کیم جونگ سازمان ملل متحد بازگشت به چشم های عمومی تأکید وضعیت موجود در مذاکرات

دولت-رسانه ای فیلم نشان می دهد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد برش روبان در یک کارخانه کود پایان دادن به یک نزدیک به سه هفته غیبت از انظار عمومی که سوخت شایعات از مرگ او. عکس: KRT/آسوشیتد پرس

سئول—رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ظاهر در رسانه های دولتی پس از نزدیک به سه هفته عدم تنظیم کردن شایعات در مورد سلامت خود را مجددا وضع موجود بعید است لرزش متوقف denuclearization مذاکرات با ایالات متحده و یا تغییر رژیم الگوی آزمایش سلاح.

آقای کیم با حضور در یک رویداد در روز جمعه به ظاهر سالم و در اتهام به پایان رسید گمانه زنی ها از رهبری لرزش بالا است که می تواند reorient پیونگ یانگ رویکرد به مذاکرات هسته ای و یا تحریک. با کیم هنوز هم پیشرو در این کشور کره شمالی ناظران پیش بینی یک حادثه سال برای denuclearization مذاکرات پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است.

مذاکرات میان آمریکا و کره شمالی باقی می ماند قفل کرده است و هیچ پیشرفت قابل تشخیص از اوایل سال گذشته و با مشخصات بالا جلسات بین دو کشور رهبران. پیونگ یانگ در حال حاضر انجام شده سلاح های متعدد در آزمون این سال است. رئیس جمهور تهمت دارای یک لیست طولانی از مسائل داخلی به رسیدگی از جمله Covid-19 همه گیر و مجدد انتخابات. آقای کیم هشدار داد تحریم کبودی رژیم اقتصاد ممکن است در اطراف در حالی که برای.

“سن صحبت کردن در نوع بیش” گفت: اولیویا انوش ارشد سیاست تحلیلگر در بنیاد میراث آسیا مطالعات مرکز در واشنگتن است. حتی با آقای کیم زنده او افزود: “خیلی بعید است وجود داشته باشد قبل از اجلاس نوامبر است.”

مردم در یک پارک در پیونگ یانگ روز شنبه به تماشای یک دولت-رسانه و پخش نمایش ” کیم جونگ سازمان ملل متحد حضور در یک مراسم به مناسبت افتتاح کارخانه کود.

عکس: چا آهنگ هو/آسوشیتد پرس

کره شمالی نشانه های دیپلماتیک رکود در اوایل سال جاری زمانی که آقای کیم در سخنرانی سیاست منتشر شده Jan. 1 اعلام کرد مذاکرات با واشنگتن شد مگر اینکه ایالات متحده کاهش یافته و آن “سیاست خصمانه” به سمت جدا کرد. این رهبر کره شمالی خواست شهروندان را به کمربند خود را سفت و اماده کردن برای طولانی زندگی تحت تحریم—آن را یک “عمل انجام شده است.” او قول داد که هرگز به تجارت در این کشور عزت اقتصادی امداد.

پیونگ یانگ تأکید کرد که موضع در اواخر ماه مارس و پس از وزیر خارجه مایک Pompeo عموم خواست دیگر گروه هفت سازمان ملل برای حفظ دیپلماتیک و فشار اقتصادی علیه رژیم کیم. “ما راه خود ما. ما می خواهیم آمریکا به زحمت ما” یک مقام ارشد کره شمالی رسمی بیان شد که در مارس 30 خارجه-رسانه ها گزارش.

دو کشور نیست برگزار رسمی مذاکرات از اکتبر. کارشناسان امنیتی می گویند ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد به نظر می رسد به احتمال زیاد در ماه نوامبر برنده. آقای ترامپ می تواند رسیدن به شمال به نمره سیاست خارجی پیروزی برای تحت تاثیر قرار دادن رای دهندگان یا آقای کیم می توانید سعی کنید به اعتصاب تحریم معامله قبل از تغییرات در دولت ایالات متحده آمریکا هر چند آقای ترامپ بعید است که برای صرفنظر کردن از مقدار زمین گفت: اندرو Yeo متخصص در کره شمالی تحصیل در دانشگاه کاتولیک آمریکا در واشنگتن است.

“زمان است که قطعا بیشتر کره شمالی در کنار” آقای Yeo گفت.

دو طرف هنوز هم هنوز به میدان تفاوت های کلیدی بیش از چگونه و زمانی که پیونگ یانگ باید ترک زرادخانه هسته ای خود را. آمریکا اهرم استوار با حفظ تحریم های بین المللی که بلوک آقای کیم از ارائه وعده های خود را برای احیای رژیم بسته های پول در اقتصاد است.

اما رهبر کره شمالی, محرومیت سرنگونی رژیم خود یک ملاقات عمر به او برخی از توانایی صبر کنید و ببینید که اگر ایالات متحده استراتژی های تغییر در طول زمان. آقای بایدن در ژانویه ریاست جمهوری بحث در آیووا گفت: او نمی خواهد دیدار آقای کیم بدون قید و شرط.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبلیغ شمال فقدان آزمایش های هسته ای یا موشک بالستیک بین قاره ای راه اندازی به عنوان یک نشانه رویکرد خود را در حال کار. اما آقای کیم در اوایل این ماه گفت که او دیگر احساس محدود به یک مهلت قانونی برای دوربرد آزمایش حتی امیدوار به پرده های جدید سلاح های استراتژیک به زودی.

کره شمالی کارشناسان انتظار کیم رژیم برای ادامه در کوتاه و میان برد سلاح های راه اندازی این سال هر چند آنها دیدن عمده هر آزمون به عنوان بعید دانستن که آقای ترامپ بعید است که عملکرد بسیار در مذاکرات سازش با نوامبر انتخابات دور نیست گفت: Kim Heung-Kyu سیاسی-استاد علوم در کره جنوبی دانشگاه Ajou.

“کره شمالی البته در حال حاضر مجموعه” پروفسور کیم گفت. “آنها می دانند که تهمت خوب خواهد بود تا زمانی که آنها نمی آزمون های قاره, و اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به لاف زدن در مورد او قرار است با موفقیت کره شمالی.”

رئیس جمهور تهمت ملاقات با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و دولت کره جنوبی ماه Jae-در سمت راست در مرز روستای Panmunjom در منطقه غیرنظامی در 30 ژوئن 2019.

عکس: سوزان والش/آسوشیتد پرس

چشم انداز برای بازگشت به گفت و گو با شمال ممکن است بقیه کمتر در ایران از تهدید coronavirus. پیونگ یانگ ادعا کرده است این صفر را تایید کرد coronavirus موارد به تاریخ هر چند کارشناسان بهداشت و درمان آشنا با شمال در نظام سلامت شک و تردید باقی می ماند.

آمریکا و کره جنوبی ارائه شده coronavirus کمک و اگر شمال وضعیت می افتد به یک بحران انسانی آن می تواند نیروی کیم رژیم به تعامل کارشناسان امنیتی می گویند.

کره شمالی لغو دو توده جشن در ماه فوریه از جمله Feb. 16, بزرگداشت, بزرگداشت تولد کیم جونگ ایل رهبر پدر. عکس های گرفته شده در روز جمعه صورت گرفت در یک کارخانه کود شمالی از پیونگ یانگ نشان داد صدها نفر از شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک صورت—هر چند کیم جونگ سازمان ملل متحد و مشاوران نزدیک خود را نمی.

دولت کره جنوبی معتقد است آقای کیم ندارد یک روش پزشکی در طول 20 روز کشش زمانی که او به نظر نمی رسد در دولت, رسانه های ریاست جمهوری در یک خانه آبی رسمی به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه. سئول به شدت اظهار داشت طی هفته گذشته که آقای کیم زنده بود و هست.

خرید اینترنتی از آقای کیم بازگشت به چشم های عمومی ادامه داد: روز شنبه زمانی که دو نفر با مشخصات بالا کره شمالی جداشدگان—هر دو آنها موفق به کسب کرسی در ماه گذشته در کره جنوبی نماینده مجلس—عذرخواهی خود را برای حدس و گمان. Ji Seong-ho به دست آورد که توجه جهانی برای عمل بالا بردن خود عصا در آقای تهمت 2018 دولت از آدرس اتحادیه ابراز تاسف پس از این ادعا او 99% مطمئن شوید که آقای کیم مرده بود.

Thae یونگ-هو سابق ارشد پیونگ یانگ دیپلمات گفته بود به اعتقاد او آقای کیم وضعیت خیلی بد بود او نمی تواند ایستاده. “یکی از دلایل من بود انتخاب شد و به ارائه تحلیل دقیق و چشم انداز در مورد کره شمالی” آقای Thae گفت: در یک جمعه عذرخواهی. “اما میزان بالایی از انتظار است که همسان با ناامیدی من.”

نوشتن به Timothy W. Martin در timothy.martin@wsj.com و اندرو Jeong در andrew.jeong@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر