به عنوان Coronavirus محدودیت سهولت مردم به آرامی ظهور از خانه

مردم در چین در زمان استفاده از پنج روز تعطیلی اجرا می شود که از طریق سهشنبه به خارج و در مورد.

عکس: علامت Schiefelbein/آسوشیتد پرس

معاون نظارت آزمایشی کاهش مستند اقدامات دولت ها در سراسر آسیا و اروپا نقل مکان کرد و بیشتر به استراحت محدودیت در کسب و کار و گردهمایی های اجتماعی حتی به عنوان جدید کروناویروس عفونت رسید در برخی از بزرگترین کشورهای در حال توسعه.

حداقل 30 ایالت آمریکا را آغاز کرده اند اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار به عمل و یا اعلام کرد قصد دارد برای انجام این کار در این ماه امیدوار به کاهش تاثیر محدودیت در اقتصاد خود است. با گرمتر زمستان درجه حرارت تنظیم شده برای فریب شهروندان به پارک ها و سواحل و حتی مقامات در سخت-آمار ایالات آمریکا مانند نیویورک و نیوجرسی در حال باز کردن فضاهای باز—هر چند اغلب با فوق العاده پلیس در حال حاضر برای اطمینان از ساکنان همین حالا جمع بیش از حد نزدیک است.

“به یاد داشته باشید هیچ اجتماعات بزرگ!” پلیس نیویورک رئیس گروه ترنس موناهان در توییتر نوشت اواخر روز شنبه همراه با یک ویدیو نشان میدهد افسران پلیس دوچرخه پوشیدن ماسک صورت و سوار را از طریق یک پارک.

روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. اطلاعات به روز شده در روزانه.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

تایید coronavirus موارد در سراسر جهان در روز یکشنبه بیش از 3.4 میلیون نفر, با بیش از 243,000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا حدود یک سوم جهانی عفونت با بیش از 1.1 میلیون نفر و حدود یک چهارم از کل مرگ و میر در 66,385 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 26,500 مورد جدید گزارش شده در سراسر ایالات متحده در 24 ساعت به 8 p. m. روز شنبه, با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

اطلاعات ویژه واگرا روند که ملل مختلف در سراسر جهان به دنبال بسیاری از استراتژی های مختلف در مختلف جدول زمانی—به اهلی ویروس فقط به عنوان ایالات متحده آمریکا است که بحث زمان و نحوه بازگشایی اقتصاد خود را.

مقامات در سراسر بخش های بزرگی از قاره اروپا و خاورمیانه این هفته اجازه از سرگیری برخی اجتماعی و فعالیت های اقتصادی.

روز یکشنبه اسپانیا گزارش داد که کمترین روزانه مرگ و میر در هفت هفته از 164, یک روز پس از آنکه دولت یک قدم دیگر به سمت انهدام آن سخت مستند با اجازه دادن به بزرگسالان به ورزش در خارج از منزل. تعداد مرگ و میر روزانه است trended پایین پس از اوج در آغاز آوریل در 950.

در ایران یکی از کشورهای سخت ترین ضربه در مراحل اولیه این بیماری همه گیر از دولت گفت: این امر بازگشایی مساجد در 132 شهر برای برگزاری نماز جمعه برای اولین بار در دو ماه. حرکت به شرح زیر است هفته از بازگشایی تدریجی ایران کسب و کار به عنوان عفونت نرخ کاهش پیدا کرده است اما رئیس جمهور حسن روحانی هشدار داد که این کشور هنوز هم در معرض موج دوم از عفونت است.

به عنوان نشانه ای از ادامه خطر جمهوری اسلامی است که ثبت بیش از 6,200, مرگ و میر, برای اولین بار از زمان لغو سالانه خود را ضد اسرائیل طرفدار فلسطین در راهپیمایی برنامه ریزی شده برای آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در اواخر ماه مه. به جای فیزیکی تظاهرات دولت ممکن است سازماندهی تظاهرات برای اتومبیل و موتور سیکلت و یا حتی آنلاین” ،

در اسرائیل دولت شروع به محدود بازگشایی مدارس در روز یکشنبه آغاز با کودکان در طریق سوم نمرات دانش آموزان در 11 و 12 کلاس ها و ویژه-آموزش و پرورش دانش آموزان است. وزارت آموزش و پرورش گفت: 80 درصد از شهرداری های محلی در حال حاضر باز بعد از یک هفته که در آن اسرائیل بازگشایی اکثر کسب و کار نیست واقع در مراکز خرید از جمله سالن مو لوازم ورزشی فروشگاه ها. برخی از 230 اسرائیلی کشته شده اند از ویروس.

اما در جای دیگر ملل که در آن coronavirus در زمان برگزاری نسبتا دیر در حال حاضر شاهد افزایش عفونت.

هند که قفل شده است را برای یک ماه اشاره کرد و گفت: آن را به حال ثبت بیش از 2,600 جدید عفونت آوردن مجموع آن به حدود 40,000 با بیش از 1300 مرده است. در سراسر کشور خود را مستند تنظیم شده است در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 18.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

روسیه گزارش داد بیش از 10000 جدید کروناویروس موارد در شنبه تازه رکورد روزانه آورده شده است که از مجموع caseload به بیش از 130,000. در مجموع 1,280 نفر کشته شده اند. روسیه گزارش داد بیش از 10000 جدید کروناویروس موارد در شنبه تازه رکورد روزانه آورده شده است که از مجموع caseload به بیش از 130,000. در مجموع 1,280 نفر کشته شده اند. در حدود 2 ٪ از مردم در مسکو یک شهر بیش از 12 میلیون می تواند آلوده مقامات گفته اند که عفونت رسید در هفته های اخیر.

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin همچنان به دریافت درمان مسکو در یک بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای این ویروس سخنگوی گفت.

عربستان سعودی به وزارت بهداشت گزارش روز شنبه یک رکورد 1,362 موارد جدید آوردن مجموع به 25,459 با 176 مرگ و میر. در سراسر کشور تا 24 ساعت منع رفت و آمد در محل به مدت دو هفته بود کاسته هفته گذشته به عنوان ماه رمضان در راه است, اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود را بین ساعت 9 صبح و 5 بعد از ظهر برای مواد غذایی و پزشکی در شرایط اضطراری.

در سراسر آسیا و کشور شده اند آرامش بخش مستند اقدامات به عنوان coronavirus اعداد ادامه به سقوط.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بالا 1.1 میلیون; بیش از 66,000 فوت کرده اند.
  • دانشگاه جانز هاپکینز: جهان گسترده ای از موارد بیش از 3.4 میلیون نفر, با بیش از 243,000 مرده است.
  • هند گزارش 2,600 جدید عفونت بزرگترین آن یک روز افزایش آوردن مجموع آن به حدود 40,000 موارد با بیش از 1300 مرده است.
  • فیلیپین توقف همه پروازها به این کشور است.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را

در چین برخی از 23 میلیون مسافر بودند و در آغاز پنج روز تعطیلی اجرا می شود که از طریق سه کشور Xinhua News Agency گفت: با جاذبه های پکن شهر ممنوعه بخشی از بازگشایی شد. چین روز یکشنبه گزارش داد دو coronavirus موارد مارک فقط این سومین مورد گزارش شده در دو روز با توجه به دولت است.

استرالیا ثبت دو coronavirus مرگ و میر را به خود شمارش به 95 از 6,800 موارد است. کشور افسر ارشد پزشکی در روز یکشنبه گفت: 4.25 میلیون نفر از حدود 16 میلیون فرد بالغ کاربران گوشی های هوشمند دریافت کرده بود دولت برنامه ردیابی گسترش coronavirus. برندان مورفی گفت: در یک کنفرانس رسانه های که برنامه داده ها نشان داد که جنبش مردم افزایش یافته بود در روزهای اخیر به عنوان برخی از کشورهای آرام محدودیت.

آقای مورفی گفت: راه اندازی دانشگاه فعالیت خواهد بود مورد بحث این هفته توسط ملی استرالیا, دولت فدرال و رهبران دولت. او گفت: برخی از چهره به چهره فعالیت هستند به احتمال زیاد به از سرگیری اما تاکید کرد اجتماعی-فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند برای سال. “در طول ماه آینده به عنوان ما شروع به عقب بر گردیم به حالت عادی ما هنوز هم باید فوق العاده, فوق العاده مراقب باشید. این ویروس هنوز هم در میان ما,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Newley Purnell در newley.purnell@wsj.com, Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com و Georgi Kantchev در georgi.kantchev@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر