جهانی کارخانه خروجی فرو با آهسته ارتجاعی بینی

یک کارگر در یک کارخانه که تولید بلبرینگ های فلزی در ایتالیا که در آن تولید شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

عکس: ماسیمو pinca/ایسنا

کارخانه خروجی کاهش یافت در سراسر آسیا و اروپا طی ماه آوریل با توجه به نظرسنجی از مدیران خرید به عنوان تلاش برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus ضربه به اقتصاد جهانی است که چند سوابق در آن وسعت و abruptness.

از هند و اندونزی در آسیا به لهستان و یونان در اروپا و مدیران خرید در ساخت کسب و کار گفت: اطلاعات شرکت IHS Markit همان داستان: آوریل شاهد بیشترین سقوط در خروجی و اقدامات دیگر از فعالیت های ثبت شده.

بررسی های مشابه در ایالات متحده منتشر شد جمعه نقاشی یک تصویر مشابه.

با بسیاری از کشورها در حال حاضر کاهش محدودیت در حرکت و تعامل اجتماعی و بیشتر به دنبال در دولت کسب و کار و کارگران خواهد شد و امیدواریم که در ماه گذشته مشخص شده نقطه بالا از نظر اقتصادی هزینه های حاوی این بیماری همه گیر.

اما یک جهش سریع به سطح فعالیت قبل از ثبت اولین مستندات تحمیل شده بود در ژانویه بعید است.

در سال 2018 و 2019 در ایالات متحده-چین سرمایه گذاران و سیاست گذاران در آغوش تولید جهانی PMIs به عنوان یک پیشرو در شاخص سلامت اقتصادی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه مدیران خرید می توانید با ارائه یک نگاه اولیه در جهت اقتصاد است.

“مراحل مورد نیاز برای نگه داشتن کارگران امن معنی خواهد بود که حتی کسب و کار است که قادر به راه اندازی مجدد تولید را به طور کلی در حال اجرا در ظرفیت پایین و بیشتر خواهد شد عامل در یک محیط تا حد زیادی کاهش تقاضا گفت:” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit.

نظر مردم را تحت تاثیر قرار هند تحمیل بزرگترین مستند در فروردین و شاخص مدیران خرید تولید در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور ثبت هزینه های اقتصادی. اندازه گیری سقوط به 27.4 از 51.8 در ماه مارس یکی از سریعترین نوسانات از رشد شارپ انقباض است که ثبت شده است در سطح جهانی. خواندن فوق 50.0 نشان می دهد افزایش در فعالیت, در حالی که خواندن در زیر سطح است که اشاره به کاهش است.

اندونزی در بخش تولید قراردادی در تقریبا همان سرعت دوباره بازتاب گسترده مستندات. در هر دو کشور کارخانه ها گفت: آنها تا به حال گذاشته شدن کارگران در یک رکورد سرعت.

این نظرسنجی همچنین نشان داد رکورد کاهش در فعالیت های تولیدی در فیلیپین و مالزی و ویتنام در حالی که در تایوان و کره جنوبی انقباضات شد عمیقترین پس از آخرین بحران مالی جهانی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

دولت کره جنوبی تصمیم گرفت در برابر گسترده مستندات اجرا توسط بسیاری از کشورهای دیگر به جای تکیه بر داوطلبانه اجتماعی فاصله و گسترده آزمایش برای شناسایی افراد آلوده به ویروس و ردیابی و جداسازی کسانی که آنها تا به حال تماس با.

اما آن بخش تولید نیز قرارداد در ماه آوریل آمار بیشترین کاهش صادرات در ضبط. IHS Markit گفت که حتی زمانی که کارخانه به حال سفارشات خارج از کشور برای پاسخگویی به آنها گزارش مشکلات در حمل و نقل کالا به مشتریان در ژاپن و تایوان و هند است.

در اروپا این نظرسنجی نشان داد که یونانی کارخانه با تجربه بزرگترین کاهش در فعالیت های در طول ماه پس از اسپانیا و ایتالیا. در حالی که کشورهای شمال اروپا مانند هلند و آلمان نیز گزارش داد کاهش قیمت آنها بیشتر از حد متوسط. که تقسیم تغذیه تنش های سیاسی بر سر چه و این که آیا برای به اشتراک گذاشتن بار که مرمت آسیب اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

مرتبط

  • Coronavirus دهید بزرگترین متحده تولید عقب نشینی از آخرین رکود اقتصادی (1)
  • ثبت رکود در منطقه یورو نشانه بد برای اقتصاد جهانی (30 آوریل)
  • چین صادر کنندگان احساس غم انگیز و حتی به عنوان اقتصاد ری استارت (30 آوریل)

پنجاه و هفت اقتصاددانان مورد بررسی توسط بانک مرکزی اروپا انتظار برای دیدن یک “تیک علامت” بهبود اقتصادی در منطقه یورو با افت شدید و به دنبال آن آهسته دوباره بجای اول برگشتن.

آنها انتظار دارند که اقتصاد منطقه یورو به کوچک 5.5% در این سال و قبل از بازگشت 4.3 درصد در سال آینده. در آخرین نظرسنجی از سه ماه پیش آنها پیش بینی کرده بود رشد 1.1 درصدی در این سال و 1.2 درصد در سال آینده.

“میزان زیادی از نرمال است به احتمال زیاد به بازگشت به قبل از سه ماهه سوم” با برخی از محدودیت های کسب و کار در ادامه حتی پس از آن بانک مرکزی اروپا روز دوشنبه گفت:.

توسط 2024, اقتصاد منطقه یورو هنوز هم می شود 3 درصد کوچکتر از اقتصاددانان انتظار داشتند سه ماه پیش آنها گفت. اقتصاددانان انتظار برای دیدن یک دوره بسیار پایین تورم در حوزه یورو را رد پیشنهادات است که زنجیره عرضه تنگناها و تهاجمی پول-چاپ شده توسط بانک مرکزی می تواند با فشار بالا قیمت مصرف کننده.

در سراسر آسیا و اروپا تولید کنندگان گفت: آنها تخمگذار کردن کارگران در یک رکورد سرعت. اما در اروپا و افزایش نرخ بیکاری است که در حال میرا شده توسط برنامه های دولت است که پوشش دستمزد صورتحساب برای furloughed کارگران تا زمانی که شرکت های نگه داشتن آن دسته از کارکنان خود را در کتاب. بررسی سوئیس مدیران خرید متوجه شد که 59 درصد از تولید کنندگان برای اعمال کرده بود که کشور را برنامه به دنبال کمک به پرداخت دستمزد از 34 درصد از کارگران کارخانه.

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com و تام در فیرلس tom.fairless@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر