن بازنشستگی از شوهرش که فوت دو سال پیش سپاسگزار است که هند در پست آغاز شده است خانه تحویل 22,000 روپیه است که معمولا می رود به طور مستقیم به حساب بانکی خود را. این روزها او بیش از حد نگران وارد شدن ویروس به ترک خانه خود را برای بازیابی پول است.

“هنگامی که مستند اعلام شد, بزرگترین اضطراب بود که من قادر نخواهد بود به عقب نشینی از حقوق بازنشستگی. اما در آن زمان فقط با یک تماس تلفنی به پست استاد برای من حقوق بازنشستگی به تحویل به خانه من,” او گفت:. “دفاتر پست در حال انجام یک کار بزرگ به خصوص در طول این زمان دشوار است.”

در میان بزرگترین اپیدمی مستند وجود دارد نشانه های دیگر دولت است که ساخت باز گشت برگشت درگیر در اقتصاد در راه است که تنها چند هفته پیش به نظر می رسید که کهنه است. هند که دولت یک بار در اختیار داشت یک دست سنگین بر صنایع این کشور برای اولین بار رهبر انقلاب به عنوان اقتصاد “فرمانده ارتفاعات” شده است به آرامی بریده شده به آن بخش عمومی برای چند دهه.

یک مرد هندی برگزار شد بسته های حاوی داروهای خارج از اداره پست در دهلی نو در 15 آوریل.

عکس: گتی ایماژ/گتی ایماژ

اما ناگهان دولت اجرا دایناسورها هنگامی که تصور می شود در راه آرمان بالاتر از راندمان و بهره وری در محل موردتوجه وتماشای عموم. و برای لحظه ای حداقل بسیاری از هندی ها رها به حالت ارتجاعی و انعطاف پذیری آنها در پروژه.

“ما تلاش کرده اند برای پر کردن شکاف” گفت: Pradipta کومار Bisoi از اداره پست. “بنابراین ما در حال رفتن به درب خانه مردم خود را برای ارائه پست الکترونیکی و پول خود را نیز و مزایای اجتماعی است.”

ملی خدمات راه آهن در میان بزرگترین در جهان تعطیل است. اما کارکنان لازم نیست که به نگرانی در مورد آن بیرون رفتن از کسب و کار به دلیل سودآوری هرگز هدف اصلی آن است. آن یک میلیون نفر از کارکنان و کارگران در حال حاضر کمک به تحویل ضروری باری و حتی تبدیل اتومبیل های راه آهن به قرنطینه واحد است. هند 400,000 جیره مغازه ها ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی است که از دوران دیگری است اما آنها در حال حاضر بسیار مهم شبکه توزیع برای تغذیه این کشور فقیر تلاش و رشته.

جذاب به عنوان که ممکن است در یک بحران برخی از اقتصاددانان نگران دولتها رفتن دریا.

“دولت ها در سراسر جهان در حال بازپس گیری ارتفاعات مسلط اقتصاد” گفت: Vivek Dehejia استاد اقتصاد در دانشگاه کارلتون در اتاوا. “شما می توانید همه چیز به سرعت اما خطر است هنگامی که دولتها به دست آوردن قدرت بیشتر آنها بسیار تمایلی به آن را.”

با بیش از 150 ، 000 شاخه هند بزرگترین پست-دفتر شبکه در جهان است.

عکس: jagadeesh nv/شاتر

هنوز هم حتی بعد از اقتصاد ری استارت دیگران نقطه در خارج وجود دارد می تواند مزایای.

در گزارش اخیر بانک جهانی گفت: هند تا حد زیادی دولتی در صنعت بانکداری مدت طولانی به عنوان یک مسئولیت در حال حاضر می تواند آنچه در آن به نام “لعنت برکت و رحمت است.” به عنوان هند به نظر می رسد به بیرون آمدن از coronavirus رکود بانک ها را به دهلی نو بیشتر توانایی گسترش و هدایت اعطای وام های جدید به اقتصاد در مسیر بازگشت بانک جهانی گفت.

“وام خود را می تواند countercyclical و آنها به احتمال زیاد بیشتر از بانک های خصوصی برای ارائه خدمات به مردم در مناطق دور افتاده و فقیر مردم” آوریل گزارش گفت:. “است که یک فرصت در زمان بحران است.”

به گزارش بانک جهانی گفت: بیش از 60 درصد از دارایی های بانک ها متعلق به بانک های دولتی در هند. که بیش از چهار برابر متوسط جهانی است. در حالی که این مالکیت دولتی منجر به برخی از انگیزه های سیاسی تصمیم گیری وام در سختی بار که همان فشار به قرض دادن کمک به اقتصاد می کند به عقب بر گردیم روی پای خود را هر چه زودتر به عنوان سوخته بخش خصوصی وام دهندگان نیست اعطای وام به همان اندازه به عنوان آنها باید.

این گزارش گفت: اطلاعات نشان می دهد که چگونه بانک های دولتی همچنان به قرض دادن در طول سال 2007 بحران مالی و مناطق و شرکت های وابسته به بانک دولتی bounced بازگشت هر چه زودتر.

بیشتر هند, اخبار

  • خطرات افزایش به عنوان کشورهای فقیر سهولت محدودیت آوریل 27 سال 2020
  • Coronavirus لغو هند بهار, عروسی, پخش كردن, درد, گسترده مارس 26 سال 2020
  • هند اجازه می دهد تا صادرات داروی ضد مالاریا برای تبلیغ Coronavirus 7 آوریل سال 2020
  • هند تلاش می کند به ساقه مهاجر کارگر مهاجرت در میان Coronavirus مستند مارس 29 سال 2020

هند پست مظهر هند خفته بخش عمومی. با بیش از 150 ، 000 شاخه هند بزرگترین پست-دفتر شبکه در جهان است. آن ساخته شده بود برای خدمت به هر گوشه ای از جنوب کشور آسیایی است اما مدت طولانی است که یک مسئولیت از دست دادن پول به طور منظم. بخش خصوصی شرکت پیک که بهترین آن کسب و کار را برای چند دهه در حالی که از آن شده است مجبور به حفظ و حتی کوچک دفاتر پستی برای خدمت به شهروندان است.

هند پست و سلف آن بود که بخشی از شرق هند شرکت ، کنترل اکثر پست تحویل برای قرن ها. انگلیسی هند شرقی Co. تاسیس اولین پستی ایستگاه در بمبئی در اواخر 1600s و در کلکته در 1727. بعد آن را به طور منظم آغاز شده سرویس بین این دو شهر با دونده که انجام اسپیرز با زنگ متصل به دفع حیات وحش است.

پس از هند افتتاح شد اقتصاد خود را به رقابت بیشتر در 1990s صدها خصوصی پیک خورده اند دور در هند پست کسب و کار و همچنین به عنوان اعتبار بودن یک کارگر پستی.

در حال حاضر در وسط جدید کروناویروس بحران آن است که چه تعداد کمی از رقبای خود را می توانید بازی—ترخیص کالا از گمرک به باز بماند و برای کارکنان خود را برای رفتن به محل کار. مقامات محلی شده اند تا مراقب باشند در مورد نگه داشتن مردم از خیابانها که آمازون و خارج شده بود به تعطیل بسیاری از تحویل خود را در اولین هفته از این مستند. خود را deliverymen شدن بودند دستگیر شدند. هند پست ندارد که مشکل است.

پس از هند افتتاح شد اقتصاد خود را به رقابت بیشتر در 1990s صدها خصوصی پیک خورده اند دور در هند پست و کسب و کار.

عکس: jagadeesh nv/شاتر

در حال حاضر هند پست پیک رقبا نمی تواند تحویل دهد. آنها بستگی دارد پروازهای تجاری و قطار که در حال اجرا نیست خود کامیون ناوگان مجاز نیست خود را در جاده ها و کارکنان خود را می تواند به کار.

اداره پست آغاز شده است یک سرویس ویژه برای تحویل دارو. سازمان های غیر دولتی در حال تبدیل به دفاتر پست به مواد غذایی را به کارگران مهاجر سرگردان در شهرستانها با هیچ کار. هند پست بانک به طور پیش فرض از توده ها و بیش از 500 میلیون حساب که بسیاری از آنها در حال حاضر دریافت جزوه های دولت. سیستم پستی است که ساخت حدود 200000 نقدی تحویل یک روز به مردم درب خانه حدود 10 برابر تعداد آن استفاده می شود به قبل از قفل کردن.

هند و مستند در سراسر کشور برنامه ریزی شده بود به پایان یکشنبه اما بسیاری از محدودیت ها باقی خواهد ماند به ویژه در شهرهای بزرگ که هنوز در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. آمازون خارج شده و دیگر تجارت الکترونیکی شرکت های شکایت آنها هنوز هم دست خود را گره خورده است به عنوان آنها تنها مجاز به ارائه مواد غذایی به ترین مکان ساخت آن را دشوار است به میل لنگ تا تحویل.

برای مطمئن شود, اداره پست شناخته شده نیست برای نوآوری و بهره وری, بنابراین به عنوان محدودیت سهولت در نهایت خیلی از بخش خصوصی تحویل گزینه باز خواهد گشت. اما اداره پست و شاخه های دیگر از دولت انتظار می رود که بیشتر به یک محل برجسته در اقتصاد هند به دهلی نو پنجه بازگشت برخی از کنترل است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

اداره پست شعب در دهلی نو گفت که حدود نیمی از کارگران هستند که هنوز ماندن در منزل—با توجه به عدم وجود حمل و نقل عمومی—اما آنها آماده هستند برای مسئولیت های جدید.

Ravi Kumar یک کارگر پستی برای 20 سال می گوید او احساس می کند هدف جدید و در حال بیرون رفتن از راه خود را به ارائه مواد غذایی و دارو به مردم در مسیر خود که خواستار چرا که آنها هیچ یک به نوبه خود به.

“کسی که به بیرون می آیند و کمک و سیستم کار,” او گفت:. “آن احساس می کند مانند زمان دوباره به عقب زمانی که مردم در استفاده از نگاه کردن به ما.”

هند ارسال شده الهام بخش تصویری برای, اجازه دهید هند 1.3 میلیارد نفر آن را می دانم باز بود برای کسب و کار و وجود دارد برای کمک به. پستی کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش و مسلح با چند دست عفونی نشان داده شده در خدمت شهروندان سپس با نگه داشتن نشانه.

“ما وجود دارد برای شما! تاج یا بدون تاج!” خواندن یکی از نشانه.

پستی کارگر در Bagalore هند در مارس 20.

عکس: jagadeesh nv/شاتر

نوشتن به Vibhuti Agarwal در vibhuti.agarwal@wsj.com و اریک الگوریتم بلمن در eric.bellman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله