ویروس جان مردم به طور متوسط از یک دهه قبل از وقت خود را یافتن مطالعات

متوسط Covid-19 قربانی درگذشت حداقل یک دهه زودتر از طول عمر خود را به دو مطالعات نشان داد. یک مراسم تشییع جنازه برگزار شد خالی پاریس کلیسا در روز دوشنبه.

عکس: کریستف petit tesson/شاتر

مردم در حال مرگ از Covid-19 توانست انتظار می رود به زندگی به طور متوسط برای حداقل یک دهه دیگر با توجه به مطالعات که کمک به پر کردن در حال توسعه تصویر انسان هزینه coronavirus بیماری همه گیر.

این یافته ها نشان می دهد که ویروس نیست فقط حمل کردن افراد سالمند و یا ناتوان از چند ماه قبل از زمان خود را.

“برخی از مردم فکر می کنم که این افراد در حال مرگ و فوت کرده اند در این سال به هر حال” گفت: اندرو بریگز, یک استاد اقتصاد بهداشت در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری که رهبری یکی از مطالعات. “که به سادگی مورد نیست.”

به عنوان دولت های شل مستندات که شامل بیماری حفره حفره اقتصاد تخمین زندگی سال از دست غذا می تواند به ارزیابی اولیه مقایسه هزینه های از خاموش شدن ناگهانی برابر اجتماعی و اقتصادی مزایای صرفه جویی در زندگی می کند.

چنین هزینه-سود مطالعات در حالی که بطور سرد تحلیلی, یک ابزار استاندارد استفاده شده توسط خدمات بهداشت عمومی شرکت های بیمه و شرکت های دارویی.

برخی از دانشمندان گفت: مطالعات جدید تقویت این استدلال که اجتماعی فاصله و روش های دیگر برای جلوگیری از انتقال باید باقی می ماند یکی از ویژگی های زندگی روزمره برای جلوگیری از تجدید حیات coronavirus.

دو علمی, تجزیه و تحلیل منتشر شده به طور جداگانه مورد بررسی قرار داده های مرگ و میر در چند سخت-آمار کشورهای مقايسه سن که در آن قربانیان Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس در حال مرگ با داده ها در امید به زندگی به طور کلی.

این مطالعات با استفاده از تکنیک های مختلف در زمان حساب تفاوت در امید به زندگی در ارتباط با بیماری های شایع مانند بیماری های قلبی و دیابت و زوال عقل به منعکس کننده سطوح مختلف سلامت از کسانی که درگذشت.

یک کاغذ توسط اسکاتلند مبتنی بر محققان آنلاین منتشر شده توسط ولکام تراست لندن-بر اساس پایه و اساس است که بودجه تحقیقات علمی نشان داده که متوسط تعداد سالهای از دست رفته عمر به Covid-19 برای افراد سالم است 14 برای مردان و 12 برای زنان است.

با استفاده از ترکیبی از داده ها از ایتالیا و انگلیس در این نوع از شرایط بلند مدت دیده می شود در Covid-19 قربانیان و عموم مردم محققان همچنین نقشه برداری از سال از دست رفته عمر برای کسانی که رنج می برند از شایع بیماری های مزمن و سرطان از جمله کسانی که با شرایط متعدد. آنها دریافتند Covid-19 هنوز هزینه از جمله قربانیان بیش از یک دهه از زندگی به طور متوسط با بیماران بدحال از دست دادن بین یک تا شش سال با توجه به سن آنها. تکرار تجزیه و تحلیل با استفاده از ایالات متحده زندگی-امید به داده های حاصل از نتایج مشابه.

جداگانه تجزیه و تحلیل به رهبری آقای بریگز قرار دادن ایالات متحده به طور متوسط در حدود 14 سال از دست داد و انگلستان به طور متوسط در حدود 11 سال. تفاوت در این است که چرا ایالات متحده Covid-19 قربانیان شناسایی شده تا کنون بوده است جوانتر به طور متوسط از کسانی که در انگلستان, او گفت:.

حتی تنظیم برای سن و شرایط پزشکی موجود آمریکایی ها با چندین بیماری بیش از سن و سال 90 در حال از دست دادن بیش از یک سال از زندگی به گفته آقای بریگز مطالعه که او انجام شده با دانشگاهیان در آمریکا و کانادا و نروژ و اسرائیل و نیز تحت پوشش این کشورها.

مطالعه ترکیب داده های مرگ و میر مرتبط با Covid-19 در هر کشور با کشور استاندارد زندگی-امید به جداول. مطالعه تنظیم برای بیماری های موجود و همچنین در زمان به حساب کاهش کيفيت زندگی مرتبط با بیماری.

دولت در حال صعود به سمت کاهش مستند اقدامات است. مردم صف به فروشگاه در لندن به عنوان محدودیت در محل باقی مانده است.

عکس: Kirsty Wigglesworth/آسوشیتد پرس

نتايج هر دو مطالعه چالش درک که Covid-19 در درجه اول جان افراد مسن که به احتمال زیاد جان به زودی به هر حال یا این که آن اجتماعی هزینه شبیه به آنفلوانزای فصلی, محققان گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه این مطالعات تغییر ادراک خود را از انسان و تاثیر اقتصادی همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

با استفاده از تخمین زندگی-سالهای از دست رفته و مقادیر استاندارد قرار داده شده در یک سال از زندگی در کشورهای مختلف تحلیلگران می توانید شروع به قرار دادن یک ارزش اقتصادی در مزایای شدید مراحل در حال حاضر گرفته شده برای مبارزه با کروناویروس جدید. این را می توان در مقایسه در برابر هزینه خاموش شدن ناگهانی مستقیم شرایط مالی و عواقب ثانویه مانند افزایش در دیگر شرایط پزشکی که می رویم نشده جسمی و روانی است.

“این است که یک ارزش قضاوت. این است که چگونه دولت ها همواره پذیرفته شده برای تصمیم گیری” گفت: Eline van den Broek-آلتنبورگ, یک استاد اقتصاد بهداشت در دانشگاه ورمونت که نبودم درگیر در مطالعات جدید. او گفت: نه به اندازه کافی از این تجزیه و تحلیل است که در حال حاضر در حال انجام است.

درک Coronavirus

  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که از 37,000 که جان خود را در آمریکا با Covid-بین 19 Feb. 1 و آوریل 25, 31 درصد بیش از 85. اما 40 درصد و یا 14,600 افراد بين 45 و 75 سال است و می تواند انتظار می رود برای زندگی بسیاری از سال است. تعداد مرگ و میر مرتبط با این ویروس در ایالات متحده به تصویب 64,000 در روز جمعه.

تعداد سالهای از دست رفته عمر به Covid-19 مشابه است که دیده می شود در بیماری های جدی مانند بیماری های قلبی یا شدید بیماری های تنفسی گفت: دیوید مک آلیستر ارشد بالینی استاد بهداشت عمومی در دانشگاه گلاسکو که منجر اسکاتلندی مطالعه است.

“من فکر می کنم این امر می تواند بسیار پایین تر است. من فکر کردم ما خواهد بود از دیدن کمتر سالهای از دست رفته عمر به طور متوسط” دکتر مک آلیستر گفت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

شده اند وجود دارد بیش از سه میلیون و تایید موارد عفونت با کروناویروس جدید در سراسر جهان و تقریبا یک چهارم از یک میلیون مرگ و میر مرتبط با Covid-19. بیماری کارشناسان می گویند این ارقام احتمالا دست کم گرفتن واقعی تلفات داده شکاف در اطلاعات ناشی از گزارش تاخیر سطح پایین برای تست ویروس ها و سایر عوامل.

دانشمندان برای ماه تلاش شده است به پین کردن دقیقا چگونه کشنده پاتوژن است که با توجه به این که بسیاری از مردم ممکن است آلوده شده اند. در موارد شدید این بیماری نابسامانی ریه ها شده است و مربوط به مشکلات موثر بر قلب و مغز و کلیه ها. برآورد از نرخ مرگ و میر برای کسانی که آلوده متفاوت است. یک مارس 30 مقاله در مجله لانست منتشر شده در یک مجله پزشکی بریتانیا به این نتیجه رسیدند درصد از کسانی که آلوده در چین که بعد از درگذشت بين 0.4% و 1.3%. خطر بستری با Covid-19 بود به عنوان بالا که 18 درصد برای کسانی که بیش از 80 سال است.

کیت نیل استاد بازنشسته در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام انگلستان که نبودم درگیر در هر دو مطالعه گفت: مقالات’ یافته ها تاکید بیماری را شدت.

“ما نمی معمولا چیزی به عنوان ویرانگر به این,” او گفت:. برای محدود کردن گسترش ویروس گفت: دولت باید باقی بماند با اقدامات اجتماعی مانند فاصله و جداسازی افراد آلوده پس از مستندات برداشته می شوند.

نوشتن به Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com و دانیل مایکل در daniel.michaels@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر