اروپا به دنبال جهانی کار تیمی در Coronavirus پاسخ

تلفنی شامل رهبران جهان و سازمان های غیر انتفاعی. یک کارمند بیمارستان دما بررسی شد در چین در اواخر ماه ژانویه است.

عکس: هوانگ Zongzhi/زوما پرس

بروکسل—اروپا-رهبری تلاش به سر دعوا بین دو کشور بیش از پتانسیل coronavirus واکسن و درمان های امن بیش از 8 میلیارد دلار در جهانی تعهدات دوشنبه اما موفق به جلب ایالات متحده مشارکت.

رهبران از کشورها در سراسر جهان از جمله ژاپن و کانادا و ترکیه و اسرائیل در بخشی تلفنی برگزار شده توسط اتحادیه اروپا است. سازمان های غیر انتفاعی از جمله بیل و ملیندا گیتس بنیاد نیز حضور داشتند. دیگر اهدا کنندگان شامل مدونا که متعهد $1 میلیون و گفت: رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen که منجر درایو.

ابتکار آغاز شد و تا حدودی در پاسخ به ترس از دولت گرفتن یک گدا-تو-همسایه رویکرد و احتکار واکسن و یا ارائه واکسن تنها به کسانی که می توانید آنها را استطاعت.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه ای گفت که این کشور “از تلاش های کشورهای دیگر به بسیج منابع” در برابر coronavirus و تقدیر از حمایت های کنفرانس. یک مقام وزارت خارجه در جلسه روز دوشنبه کاهش یافته است به توضیح ایالات متحده تصمیم به اقامت در خارج از این کنفرانس است.

سازمان دهندگان می خواهم به اطمینان حاصل شود که پیشرفت های علمی در آزمون های درمان و واکسن مشترک هستند و در همه جا مستقر در سراسر توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه.

پول مطرح شده برای کمک های مالی و وام تضمین خواهد شد از طریق طرح های بهداشت جهانی از جمله سازمان جهانی بهداشت جهانی و صندوق و اشخاص از جمله بین المللی اتحاد Gavi و ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری که هر دو صندوق توسعه واکسن.

“بیشتر ما با هم بکشید و به اشتراک گذاری تخصص ما سریع تر دانشمندان ما موفق خواهد شد” گفت: انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون یکی از رویداد شرکت میزبان. “مسابقه برای کشف واکسن برای شکست این ویروس است که یک رقابت بین کشورها اما فوری ترین مشترک تلاش ما طول عمر.”

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با اعتماد به نفس یک واکسن می تواند آماده شود تا پایان سال, اما بسیاری از مقامات هشدار داده اند آن را می تواند حداقل 18 ماه برای یک واکسن به آماده شود برای این ویروس است که به کشته شدن تقریبا 250,000 مردم و فلج اقتصاد جهانی است.

بین المللی تنش بیش ویروس پاسخ در حال حاضر پدید آمده است. در ماه مارس مقامات آلمانی متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای جلب محلی شرکت زیست فناوری که در حال کار بر روی یک واکسن CureVac AG به نقل مکان به ایالات متحده و آلمان و مقامات اتحادیه اروپا به سرعت پا به وعده حمایت مالی به این شرکت است.

چین که شرکت در رویداد روز دوشنبه مواجه شده است و انتقاد برای اینکه شفاف تر در مورد ریشه های این ویروس به طور بالقوه صدمه زدن به تلاش برای پیدا کردن راه حل های بهداشت.

مقامات ایالات متحده که استقبال این کنفرانس با اشاره به هزینه های دولت بیش از 1 میلیارد دلار در توسعه ویروس واکسن با همکاری شرکت های ایالات متحده و خارج از کشور ذینفعان. ایالات متحده نیز عمده کمک کننده به سازمان ملل متحد اگر چه آن را مسدود پرداخت به این که در ماه گذشته.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

اهدا کنندگان کنفرانس پس از ماه گذشته تماس ها با WHO و سازمان بهداشت جهانی برای دسترسی عادلانه به کروناویروس درمان, تشخیص و واکسن. آن را به طرح مانند یک واکسن جهانی-اهدا کنندگان جلسه در انگلیس در ماه آینده.

ولکام تراست مستقل جهانی بهداشت خیریه است که شرکت در روز دوشنبه کنفرانس گفت که تا کنون بیش از 8 میلیارد دلار مورد نیاز است برای توسعه و تولید انبوه واکسن و درمان اما که مقدار اولیه مطرح خواهد اجازه می دهد تا کار برای سرعت بخشیدن به.

“ما باید فرض کنیم و برنامه ریزی برای پرتاب ریباند و دوم امواج” جرمی Farrar, خوش آمدید, مدیر روز دوشنبه گفت:. “علم و های از آن علم است و تنها درست و عادلانه خروج از این بیماری همه گیر.”

در تلفنی رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت که در حالی که درمان و واکسن حیاتی برای اروپا آنها “حتی مهم تر برای ما آسیب پذیر ترین شرکای با شکننده سیستم های سلامت مانند آفریقا است.”

در حالی که این ویروس گسترش یافته است که کاهش بیشتر در کشورهای اروپایی و دولت شروع به استراحت مستند اقدامات آن است که هنوز در بسیاری از کشورها است.

روز دوشنبه در مجمع جهانی اقتصاد گفت: در یک نظرسنجی از 21,000 مردم در سراسر 28 شهرستانها در آفریقا نشان داد که 70 درصد از پاسخ دهندگان گفت: به دست آوردن آب و غذا می تواند یک مشکل اگر آنها نیاز به باقی می ماند خانه برای 14 روز.

نوشتن به لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر