رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در یک کنفرانس ویدئویی در این کشور نفت-و-گاز صنعت در ماه گذشته.

عکس: کرملین استخر/زوما پرس

مسکو—آنچه که نوک به یک مارکی سال برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در حال شکلگیری به یکی از سخت ترین چالش خود را به 20 سال سلطنت.

رمان coronavirus همه گیر رو به کاهش قیمت نفت و کاهش اعتماد به نفس در آقای پوتین رهبری را تهدید به تضعیف تلاش های خود را برای پروژه خود را به عنوان تنها کسی که می تواند متحد روسیه را به مردم و سیمان کشور ارتباط در صحنه جهانی است.

نخست وزیر آقای پوتین منصوب در اوایل سال جاری برای سرعت بخشیدن به یک سری از پروژه های زیربنایی ملی میخائیل Mishustin آزمایش مثبت برای این ویروس است و در بیمارستان بستری است.

روس ها سال ها شکایت کرده اند در مورد پوسیدگی جاده ها و پل ها. دوران شوروی بیمارستان دچار کمبود پزشکان منجر به طولانی زمان انتظار در حالی که بسیاری از مدارس ناامن هستند و یا ضعیف نگهداری می شود. A $400 میلیارد دلار صرف طرح قرار بود به تعمیرات اساسی در زیرساخت های کشور و ایجاد میلیون ها شغل اما کرملین اذعان کرده است که کاهش درآمدهای بودجه به معنای آن خواهد شد نیاز به تنظیم برنامه های خود را انداختن آقای پوتین اقتصادی میراث.

یک رفراندوم ملی است که برای ماه آوریل برنامه ریزی شده بود و قرار است به تایید اصلاحات قانون اساسی اجازه می دهد آقای پوتین به ادامه اقامت خود در قدرت به تعویق افتاده است. عجیب مارس 9 رژه مارک اتحاد جماهیر شوروی در شکست آلمان نازی در طول جنگ جهانی دوم و ارائه بسیار باارزش عکس op با مقامات خارجی لغو شد.

تحلیلگران معتقدند که عقب نشینی نمی خطر متصل به آقای پوتین در انتخابات ریاست جمهوری, اما آنها به اندازه کافی برای تست ظرفیت خود را به مقاومت در برابر قدرتمند تکان خوردن.

“چالش بزرگ است” گفت: آلینا Polyakova, رئيس جمهور و مدیر عامل این مرکز برای تجزیه و تحلیل سیاست های حزبی سیاست عمومی موسسه تحقیقاتی در واشنگتن “این است که یک, دو, سه پانچ برای روسیه و البته کرملین در حال تجربه است که در راه عمیق.”

پزشکی کارگران انتقال یک بیمار مبتلا به Covid-19 در مسکو بیمارستان در ماه گذشته.

عکس: ماکسیم shemetov/ایسنا

سقوط قیمت نفت به تنهایی می شده اند قابل توجه ، نفت و گاز و سنگ بنای اقتصاد روسیه را تشکیل می دهند یک سوم از بودجه ملی. تولید و حمل و نقل از این منابع انرژی و همراه با صنایع پالایش استخدام حدود یک میلیون نفر حدود 1.5 درصد از این کشور نیروی کار. روبل از دست داده است بیش از یک پنجم از ارزش خود در برابر دلار در این سال ساخت آن را یکی از بدترین انجام ارزهای در حالی که صندوق بین المللی پول پیش بینی های روسیه تولید ناخالص داخلی به قرارداد 5.5 درصد در سال جاری با شدیدترین کاهش از سال 2009.

اما آشکار بهداشت عمومی بحران و تشدید فشار بر رهبری روسیه در یک زمان هنگامی که آن را در حال تلاش برای ساخت حمایت مردمی برای تغییر قانون اساسی برای اطمینان از آقای پوتین در قدرت باقی می ماند احتمالا تا 2036.

آقای پوتین خارج شده و در مقابل دستور دولت برای معرفی اقدامات حمایت مالی برای مردم سخت ضربه گیر گسترش پرداخت های رفاهی برای شش ماه و ارائه کوچک و متوسط اندازه کسب و کار در شش ماه تعویق مالیات شرکت. او همچنین پیشنهاد کرد در شش ماه مهلت قانونی برای تشکیل پرونده ورشکستگی ادعاهای علیه مدیون شرکت های, در حالی که برخی از خانواده ها با نوزادان یا کودکان واجد شرایط برای اضافی در کوتاه مدت رفاه کمک هزینه.

چین مهر و موم کردن قطعات از مرز خود را با روسیه و با عجله در اورژانس پزشکی واحد به منطقه در تلاش برای متوقف کردن موج وارداتی از coronavirus عفونت. وال استریت ژورنال توماس گرو گزارش. عکس: چی Hongxin/AP

آقای پوتین در تلویزیون ظاهر شد و تقریبا هر روز در مناسبت پرداختن به ملت از خانه ییلاقی خود در خارج از مسکو قبل از عطف توجه خود را به منطقه ای فرمانداران در یک سری از videoconferences. بیننده می تواند حداقل برای اولین بار بخش هایی از جلسات مجازی.

خود را سخنگوی دیمیتری Peskov است گفت: آقای پوتین نیز در تماس منظم با مقامات بالا از کشور خود که در آن او ماند از اوایل ماه آوریل پس از دیدار با یک مقام ارشد دکتر بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. روسها مقامات نبودند فورا در دسترس برای بیشتر اظهار نظر در مورد چالش های پیش روی کشور و آقای پوتین ایستاده است.

میدان سرخ در مسکو در روز دوشنبه.

عکس: Evgeny Sinitsyn/زوما پرس

برخی از منتقدان دولت می گویند که کمک های بیش از حد کوچک شده است و خیلی آهسته در حال آمدن است.

با هوای تظاهرات ممنوع شده چرا که روسیه coronavirus مستند ده ها تن از آنلاین تظاهرات مجازی تظاهرات و دادخواست باید به سرعت رشد کرد و خواستار جبران ضرر و زیان کار و بیشتر کمک های مالی. برخی از درخواست های خود را به دست آورد صدها نفر از هزاران نفر از امضا. رهبر مخالفان پوتین و هل دادن یک کمپین ملی برای “ایجاد یک سطح سیاسی و فشار اجتماعی” آقای پوتین و دولت او به ارائه امن تر مالی خالص ایمنی.

“سنتی اداری بی کفایتی به علاوه بی میلی برای unclench که مشت شده تا کنون منجر به بسیار خسیس پرداخت گفت:” لئون آرون مدیر مطالعات روسیه در American Enterprise Institute, یک اتاق فکر در واشنگتن ،

بوریس Titov رئیس حزب از رشد یک مرکز-راست, سیاسی, سازمان, است, اصرار دولت برای کاهش پرداخت بیمه تا 15 درصد برای برخی از کارفرمایان ارائه مالیات بخشش سه سال برای کسب و کارهای کوچک و ارائه حمایت مالی قابل توجهی به کارگران, در میان دیگر اقدامات.

“ظاهرا به زودی ما خواهد شد به تدریج منتشر شده از قرنطینه” او نوشت: در نامه ای به کسب و کار در سراسر کشور در هفته گذشته. “اما مشکلات از اقتصاد نمی خواهد ناپدید می شوند خود به خود پس از آن. این یک سوال دیگر از تئوری های اقتصادی آن است که یک سوال از ما بقا.”

اخیرا در اواسط ماه مارس آقای پوتین گفت روسیه که coronavirus بحران تحت کنترل است. اما این کشور از سال دیده می شود سنبله در موارد جدید ثبت نام بیش از 10000 جدید کروناویروس عفونت های روزانه برای سه روز در یک ردیف آوردن رسمی شمارش به 155,370 که از روز شنبه با 1,451 مرگ و میر. این ارقام قابل توجه کمتر از کسانی که در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای اروپایی و برخی از پزشکان در اینجا باید سوال خود را به دقت.

یک کارگر بهداشت پوشیدن تجهیزات حفاظتی در مسکو بیمارستان یکشنبه.

عکس: kirill kudryavtsev/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای پوتین هفته گذشته هشدار داد که روسیه در حال حاضر رو “شاید شدید ترین مرحله در مبارزه با این بیماری همه گیر.” با مستند برنامه ریزی برای اجرای حداقل تا مارس 11 پنجم از کارکنان در حال حاضر شغل خود را از دست و یا در مرخصی بدون حقوق با توجه به مارس نظرسنجی توسط ناظر انتخابات بازار آنلاین هوش.

بر این اساس آقای پوتین به نظر می رسد به ترک برخی از کمتر محبوب تصمیم گیری در مدیریت coronavirus بحران منطقه ای و رهبران محلی از جمله شهردار مسکو سرگئی سوبیانین که اعلام دقیق مستند اقدامات برای سرمایه است. این به احتمال زیاد خواهد شد محافظت از کرملین رهبر تنها به طور موقت ، تصویب اعتبار برای دولت او در پاسخ به این بحران در حال حاضر زیر 50% بر اساس یک نظرسنجی که در ماه گذشته توسط مستقل Levada مرکز در حالی که دولت بودجه رای گیری آژانس پیدا کردم فقط 28 درصد از پاسخ دهندگان برداشت آقای پوتین زمانی که خواسته به نام یک سیاستمدار به آنها اعتماد—14 سال کم است.

“در آخر تعداد همه از جمله پوتین خود می داند رئیس جمهور خواهد شد ساخته شده و شخصا مسئول نتیجه در ذهن مردم گفت:” دیمیتری Trenin, مدیر کارنگی مسکو در مرکز یک مخزن فکر می کنم.

نوشتن به ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله