Coronavirus جدول زمانی طرح میتوانست به فرانسه می یابد دسامبر مورد

تا به حال فرانسه اعتقاد بر این بود که ثبت اروپا در مورد Jan. 24 در بوردو. در روز سه شنبه خیابان های پاریس باقی مانده خالی از سکنه به عنوان یک مرد سوار یک دوچرخه است.

عکس: gonzalo fuentes/ایسنا

پاریس—فرانسه پزشکان کشف کرده اند که یک مورد جدید کروناویروس دوستیابی از اواخر ماه دسامبر در یک مرد که در بیمارستان بستری شد در نزدیکی پاریس, اولین عموم شناسایی Covid-19 عفونت در خارج از چین است.

این مورد در مردی بدون سابقه سفر به چین, تغییرات جدول زمانی از این بیماری همه گیر نشان می دهد که ویروس پخش شد در اروپا حداقل هفته زودتر از قبلا معتقد بودند و بیش از یک ماه قبل از ایتالیا شیوع. پیدا کردن یک گام مهم در جهانی پزشکی بررسی است که مورد نقد و چگونه این ویروس در چین نشات گرفته و سپس گسترش به غرب آلوده کردن بیش از 3.6 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 252,000.

پزشکان در اروپا و آمریکا شروع به شانه را از طریق سوابق پزشکی به دنبال قبلا کشف نشده coronavirus موارد است. کسانی که تلاش می تواند کمک به بهداشت عمومی مقامات را در درک که آیا این ویروس به سرعت گسترش می یابد و پس از یک عفونت اولیه و یا طول می کشد زمان برای رسیدن به یک قدر که در نتیجه تعداد قابل توجهی از مرگ و میر.

کالیفرنیا اولین ایالت به قرض گرفتن بودجه فدرال برای پوشش افزایش تعداد مدعیان بیکاری در ایالات هواپیمایی انتظار برای کاهش آن مدیریت صفوف 30 درصد و FDA مجموعه استاندارد برای تست آنتی بادی در سرکوب تقلب. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: غنی Pedroncelli/آسوشیتد پرس

فرانسه در مورد نشان می دهد که این ویروس می توانست گردش ماه قبل از آن آلوده مردم به اندازه کافی برای شروع به جاری شدن سیل, فرانسوی, اتاق اورژانس با بیماران گفت: ایو کوهن یک دکتر کمک کرد که منجر به مطالعه.

“نکته مهم برای ما این است که برای درک اینکه چگونه این ویروس زندگی می کند, چگونه آن را منتشر و به مبارزه با آن بهتر” دکتر کوهن گفت. “این ویروس در زمان زمان بیشتری برای تولید این بیماری همه گیر از ما فکر می کردم قبلا.”

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بالا 1.18 میلیون; بیش از 68,000 فوت کرده اند.
  • دانشگاه جانز هاپکینز: جهان گسترده ای مورد تصویب 3.6 میلیون مرگ و میر بالا 251,000.
  • انگلستان پیشی ایتالیا به رکورد جهان دوم-بالاترین مرگ و میر با توجه به آمار رسمی

در آمریکا پزشکان در حال بررسی مرگ و میر در ماه های منتهی به این بیماری همه گیر برای دیدن اینکه افراد در حال مرگ بودند از کشف نشده coronavirus موارد است. یکی از این تلاش یافت شده coronavirus مرگ در فوریه. 6 از 57 ساله کالیفرنیا ، که مرگ آمد نزدیک به سه هفته قبل از یکی که مقامات قبلا در نظر گرفته شده برای اولین بار در ایالات متحده ناشی از کوروناویروس.

دکتر کوهن و دیگر پزشکان در دو بیمارستان در شمال شرقی پاریس نمونههای مورد بررسی از بیمارانی که در بیمارستان بستری شده بود با flulike علائم در ماه دسامبر و ژانویه. پس از کنار گذاشتن نمونه از بیمارانی که آزمایش مثبت برای دیگر عوامل بیماری زا و یا کسانی که تا به حال علائم متناقض با Covid-19 پزشکان مانده بودند با 14 نمونه آزمایش جدید کروناویروس. یک بیمار در Jean-Verdier بیمارستان در طبقه کارگر پاریس و حومه بوندی آزمایش مثبت است.

مرد Amirouche Hammar رفت به اتاق اورژانس در دسامبر. 27 پس از مبتلا به سرفه و تب و سردرد بیش قبلی چهار روز. آقای Hammar, 43, سرفه کردن خون شب قبل از.

“من تا به حال بیشتر و بیشتر مشکل در تنفس” آقای Hammar گفت. “این بسیار دردناک بود.”

او بستری در بیمارستان های فشرده-واحد مراقبت و پس از آن منتشر شد و پس از سه روز زمانی که وضعیت او بهبود یافته است. دو نفر از این کودکان در سن 10 و 4 بیمار روز بعد از آقای Hammar. آنها بیش از حد گرفته شد به اورژانس و سپس به بهبود است.

آقای Hammar و دکتر کوهن گفت که او به احتمال زیاد قرارداد این ویروس از همسر خود که کاهش خفیف بیمار در اطراف Dec. 20. او با این نسخهها کار در یک ماهی ایستاده در سوپرمارکت کارفور در شمال شرقی پاریس. آقای Hammar گفت: ماهی ایستاده جذب مشتریان بین المللی به دلیل نزدیکی آن به فرودگاه شارل دوگل.

Coronavirus در سراسر جهان

  • برخی از جوامع جدید را امتحان کنید روش: آزمون همه
  • Coronavirus واکسن وارد تست انسان در آمریکا
  • حساب سرمایه: ‘خطر بر اساس’ اجتماعی فاصله کلیدی برای بازگشایی
  • FDA مجموعه استانداردهای Coronavirus آنتی بادی آزمون
  • Coronavirus نوردد سراسر برزیل یک زمین بد مجهز به مبارزه با آن
  • کلید FEMA رهبر به حرکت در میان Coronavirus تلاش
  • پس از ضرب و شتم به عقب Coronavirus هنگ کنگ به نظر می رسد برای احیای اقتصاد خود را

او همچنین با این نسخهها کار درست در کنار یک سوشی ایستاده کارکنان توسط مردم منشاء چینی که می توانست منبع از عفونت کوهن گفت.

سازمان بهداشت جهانی گفت: آقای Hammar مورد اولین عموم گزارش شده عفونت خارج از چین قبل از ژانویه که آژانس آگاه است. این ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در چین در شهر ووهان در اوایل ماه دسامبر زمانی که چینی مقامات پزشکی شروع درمان موارد مرموز پنومونی ویروسی. در آن زمان ده ها پرواز در هفته نقل مسافران بین پاریس و شهرهای چین از جمله چندین پرواز مستقیم از ووهان. کسانی که به پرواز ادامه داد تا حد زیادی به عنوان برنامه ریزی شده در طول ماه دسامبر است.

“ممکن است که برخی از افراد آلوده سفر از ووهان به کشورهای دیگر که در آن زمان” چه کسی گفت.

هوایی فرانسه لغو مستقیم آن ووهان-پاریس پرواز در Jan. 22 و پس از آن همه خدمات به چین Jan. 30.

موارد دیگر به طور مستقیم مربوط به سفر با چین آغاز شده و به نظر می رسد در اروپا در مورد این زمان. در Jan. 24 فرانسه ثبت شده در اروپا اولین مورد در آن زمان یک تاجر است که سفر به ووهان شد و سپس بستری در بوردو. یک شرکت آلمانی همچنین گزارش شیوع متصل به یکی از کارکنان چینی که گزارش آزمایش مثبت در Jan. 26 پس از بازدید از دفتر مرکزی این شرکت در آلمان واقع شده است. ایتالیا تایید آن موارد در Jan. 31 در دو گردشگران چینی از ووهان. بود که هفته قبل از مقامات کشف این ویروس به سرعت در حال گسترش در شمال ایتالیا و در میان افرادی که تا به حال سفر کرده به تازگی به چین است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به متی دالتون در Matthew.Dalton@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر