گرجستان دبیرستان انجمن اولین طبقه بندی در چهار سال به ارمغان آورده است در مورد مناطق جدید و تازه رقابت.

حاکم منطقه قهرمانان فوتبال مانند هلو شهرستان و ترد شهرستان Parkview و گریسون برکت تثلیث و کرترسویل و هریسون و ماریتا را مجبور به رفتن را از طریق هر یک از دیگر در سال 2020 اگر آنها به عنوان یکی دیگر برنده.

گرجستان دبیرستان Association منتشر شد 2020 فوتبال برنامه روز سه شنبه برای یک فصل که چهار ماه دور اگر COVID-19 اجازه می دهد تا.

در زیر 10 تا از جذاب ترین منطقه بازی از سال 2020 فصل است. در روز چهارشنبه AJC.com نگاه در 10 جذاب ترین non-منطقه بازی.

• هلو شهرستان در ترد شهرستان (Oct. 9) — هلو و ترد هر کدام برنده چهار مستقیما کلاس AAA منطقه عنوان و هر دو در حال شکست نخورده در منطقه بازی پس 2015. هلو بود AAA دونده تا در سال 2017 و 2018. واضح بود که نفر دوم در سال 2019. این سقوط این AAA قدرت خواهد بود در همان منطقه 2-AAA همراه با مریم افرادی که در حال پایین آمدن از AAAA. هر چند فقط 52 مایل از هم جدا هلو و واضح نیست, بازی های برگزار شده از سال 2009. هلو offensive lineman ترنس فرگوسن بالا-75 ملی استخدام. واضح linebacker Chris Paul جونیور حاکم AAA دفاعی بازیکن سال.

• آکادمی آتن در خیابان شاهزاده مسیحی (Oct. 9) — این آتن-منطقه رقبا برنده منطقه 8-پنج بار هر کدام بیش از گذشته 10 فصل با آتن آکادمی مصرف گذشته ، هر دو به احتمال زیاد در بالای رتبه بندی پنج دوباره در پیش فصل. در این سال بازی اضافه شده و ادویه و دو ملت را بیشتر به شدت جذب بازیکنان است. آنها وجود دارد در سال 2019 بیش از حد, اما در حال حاضر آنها در حال آنه سالمندان است. شاهزاده خیابان مسیحی کارفرمایی براک Vandagriff و آتن آکادمی cornerback/گیرنده گسترده Deion Colzie هر دو نشان می دهد تا به عنوان بالا-50 ملی چشم انداز. Vandagriff متعهد شده است به گرجستان است. Colzie که قبلا متعهد به نوتردام است که به استقبال توسط خانه-شهر گرجستان را به عنوان به خوبی.

• Parkview در گریسون (Oct. 16) — Parkview برنده منطقه 7-AAAAAAA دو فصل گذشته و به مرحله نیمه نهایی در سال 2019. گریسون برنده منطقه 8-AAAAAAA دو فصل گذشته و ساخته شده یک چهارم نهایی در سال 2018 و 2019. در حال حاضر این بالاترین-طبقه بندی قدرت — هر یک تقریبا قطعا به رتبه پنج از فصل رتبه بندی — به اشتراک گذاری جدید منطقه 4. Parkview بازده هشت بازیکن بودند که همه منطقه از جمله 1,676-حیاط متهور کودی قهوه ای دولت بالاترین امتیاز در حال اجرا به عقب چشم انداز. در ضمن هفت 247Sports’ top 102 افزایش ارشد چشم انداز حضور در Grayson. کسانی که شامل فلوریدا مرتکب Carlos Del Rio, یک کارفرمایی و Daejon رینولدز یک گیرنده. این دو Gwinnett County schools نشده یکدیگر بازی پس 2015.

• خوشا به تثلیث در بلودر پارک (Oct. 16) — از سال 2014 زمانی که ترور لارنس نشان داد تا در پلهام تنها دو تیم در گرجستان موفق به کسب عنوان بسیاری از 79 بازی در تمام طبقه بندی. شما آن را حدس زده. خوشا به تثلیث است 79-7-1 با سه دولت عنوان و کرترسویل 79-5 با دو دولت عنوان. دو تا از کرترسویل پنج ضرر و زیان در آن span آمد و با برکت تثلیث یکی در لارنس آخرین بازی بالا در سال 2017 از سوی دیگر در سال 2018 AAAA بازی مسابقات قهرمانی. در حال حاضر ‘نی ها و تیتان در مورد به اشتراک گذاری همان منطقه 7-AAAAA هر دو نقل مکان کرد تا از AAAA در آخرین طبقه بندی. (این منطقه نیز شامل خواهد شد Calhoun.) جورجیا موفق به کسب 53 مستقیم بازی است که تعداد در منطقه رده بندی است. خوشا به تثلیث موفق به کسب 33 از آن گذشته 34 و انتقام تنها شکست (Marist) در مسابقات قهرمانی کشور.

• Lowndes در Colquitt County (Oct. 23) — آن را به سادگی بزرگترین چندین بزرگ جنوب گرجستان منطقه بازی ها در هر سال است. Lowndes رفته 10-0 دو از گذشته سه فصل به طور منظم از جمله 2019 زمانی که وایکینگ ها بودند دولت runners-up به ماریتا. Colquitt County, قهرمان دولتی در سال 2014 و 2015 (دونده تا در 2016-17) هنوز Columbus زیر سال دوم مربی جاستین راجرز. Lowndes باید یک مربی جدید برای اولین بار در نزدیک به 20 سال است. جیمی DuBose جایگزین بازنشسته سفت McPherson, برنده دو دولت عنوان در مرکزی از Phenix City علا. او باید نه بازگشت تیم اول همه-منطقه 1 بازیکن. ایمنی T. J. Quinn و دفاعی پایان ژاک شکارچی در حال بالا-100 ارشد استخدام. Columbus تنها چهار بازگشت تیم اول همه-منطقه بازیکنان. یکی Lemeke Brockington یک دولت گسترده گیرنده است که متعهد به مینه سوتا. Lowndes ضرب و شتم Columbus 28-17 سال گذشته است.

• هریسون در ماریتا (Oct. 23) — دو دولت حاکم قهرمانان برخورد خواهد شد در ماریتا Northcutt ورزشگاه. Marieta برنده بالاترین کلاس در فصل گذشته شیاطین آبی’ عنوان برای اولین بار پس از سال 1967. هریسون برنده این کلاس فقط زیر Hoyas’ عنوان برای اولین بار در تاریخ است. در حال حاضر آنها در منطقه 3-AAAAAAA با هم مجموعه ای را به بازی هر یک از دیگر برای اولین بار پس از سال 2015 است. ماریتا فارغ التحصیلی چند من بخش عمده استخدام که شامل هریسون بیلی (امضا شده با تنسی) تنگ پایان Arik گیلبرت (LSU) گسترده گیرنده ریکی سفید (ایالت میشیگان) و پایان دفاعی B. J. Ojulari (LSU). شیاطین آبی تا به حال شش تیم اول بازیکنان در به تازگی منتشر شده GSWA همه امور خارجه تیم. این Hoyas از دست داد خوب کلاس ارشد نیز اما بازگشت همه-منطقه بازیکنان در گیرنده Marques اونز دفاعی lineman برایس Stanfield میانه linebacker و پیشرو tackler مارکوس Bleazard و محل-kicker مسیحی Lowery.

• استفنسون در Marist (Oct. 23) — منطقه 6-AAAA نیز شمارش میز و Hapeville منشور در میان اعضای جدید خود و هر بازی که شامل چهار جالب خواهد بود اما تاریخ می استفنسون در مقابل میز به یک سطح بالاتر از intrique این دو برنامه و مربیان خود هستند دکالب شهرستان آیکون در عین حال مدارس هرگز هر یک از دیگر در فوتبال است. استفنسون رها کردن دو کلاس به AAAA است و آن را ممکن است. مربیان خود هستند گنجینه های. Marist آلن چادویک موفق به کسب 386 بازی, 18 منطقه عنوان و دو دولت شد. استفنسون ران Gartrell برنده 239 بازی و 10 منطقه عنوان. آنها تنها دو ECOWATCH مربیان که رهبری تا گرجستان تیم به طور مداوم از سال 1988. Gartrell بود یک تازه کار سر مربی در رنگ سبز شبدری ، رنگ سبز شبدری بازی چادویک را Marist تیم در سال 1988 و 1989. در حال حاضر دو مربیان دوباره دیدار خواهد کرد, 31 سال بعد.

• Valdosta در Lee County (Oct. 30 — 53-50 نمره از سال گذشته بازی این است که به اندازه کافی به اعتیاد به مواد مخدره این یکی. آن را برنده شد با هدف زمینه در دقیقه آخر. Chauncey Magwood صعود ارشد متعهد به کنتاکی به حال هشت پذیرایی برای 136 متری. اما این بازی را فوق العاده هیجان راش Propst راه رفتن Valdosta را به حاشیه. سابق Colquitt County مربی و هفت بار قهرمان دولتی استخدام شد در اوایل این هفته پس از یک سال در تبعید. Lee County برنده منطقه 1-AAAAAA سه فصل گذشته و در زمان دولت عنوان در سال 2017 و 2018. Valdosta برنده دولت در سال 2016. لی را مورد ضرب و شتم Valdosta دو فصل گذشته; Valdosta برنده قبلی چهار نشست.

• Dacula در امریکاس (Nov. 6) — این مدارس فقط 13 مایل از هم دوریم اما بازی نمی یکدیگر از سال 1995. قبل از آن آنها است می خواهم رقبای قدمت آن به دهه 1960 هنگامی که هر دو کلاس B مدارس. Buford در حال آمدن است یک دولت عنوان در کلاس AAAAA گرگ ها’ 12th, در تاریخ اما برای اولین بار پس از سال 2014. Dacula موفق به کسب چهار مستقیما منطقه عنوان و به نیمه نهایی فصل گذشته در 13-1. Buford نقل مکان کرد تا در کلاس و در حال حاضر این دو منطقه 8-AAAAAA رقبا. Dacula برنده 20 منطقه بازی و چهار مستقیما منطقه عنوان. Buford نشده بود از دست یک غیر-ضبط منطقه بازی از سال 2009 تا زمانی که مورد ضرب و شتم توسط کلارک مرکزی در سال گذشته است. عماری Wansley از امریکاس و Kaleb ادواردز از Dacula دو تا از بهترین safeties در گرجستان است. Lanier نیز خواهد شد یک عامل در این لود منطقه است.

Sاندی کریک در سیدار گروو (Nov. 6) — این reclass کمیته نمی تواند قرار داده اند منطقه 5-AAA هم بدون ترک خوردگی یک لبخند. Cedar Grove, Sandy Creek بیشتر آتلانتا مسیحی وست مینستر. هر بازی در میان کسانی که می تواند حماسه, اما Sandy Creek ترین عجیب و غریب دیگر ، تنها Westminster, بازی های برگزار شده است Sandy Creek, و بود که 25 سال پیش. دولت قهرمان در سال 2009 ، 2010 و 2012, Sandy Creek تا به حال یک تجدید حیات در فصل گذشته رو به افزایش به نیمه نهایی در کلاس AAAA. در حال حاضر میهن پرستان رها کردن در کلاس و پیدا کردن دو بار دفاع از دولت champ, Cedar Grove در منطقه است. این دو دیدار در بازی پایانی فصل به طور منظم.

دیگران به دیده بان: رم در آکسفورد (Sept. 25), قهوه در ورنر رابینس (Oct. 30) باید در Allatoona (Oct. 23), راسول در میلتون (Oct. 23); ایروین در شهرستان پرچ شهرستان (Oct. 30)

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله