پدر و مادر مقتول روزنامه نگار دانیل پرل درخواست تجدید نظر حکم که متهم

وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار دانیل پرل

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسلام آباد—پدر و مادر به قتل وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار دانیل پرل خواسته دیوان عالی پاکستان برای جلوگیری از مردان محکوم به 18 سال پیش از آدم ربایی و قتل از رفتن پس از یک دادگاه بدوی در ماه گذشته لغو آن احکام.

اموزش و کرانه باختری مروارید ثبت دادخواست خود را در پاکستان به دادگاه عالی شنیدن درخواست تجدید نظر خود را پس از دولت پاکستان نیز در ماه گذشته در پی بازگشت از اصلی اعتقادات در مورد.

آقای مروارید مجله رییس دفتر برای جنوب آسیا شد گزارش افراط گرایی در پاکستان در پی حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات هنگامی که او ربوده و کشته شده در ژانویه 2002.

اوایل ماه گذشته یک دادگاه در کراچی لغو محکومیت قتل و حکم اعدام صادره در سال 2002 به عمر شیخ که به اعدام محکوم شده تحت, تخصصی, تروریسم قوانین برای ساماندهی این آدم ربایی است. آن کاهش می یابد و حکم او به هفت سال ساده ربایی ساخت و او را واجد شرایط برای انتشار است. که دادگاه نیز تبرئه سه مرد محکوم به بودن همدستان در سال 2002 پایان دادن به زندگی خود احکام.

“امروز من و همسرم درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی پاکستان برای سرنگونی “تبرئه” از پسر ما قاتلان” کرانه باختری مروارید گفت: روز شنبه در یک پیام در توییتر. “ما از همه مردم از وجدان به حمایت از تلاش های ما برای حفاظت از روزنامه نگاران از مقلدان عمر شیخ و خانواده او.”

آمریکا و دولت پاکستان ابراز نگرانی خود را از حکم دادگاه کراچی. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در ماه گذشته آقای مروارید: “ما همچنان به افتخار میراث خود را به عنوان یک روزنامه نگار شجاع و خواهان عدالت برای قتل بی رحمانه.”

وال استریت ژورنال ناشر داو جونز است که با کمک به هزینه های قانونی برای خانواده درخواست تجدید نظر گفت: در بیانیه منتشر شده:

“وال استریت ژورنال پشتیبانی از مروارید خانواده تلاش در به دنبال عدالت برای ربودن و قتل بی رحمانه خود, پسر دانیل پرل. دنی گرامی همکار و ما همیشه افتخار حافظه خود را و خدمات.”

آقای شیخ و متهم همدستان باقی می ماند در زندان در حال حاضر. مقامات پاکستانی rearrested آنها را قبل از آنها می تواند منتشر استخدام اورژانس بازداشت قدرت. آیا مردان ماندن در پشت میله بستگی به دیوان عالی کشور با پذیرش درخواست تجدید نظر ارائه شده توسط مقامات پاکستانی و مروارید و همچنین دولت پاکستان دادخواست به حکم دادگاه کراچی به حالت تعلیق تا زمانی که نتیجه است که درخواست تجدید نظر در دیوان عالی کشور است.

دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به شنیدن این دادخواست در روزهای آینده. کامل درخواست تجدید نظر می تواند سال به شنیده وکلا می گویند.

آقای شیخ یک ملی بریتانیا از پاکستان منبع و سه نفر از همدستان همه انکار آنها مرتکب هیچ جرم. خود وکلا می گویند که آنها به طرح دادخواست از دادگاه عالی برای آزادی آنها. آقای شیخ وکیل محمود شیخ گفت: در ماه گذشته که “هیچ اعتقاد است که می تواند در برابر حفظ مشتری است.”

مردان منتظر از سال 2002 برای درخواست تجدید نظر خود را به شنیده می شود توسط دادگاه در کراچی. درخواست از مروارید می گویند که آنها بیش از حد آزرده شد با این تاخیر و این جملات نه در حال انجام برای 18 سال گذشته است.

آقای شیخ محکوم شد در سال 2002 از قتل و آدم ربایی برای باج گیری و تروریسم است. هر سه جرائم مجازات اعدام. دادگاه در کراچی پرتاب از قتل و تروریسم اعتقادات و کاهش می یابد, سوم محکومیت, آدم ربایی برای باج به کمتر جرم آدم ربایی که به معنای آن است که مجازات آن کاهش می یابد.

درخواست از مروارید اختلاف منطق نگه داشتن ربودن محکومیت در حالی که از بین بردن باج عنصر. ربایندگان ارسال دو ransom, ایمیل, اما شواهد بستن کسانی که ایمیل به متهم توسط دادگاه رد شد در کراچی به دلیل اختلاف در شواهد در طول تاریخ از تشنج از یک کامپیوتر گفته می شود استفاده می شود.

محتویات آن کامپیوتر—کلید به حفظ جدی تر جرم آدم ربایی برای باج—تا به حال شده است به بررسی توسط متخصص پرواز در ایالات متحده توسط دفتر تحقیقات فدرال ، درخواست از آقای مروارید پدر و مادر گفت: کراچی دادگاه اشتباه بود به دور انداختن کامپیوتر شواهد با توجه به “جزئی تضاد است.”

یا نه قتل محکومیت ابقاء توسط دیوان عالی کشور, آدم ربایی برای باج گیری نیز انجام مجازات اعدام و سقوط درون تروریسم قوانین بر خلاف ساده آدم ربایی است.

مقامات ایالات متحده بر این باورند که کشته شدن آقای مروارید در یک سربریدن بود که ضبط ارشد برنامه ریز از سپتامبر. حملات 11 خالد شیخ محمد—که در پاکستان در سال 2003. آقای محمد 2007 اقرار در دادگاه در خلیج گوانتانامو زندان جایی که او برگزار می شود ایالات متحده برای قتل آقای مروارید نشده که در جلسات در پاکستان است.

آقای محمد—که در معرض بازجویی تکنیک به عنوان شکنجه توسط بشر-حقوق بشر—با توجه به محاکمه در سال آینده بیش از 9/11 حملات. او شده است به اتهام آقای مروارید قتل.

“انتشار عمر سعید شیخ و همدستان تنها اضافه کردن به تهدیدات مواجه روزنامه نگاران در پاکستان و تعمیق پاکستان شهرت به عنوان یک پناهگاه برای تروریست ها” کمیته حمایت از روزنامه نگاران روز شنبه گفت.

نوشتن به سعید شاه در saeed.shah@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر