بانک مرکزی توانایی استفاده از باند خرید برای تقویت اقتصاد می تواند پیشتر پس از حکم دادگاه در آلمان تسلیت گفت.

عکس: آرماندو babani/شاتر

آلمان دادگاه قانون اساسی مشروط به تصویب یک غول خرید اوراق قرضه برنامه راه اندازی پنج سال پیش توسط بانک مرکزی اروپا اما خواستار اطلاعات بیشتر در مورد آن توجیه اقتصادی در یک حرکت است که می تواند مجموعه ای از محدودیت در بانک مرکزی قدرت شلیک و دعوت تازه پرونده های حقوقی در آلمان است.

قضاوت بود که سخت تر از بسیاری از تحلیلگران انتظار داشتند می آید در ظریف بار برای بانک مرکزی اروپا. این بانک به تازگی راه اندازی یک جدید €750 میلیارد دلار ($817 میلیارد دلار) اوراق قرضه خرید برنامه با هدف حاوی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر و مقامات بانک مرکزی اروپا شده اند با توجه به اینکه آیا آن را در مقیاس بالا بیشتر است.

تحلیلگران گفت: این تصمیم می تواند قرار دادن یک سقف در بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه شده اند که بیشتر از متوسط آن از دیگر بانک های مرکزی مانند فدرال رزرو.

بیشتر به طور گسترده وکلا گفت: آن را مطرح خاردار سوال در مورد مبانی حقوقی از بانک مرکزی و اینکه آیا دادگاه های ملی باید از این قدرت برای سرنگونی تصمیمات اتحادیه اروپا در دادگاه عالی.

“این است که واقعا فاجعه بار گفت:” فرانتس مایر استاد حقوق در دانشگاه بیلفلد. “این یک وضعیت بی ثبات. آنچه اتفاق افتاده این است که غرور از قضات غالب شد.”

مرتبط

  • به عنوان اقتصاد اروپا بنیانگذاران بانک مرکزی اروپا سیگنال های آمادگی برای عمل (مارس 1)
  • بانک ارائه می دهد وام های ارزان قیمت به بانک ها برای جلوگیری رکود اقتصادی (30 آوریل)
  • ثبت رکود در منطقه یورو نشانه بد برای اقتصاد جهانی (30 آوریل)

این آخرین در یک سری از پرونده های حقوقی در برابر بانک مرکزی اروپا گرفته اند که سال به حل و فصل کاشت شک و تردید در میان سرمایه گذاران درباره آینده اروپا اتحادیه ارز. مناسب به طور عمده متمرکز بر بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه برنامه های که منتقدان ترس می تواند در نهایت قرار دادن مالیات دهندگان آلمانی در خط برای بدهی های اجرا شده توسط جنوبی دولت های اروپایی.

تحت برنامه های بانک مرکزی خریداری کرده است صدها میلیارد یورو در کشورهای منطقه یورو’ بدهی. در هفته های اخیر کسانی که خرید کرده اند کج به شدت نسبت به بدهی های ایتالیا و اسپانیا دولت که باید صرف مبالغ هنگفتی در برنامه های به صرفه جویی در مشاغل و شرکت های ارسال خود را به طور کلی سطح بدهی های سر به فلک کشیده.

بدون بانک مرکزی اروپا خرید اسپانیایی و ایتالیایی هزینه های استقراض را به احتمال زیاد به شدت افزایش می یابد. اما خرید مقادیر زیادی از جنوب اروپا زده است انتقاد در آلمان است که کشورهای شمال اروپا در حال پرداخت یارانه بی بند و بار اعضا در جنوب.

یورو کاهش یافته است 0.5% در برابر دلار آمریکا پس از حاکم. قیمت اوراق قرضه کاهش یافت و با عملکرد معیار 10 سال بدهی افزایش به 1.877% از 1.754% در روز دوشنبه. بازده افزایش قیمت ها شده است.

در به شدت دقت کنید, نماز جمعه, آلمان دادگاه قانون اساسی فدرال گفت €2.7 تریلیون دلار ($2.94 تریلیون دلار) اوراق قرضه خرید برنامه راه اندازی شده توسط بانک مرکزی اروپا در سال 2015 نمی مقدار برای تامین مالی دولت خواهد بود که غیر قانونی تحت معاهدات اتحادیه اروپا.

آلمان دادگاه قانون اساسی فدرال در کارلسروهه آلمان است.

عکس: thorsten واگنر/شاتر

اما دادگاه با انتقاد از دولت و مجلس را خواستار یک ارزیابی اقتصادی استفاده از این برنامه است که در نظر گرفتن عوارض جانبی آن. محافظ و بازنشستگان در آلمان و دیگر کشورهای شمال اروپا شکایت کرده اند که بانک مرکزی اروپا رانده پایین نرخ بهره آنها دریافت پول خود را. دادگاه همچنین با حمله به دادگاه عالی اتحادیه اروپا برای به درستی پرداختن به همان موضوع در یک سال 2018 حکم.

بانک مرکزی اروپا گفت: آن را “طول می کشد توجه داشته باشید” از قضاوت و افزود که اتحادیه اروپا بالا بود به حکم دادگاه به نفع بانک مرکزی اروپا در سال 2018 است. ارشد بانک مرکزی اروپا مقامات در جریان این موضوع توسط وکلا و آلمانی شد رئیس جمهور Jens Weidmann در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه شب.

در بیانیه ای که پس از تماس این بانک گفت: آن “باقی می ماند به طور کامل متعهد به انجام همه چیز لازم را در دستور خود” به دیدار آن تورم هدف برای اطمینان از سیاست های خود هستند “انتقال به تمام نقاط اقتصاد و به همه حوزه های قضایی از منطقه یورو است.”

دادگاه همچنین دستور داد آلمان شد برای توقف آن مشارکت در خرید اوراق قرضه برنامه ظرف سه ماه مگر اینکه بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا نشان داد که آن اقدامات متناسب با اهداف آن است.

تحلیلگران گفت: بانک مرکزی با ارتش خود را از وکلا و اقتصاددانان باید قادر به غلبه بر این مانع. اما آنها هشدار داد که حاکم می تواند در نهایت محدود کردن بانک مرکزی توانایی استفاده از باند خرید برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

حاکم “قرار می دهد که بانک مرکزی اروپا در معرض خطر ثابت” با تنظیم محدودیت در استقلال گفت: هنریک Enderlein رئیس Hertie مدرسه در برلین. “این خواهد شد و تضعیف بانک مرکزی اروپا در بازار و در سیاست است.”

این تصمیم نیز یک فاجعه برای اتحادیه اروپا و علائم بازگشت به قانونی ناسیونالیسم, او گفت:.

بانک مرکزی اروپا و حامیان آن می گویند این اقدام در حیطه اختیار آن به ساحل تا ضعیف رشد اقتصادی و مزمن تورم پایین با تکیه بر ابزار است که به طور گسترده ای توسط دیگر بانک های مرکزی.

شاکیان در این پرونده از جمله برند Lucke یک عضو موسس euroskeptic جایگزین برای آلمان حزب شکایت کرده بود که بانک مرکزی اروپا از آن تجاوز ماموریت خود را با تبدیل شدن به بزرگترین طلبکار از دولت های منطقه یورو.

همان شاکیان به احتمال زیاد به بازگشت به دادگاه آلمان به پرسش از بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه آقای مایر گفت.

او گفت: اتحادیه اروپا بالا, دادگاه, دادگاه عدالت اروپا را به واکنش نشان می دهند به روز سه شنبه تصمیم گیری است. در غیر این صورت دادگاه های ملی می تواند شروع به چالش کشیدن اروپایی حقوقی احکام مسائل از جمله حفظ حریم خصوصی داده ها.

“این است که در مورد قضایی غرور برخورد…و این ایده است که نهایی داوری. در اینجا ما باید به دادگاه آلمان گفت: آن را ما” آقای مایر گفت.

اریک Mamer, رئیس, سخنگوی اتحادیه اروپا را اجرایی بازوی گفت: موسسه “مجددا اولویت اتحادیه اروپا قانون و این واقعیت که احکام دادگاه عدالت اروپا الزام آور در تمام دادگاه های ملی.” او گفت: اتحادیه اروپا اجرایی را مطالعه تصمیم گیری.

پرونده های حقوقی منعکس کننده بی اعتمادی عمیق بین حوزه یورو, بانک مرکزی و, آلمان, این منطقه بزرگترین اقتصاد است. بسیاری از آلمانی ها باقی می ماند و با احتیاط از مرکزی-بانک محرک که در نظر آنها غیر ضروری برای صاف کردن چرخه کسب و کار. تا به حال دادگاه آلمان تا به حال طرفه با بانک مرکزی گاهی اوقات پس از punting سوالات به اتحادیه اروپا دادگاه عالی.

شد رئیس جمهور Jens Weidmann یک دیرین منتقد از بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه منتشر شده بیانیه ای در روز سه شنبه بود که به طور کلی حمایت از حکم دادگاه. آقای Weidmann گفت: دادگاه تا به حال با تاکید بر محدودیت در بانک مرکزی اروپا اوراق قرضه خرید یک نگرانی او گفت که او سهام. او همچنین گفت که کمک خواهد کرد که بانک مرکزی اروپا دیدار دادگاه تقاضا که آن را نشان می دهد خرید اوراق قرضه به میزان متناسب باشد به هدف خود است.

اگر بانک مرکزی اروپا در پاسخ به این نگرانی با توضیح تاثیر اقتصادی خرید اوراق قرضه به میزان دادگاه به احتمال زیاد با گذشت آقای مایر گفت.

اما او استدلال کرد که دادگاه نگرانی برای محافظ و املاک و مستغلات قیمت تكذيب و این واقعیت است که بانک مرکزی اروپا مجموعه سیاست برای کل 19-ملت ارز اتحادیه.

“زمین بازی از منطقه یورو بانک مرکزی اروپا منطقه یورو و نه یک دولت عضو و محدود از نظر آن دولت در جهان است,” او گفت:.

نوشتن به تام فیرلس در tom.fairless@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de