پربیننده ترین پیش نویس NFL درو در مجموع 55 میلیون بیننده

بیش از 55 میلیون بیننده در سراسر کشور به تماشای برخی از بخشی از سه روز پیش نویس NFL, یک رکورد برای این رویداد به گفته نیلسن آمار و ارقام منتشر شد یکشنبه توسط NFL.

در هر زمان داده شده متوسط مخاطبان ملی شد پیش نویس-ثبت 8.4 میلیون بیننده در سراسر ABC, ESPN NFL شبکه و کانال های دیجیتال.

در مقایسه با سال 2019 متوسط مخاطبان بود تا 35 درصد و در مجموع بینندگان تا 16 درصد NFL گفت.

دور اول دوشنبه به طور متوسط 15.6 میلیون بیننده (تا 37 درصد در مقابل 2019) دور 2 و 3 در روز جمعه به طور متوسط 8.2 میلیون (تا 40 درصد) و دور 4-7 روز شنبه به طور متوسط 4.2 میلیون (تا 32%).

آتلانتا بازار تلویزیون نوشته شده در ششم-بالاترین امتیاز در میان 56 محفظه بازارهای سراسر سه روز از جمله دوم بالاترین جمعه. این شش بازارهای سراسر شبکه برای تمام هفت دور شد کلمبوس, اوهایو, متوسط رتبه 8.8 کلیولند در 8.7 فیلادلفیا در 8.6, Kansas شهرستان در 8.5 سینسیناتی در 8.5 و آتلانتا در 8.2. رتبه درصد از بازار را در خانواده ها تنظیم در به طور متوسط.

رکورد بینندگان برای سال جاری پیش نویس انتظار بود زیرا تعداد زیادی از مردم ماندن در خانه و عدم وجود رقابت در تلویزیون از دیگر رویدادهای ورزشی زندگی می کنند با هر دو NBA و MLB فصل تعطیل توسط coronavirus بیماری همه گیر.

شیفتگی در مورد NFL اول مجازی پیش نویس که شامل بیش از 600 دوربین تغذیه از خانه از بازیکنان و مربیان و مدیران عامل, طرفداران NFL کمیسر راجر Goodell و دیگران نیز ممکن است جذب بیننده است.

“من نمی تواند بیشتر افتخار از تلاش ها و همکاری ما با باشگاه های لیگ پرسنل و شرکای ما برای انجام کارآمد پیش نویس و به اشتراک گذاری یک تجربه فراموش نشدنی با میلیون ها نفر از طرفداران در طول این زمان نامشخص,” Goodell گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر