ایالات متحده Coronavirus محدودیت سهولت به عنوان موارد افزایش درجه حرارت گرم

مردم آرام در پارک مرکزی نیویورک در منهتن در روز شنبه در حالی که حفظ اجتماعی فاصله هنجارها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: ادواردو munoz/ایسنا

فرمانداران در سراسر ایالات متحده در حال دست و پنجه نرم کردن با فشار و کشش بین کاهش همه گیری محدودیت ها و گسترش آنها را به عنوان گزارش coronavirus موارد همچنان به صعود اما در یک نرخ پایین تر و تنش بیش مستندات با افزایش درجه حرارت گرمتر.

دولت ها در سراسر اروپا و آسیا و همچنین نقل مکان کرد و بیشتر به استراحت مستندات است که باید کتک جهانی اقتصاد در حالی که برخی از بزرگترین کشورهای در حال توسعه گزارش شده افزایش عفونت های جدید.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بالا 1.13 میلیون; بیش از 66,000 فوت کرده اند.
  • دانشگاه جانز هاپکینز: جهان گسترده ای مورد تجاوز 3.45 میلیون دلار با بیش از 244,000 مرده است.
  • هند گزارش 2,600 جدید عفونت بزرگترین آن یک روز افزایش آوردن مجموع آن به حدود 40,000 موارد با بیش از 1300 مرده است.
  • فیلیپین توقف همه پروازها به این کشور است.

در آمریکا حداقل 30 متحده را آغاز کرده اند اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار به عمل و یا اعلام کرد قصد دارد برای انجام این کار در این ماه. با گرمتر زمستان درجه حرارت برگشتاندن ساکنان به پارک ها و سواحل بیش از آخر هفته و حتی مقامات در سخت-آمار ایالات آمریکا مانند نیویورک و نیوجرسی را باز کرده اند تا برخی از فضاهای باز—هر چند اغلب با فوق العاده پلیس در حال حاضر برای اطمینان از ساکنان همین حالا جمع بیش از حد نزدیک است.

“به یاد داشته باشید هیچ اجتماعات بزرگ!” پلیس نیویورک رئیس گروه ترنس موناهان در توییتر نوشت اواخر روز شنبه همراه با یک ویدیو نشان میدهد افسران پلیس دوچرخه با پوشیدن ماسک های صورت و از طریق پارک.

این reopenings در برخی از کشورها پس از نزدیک به دو ماه از خاموش شدن ناگهانی گسترده به تشدید تنش ها در مناطق که در آن محدودیت در محل باقی می ماند. تظاهرات شکسته در روزهای اخیر در میشیگان و کالیفرنیا و ایلینویز, اورگان, مریلند و نیویورک.

روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. اطلاعات به روز شده در روزانه.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که مسلح به معترضان تجمع در کنگره آمریکا در لنسینگ هستند “یک گروه کوچک از مردم” در یک حالت تقریبا 10 میلیون نفر است.

خانم Whitmer یک دموکرات گفت که او می داند که مردم نا امید در مورد محدودیت اما گفت که او نمی خواهد را بازگشایی بر اساس تصمیم گیری فشار سیاسی است. تظاهرات آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور تهمت توییتی “آزاد میشیگان!” در آوریل 17.

“من قصد دارم برای ادامه به انجام کار بدون در نظر گرفتن آنچه توییتهایی آمده و یا آنچه در پای صندوقهای رای آمده و یا آنچه که مردم فکر می کنم حس می کند,” او گفت:. “ما قصد داریم برای گوش دادن به حقایق و علم از آنجا که ما رو به این حق است.”

در مین قانونگذاران جمهوری خواه به نام برای یک جلسه ویژه برای پایان دادن به لیبریا جانت میلز اورژانس قدرت نوشتن است که او را به اندازه کافی مشورت با آنها در دولت بازگشایی طرح است.

عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان گفت: مقامات دولت نیاز به قرار دادن در جای برخی اقدامات از جمله گسترش آزمایش ظرفیت و تماس با ما-ردیابی تیم با خیال راحت به بازگشت به برخی از نسخه عادی.

اپیدیولوژی می گویند آن است که خیلی زود به بگویید که آیا بلند کردن اجسام از مستندات باعث خواهد شد که نرخ ابتلا به عفونت به افزایش است.

تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر 1.13 میلیون دلار با بیش از 66,000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز یکشنبه. این کشور گزارش داد بیش از 20 ، 000 عفونت های جدید و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در هر روز پس از پایان ماه مارس با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

حساب های ایالات متحده در حدود یک سوم جهانی گزارش شده عفونت ها که در روز یکشنبه بیش از 3.45 میلیون. مرگ و میر در سراسر جهان در حال حاضر گذشت 244,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. کارشناسان هشدار می دهند که برآوردهای رسمی درک تاثیر این بیماری همه گیر.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: تیم خود را ادامه خواهد داد به تماشای تعدادی از coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان به عنوان دولت شروع به باز کردن کسب و کار در روز دوشنبه خواهد بود و به طور بالقوه اقدام اگر تعداد کسانی که شروع به بالا رفتن.

“ما می تواند باقی می ماند بسیار مراقب باشید و نگه داشتن اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک زمانی که در” آقای DeWine یک جمهوری خواه گفت: صحبت کردن در ABC News “در این هفته است.”

متحده تعادل بهداشت عمومی و رفاه اقتصادی به عنوان مستندات منقضی; آمریکا و سازمان های اطلاعاتی تایید بررسی اگر coronavirus فرار از آزمایشگاه در ووهان; اپل و آمازون گزارش سود. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Matthew هچر/ایسنا

او همچنین گفت که او مجبور شد به جلو و عقب در اوایل نیاز است که مشتریان در اوهایو پوشیدن ماسک در هنگام رفتن به فروشگاه.

“بعد از ما قرار داده و از این جهت است که هر کس در خرده فروشی که راه می رفت به یک فروشگاه به عنوان یک مشتری که باید انجام دهید این است که آن را برای من روشن شد که که فقط یک پل خیلی دور” آقای DeWine گفت. “مردم نخواهند پذیرفت که دولت به آنها می گوید چه باید بکنید.”

مقامات در سراسر بخش هایی از قاره اروپا و آسیا و خاورمیانه در این آخر هفته نیز اجازه از سرگیری برخی اجتماعی و فعالیت های اقتصادی.

اسپانیا در این آخر هفته سست مستند محدودیت اجازه می دهد مردم را به خارج از ورزش برای اولین بار در هفته.

عکس: امیلیو Morenatti/آسوشیتد پرس

روز یکشنبه اسپانیا گزارش داد که کمترین روزانه مرگ و میر در هفت هفته از 164, یک روز پس از آنکه دولت یک قدم دیگر به سمت انهدام آن سخت مستند با اجازه دادن به بزرگسالان به ورزش در خارج از منزل. تعداد مرگ و میر روزانه است trended پایین پس از اوج در آغاز آوریل در 950.

برخی از 23 میلیون مسافر در چین بودند و در آغاز پنج روز تعطیلی اجرا می شود که از طریق سه کشور Xinhua News Agency گفت: با جاذبه های پکن شهر ممنوعه بخشی از بازگشایی شد.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را

در ایران یکی از کشورهای سخت ترین ضربه در مراحل اولیه این بیماری همه گیر از دولت گفت: این امر بازگشایی مساجد در 132 شهر برای برگزاری نماز جمعه برای اولین بار در دو ماه. حرکت به شرح زیر است هفته از بازگشایی تدریجی ایران کسب و کار به عنوان عفونت نرخ کاهش پیدا کرده است اما رئیس جمهور حسن روحانی هشدار داد که این کشور هنوز هم در معرض موج دوم از عفونت است.

اسرائیل دولت شروع به محدود بازگشایی مدارس در روز یکشنبه آغاز با کودکان در طریق سوم نمرات دانش آموزان در 11 و 12 کلاس ها و ویژه-آموزش و پرورش دانش آموزان است.

اما در جای دیگر ملل که در آن coronavirus در زمان برگزاری نسبتا دیر در حال حاضر شاهد افزایش عفونت.

هند که قفل شده است را برای یک ماه اشاره کرد و گفت: آن را به حال ثبت بیش از 2,600 جدید عفونت آوردن مجموع آن به حدود 40,000 با بیش از 1300 مرده است. در سراسر کشور خود را مستند تنظیم شده است در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 18.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

روسیه گزارش داد بیش از 10000 جدید کروناویروس موارد در شنبه تازه رکورد روزانه آورده شده است که از مجموع caseload به بیش از 130,000. در مجموع 1,280 نفر کشته شده اند.

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin همچنان به دریافت درمان مسکو در یک بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای این ویروس سخنگوی گفت.

عربستان سعودی به وزارت بهداشت گزارش روز شنبه یک رکورد 1,362 موارد جدید آوردن مجموع به 25,459 با 176 مرگ و میر. در سراسر کشور تا 24 ساعت منع رفت و آمد در محل به مدت دو هفته بود کاسته هفته گذشته به عنوان ماه رمضان در راه است, اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود را بین ساعت 9 صبح و 5 بعد از ظهر برای مواد غذایی و پزشکی در شرایط اضطراری.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com, Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com و Georgi Kantchev در georgi.kantchev@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر