سالن از شهرت مربی دان Shula می میرد

همین Shula که برنده ترین بازی از هر NFL مربی و رهبری میامی دلفین ها به تنها فصل کامل در لیگ, تاریخچه درگذشت دوشنبه در خانه اش در این تیم گفت. او 90.

Shula پیشی گرفته جورج Halas لیگ برتر-رکورد 324 پیروزی در سال 1993. او بازنشسته پس از سال 1995 فصل با 347 برنده 173 ضرر و زیان و شش روابط و القاء شد به Pro Football Hall of Fame در سال 1997.

Shula شد تنها مربی برای هدایت یک تیم NFL را از طریق یک فصل کامل که 1972 دلفین ها رفت 17-0. آنها برنده سوپر جام دوباره فصل بعد, اتمام 15-2.

2007 پرستان آمد به تطبیق این دستاورد توسط ’72 دلفین های برنده خود را برای اولین بار در 18 بازی قبل از از دست دادن در سوپر باول به New York Giants.

Shula به نظر می رسد در شش سوپر کاسه و رسیده برگشتی در چهار دهه است. او مربی سه سالن از شهرت quarterbacks: جانی Unitas, باب Griese و دن مارینو.

در طول 26 فصل در میامی Shula شد یک موسسه و نگاه بخش با jutting فک و تابش خیره کننده است که مرعوب 150 پوند نویسندگان ورزشی و 300 پوند linemen به طور یکسان. نام او زینت یک بزرگراه و یک باشگاه ورزشی و یک steakhouse زنجیره ای.

Shula تنها از دست دادن فصل آمد و در سال 1976 و در سال 1988 اما او به خود جلب کرد افزایش انتقاد از طرفداران و رسانه ها در سال های پایانی خود را و بازنشسته در ژانویه سال 1996 با جیمی جانسون جایگزین کردن او.

Shula فعال بازنشستگی شامل مقدار زیادی از سفر و رویدادهای اجتماعی اما در سال 2000 او اعتراف کرد او از دست رفته مربیگری.

“هنگامی که شما چیزی برای از 26 سال با یک سازمان و تمام خاطرات — برخی نه چندان بزرگ اما اغلب خاطرات بزرگ — که زمانی که شما آن را از دست” او گفت:.

قبل از دهه 1970 با پیروزی میامی Shula به حال شهرت به عنوان یک مربی که رونق در طول فصل به طور منظم اما نمی تواند برنده بازی های بزرگ.

Shula جوانترین سر مربی در NFL تاریخچه زمانی بالتیمور کلت استخدام او در سال 1963 در سن 33. بارگیریها به پایان رسید 12-2 فصل بعد و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان در لیگ غالب تیم.

اما آنها را از دست داده 27-0 به کلیولند در عنوان بازی و برای چند سال آینده آنها در ادامه آمده است ،

تحقیر شد بزرگترین در سوپر جام به پایان سال 1968 فصل است. بارگیریها steamrolled از طریق NFL اتمام 13-1 و outscoring مخالفان توسط تقریبا 3-1 حاشیه. پس از خرد کردن Browns 34-0 در عنوان آنها قریب به اتفاق علاقه مندی به شکست جت از تازه بدوران رسیده لیگ فوتبال آمریکایی است که از دست داده بود دو سوپر کاسه.

اما کلت از دست 16-7 دمیدن متعدد به ثمر رساند فرصت و اجازه می دهد جت کارفرمایی جو Namath برای کنترل بازی. نتیجه این است که هنوز هم در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بزرگترین ناراحت در فوتبال حرفه ای و سابقه آن کمک به Shula خروج از بالتیمور پس از سال 1969 فصل است.

در سال 1970 پس از NFL-AFL ادغام Shula پیوست دلفین چهارم-سال AFL تیم توسعه که رفته بود 3-10-1 سال قبل است.

میامی بهبود یافته به 10-4 در فصل اول خود را ساخته شده و برگشتی برای اولین بار و در سال 1971 دلفین ها رسیده سوپر باول قبل از از دست دادن به دالاس. فصل بعد زمانی که میامی در زمان 16-0 رکورد به سوپر باول در برابر واشنگتن Shula عنوان میراث خود را در خط.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر