گرجستان طرفداران تلویزیون پخش از ‘اجرای لیندسی اجرا’

Category: ایستگاه Comments: No comments

در نوامبر. 8, 1980 اسمیت حاشیه خبرنگار بولداگ شبکه رادیویی را پوشش گرجستان-فلوریدا بازی در جکسون ویل. بنابراین او تا به حال بنا کردن یک نقطه خوب فقط فراتر از بازیکن/مربیان’ جعبه بود و دید واضح و روشنی از شماره 2 Bulldogs’ وضعیت ناامید به عنوان آنها مواجه سوم-و-طولانی خود را در 8 انتهایی شماره 20 فلوریدا 21-20 نه خیلی بیشتر از یک دقیقه به بازی.

البته امروز همه می داند که چه چیزی اتفاق افتاده است.

بنجامین فرانکلین Belue بهتر شناخته شده به عنوان باک یافت لیندسی اسکات باز با یک mid-range تصویب در وسط میدان و اسکات انجام بقیه. به عنوان اگر او می تواند بشنود لری Munson التماس او را از Gator کاسه فشار جعبه به “اجرای لیندسی اجرا” اسکات نه تنها که. او outran Gators’ نا امید کننده پیگیری تمام راه را به یک 92-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما و مهم تر از 12 پیروزی در گرجستان اجرا به قهرمانی ملی.

اما به عنوان اسمیت و بسیاری دیگر که در آنجا بودند که بعد بگویید شما می توانید خیلی بیشتر اتفاق افتاده است قبل و بعد از بازی همه به یاد. خوشبختانه این هفته همه ما را به یاد کسانی که از دست رفته جزئیات.

سال 1980 گرجستان-فلوریدا بازی خواهد بود پخش در تمامیت خود را در ESPNU در ساعت 8 صبح روز شنبه.

آن است که فقط یکی از متعدد تکرار از گرجستان بازی که طرفداران قادر به بطور منظم احساس این روز است. با تشکر از این بیماری همه گیر کوروناویروس زنده مسابقات ورزشی (غیر از کره جنوبی بیس بال) نیست و در حال انجام در حال حاضر است. بنابراین برای پر کردن قابل توجهی برنامه نویسی حفره های تلویزیونی و رادیویی شبکه های پر از سکوت دوباره پخش بازی های بزرگ ،

گرجستان بولداگ شبکه شده است دوباره پخش برنامه های رادیویی مانند روز شنبه هنگامی که آن را توزیع مجدد گرجستان 1987 برنده بیش از Georgia Tech و این شنبه آینده هنگامی که آن را به هوا Bulldogs’ 1991 برنده بیش از کلمسون (3-5:30 p. m. و به دنبال آن با postgame تفسیر از بازی star, Eric Zeier).

به همین ترتیب ESPN و SEC شبکه شده اند دوباره پخش telecasts از بازی های بزرگ. در واقع فصل گذشته گرجستان-Auburn بازی خواهد شد در 8:30 p. m. روز شنبه در ثانیه شبکه. و پس از 1980 گرجستان-فلوریدا پخش در پنجشنبه ESPNU را نشان می دهد بدنام “بین شیلنگ” بازی از سال 1986 بین گرجستان و Auburn در دشت. این AJC به تازگی برفلد که بازی در آن مجموعه های در حال انجام در لحظات عجیب و غریب در گرجستان, تاریخچه ورزش.

این ساخته شده است برای لذت بخش سفر کردن خط حافظه برای کسانی که شاهد این مسابقات زندگی می کنند و در فرد. تعداد اسمیت در آن گروه. به عنوان یک UGA track-and-field آلوم ورزشی, اطلاعات, مدیر, حاشیه, خبرنگار, مربیان,’ نشان می دهد تولید, ساکن, مورخ, دانشگاه جمع آوری کمک و درب عقب اتومبیل میزبان نمایش اسمیت شده برای هر بالا و پایین گرجستان فوتبال برای بیش از شش دهه است.

به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود او به یاد می آورد کاملا وضوح Belue-به-اسکات.

“وینس زد من” اسمیت گفت: با خنده سهشنبه از آتن صفحه اصلی فقط تا خیابان از وینس دولی ، “خوب زد او به من; من زدم cattywampus. … من به یاد داشته باشید من crestfallen. سپس ناگهان ‘اجرا لیندسی اجرا کنید!’ آن را فقط بزرگترین لحظه.”

اسمیت هرگز تعادل خود را از دست داده و او قادر به دیدن بقیه اسکات را اجرا کنید به عنوان او ادامه داد: پایین حاشیه با دولی پس از نه بیش از حد بسیار دور در پشت.

حاشیه امنیت ندارد و سپس آنچه در آن است امروز. بنابراین همه انواع از طرفداران در حاشیه و آنهایی که برای تشویق گرجستان تمام شده beeline برای اسکات و جشن در منطقه پایان. و اگر وجود دارد هنوز یک دقیقه از چپ به توان تقریبا تمام Bulldogs ” نیمکت رفت که راه بیش از حد.

به زودی که کل گوشه ای از میدان بود و غرق در خود به خود شادی. این اسمیت به یاد ما بود و به همین دلیل دولی در حال اجرا بود نسبت به گروه ترکان و مغولان.

“همین دلیل است که او بیش از من” اسمیت گفت. “او پایین وجود دارد در تلاش برای بازگرداندن نظم به دلیل آنها می تواند کاهش یافته و مجازات پرچم. از لحاظ فنی وجود دارد به اندازه کافی زمان بر روی ساعت (فلوریدا) برای رفتن به پایین میشه و نمره. ما تا به حال برای رفتن به عقب در این زمینه و بازی دفاع است.”

به نحوی گرجستان بود و نه تنبیه. The Bulldogs سعی کردم و شکست خورده, دو نقطه, تبدیل, اما Erk راسل دفاع شرکت برگزار شد و نتیجه این بود دائم یک 26-21 پیروزی نه شماره 12 که فصل برابر صفر زیان.

اسمیت اعتراف به اینکه شرمنده امروز از آنچه او فکر می کرد در لحظات قبل از بزرگترین بازی در گرجستان تاریخ فوتبال. او که فقط هفته وارد شده به یک توافق با Peachtree ناشران برای نوشتن یک کتاب در Bulldogs فصل. اما آن را مشروط بر یک شکست نخورده و قهرمانی فصل برای Bulldogs.

“من فکر کردم آن بود, بیش, با,” اسمیت گفت. “من به یاد داشته باشید ایستاده وجود دارد تفکر” خوب dang آن شاید روزی من نوشتن یک کتاب است.’ که کوچک تفکر در بخشی از من و من احساس بد در مورد آن پس از آن. در اینجا گرجستان را تکذیب کرد و من نگران هستم که در مورد یک کتاب است؟”

با تشکر از Belue-به-اسکات اسمیت رو خود کتاب. “شکوه و جلال” منتشر شد مارس 1, 1981 و هنوز هم در گردش امروز. در ضمن اسمیت در حال کار بر روی دو کتاب دیگر در حالی که پناه در محل در آتن. او خواهید بود بسته شدن در 20 کتاب نوشته شده است در طول عمر خود زمانی که از این منتشر شده در این سال و یا بعد.

“بسیاری از بزرگترین تجارب در گرجستان احاطه 1980 و اجرا به قهرمانی ملی” اسمیت گفت:. “من آموخته و سپس آنچه در آن به معنای چیزی بزرگ اتفاق می افتد برای گرجستان است. شما فقط می خواستم گرجستان به ذینفع از چیزهای خوب از لحظات بالا به دلیل آن را به معنای بسیار به دولت گرجستان است. این چنین بود روشن را تجربه کنند.”

یکی از ما می تواند همه را زنده این هفته است.

گرجستان فوتبال تکرار

  • سهشنبه – گرجستان در آبرن (2019) SEC شبکه 8:30 p. m.
  • پنج شنبه — گرجستان در مقابل فلوریدا (سال 1980) ESPNU 8صبح
  • پنج شنبه – گرجستان در آبرن (1986), ESPNU ظهر
  • شنبه – کلمسون در گرجستان (1991) با WSB-FM 95.5 و WSB-AM 750, 3 p. m.
  • May 13 — گرجستان در مقابل بیلور (2020 کاسه شکر) SEC شبکه 8:30 صبح
  • ممکن است 14 – گرجستان در مقابل LSU (2019 قهرمانی ثانیه) SEC شبکه 9 صبح

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>