آتلانتا ایالات مهاجم Josef مارتینز است که به خوبی دوره نقاهت بعد از عمل جراحی بر روی زانو راست اما هنوز هیچ جدول زمانی در بازگشت بنا به تیم, معاون رئیس جمهور, کارلوس Bocanegra.

مارتینز دچار پاره لیگ قهرمانان آسیا در این فصل باز برنده شدن در نشویل در فوریه. 29. او تحت عمل جراحی قرار گرفتند در طول هفته مارس 16.

“او یک جنگنده قوی مرد” Bocanegra گفت.

مارتینز شده است rehabbing زانو در تیم مرکز آموزش است که اجازه تحت MLS قوانین در طول COVID-19 پناه تحت نظارت ناحیهای در شمال غربی بهداشت و درمان.

Bocanegra گفت: هیچ جدول زمانی در مارتینز بازگشت چرا که این تیم می خواهد به مطمئن شوید که او به خوبی انجام می دهند از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی قبل از او طول می کشد این زمینه وجود دارد بدون نیاز به عجله او را به عقب. به طور معمول یک بازیکن می تواند چهار تا شش ماه — و احتمالا تا نه به بهبودی کامل از این آسیب است.

لیگ نشده اعلام کرد که بازی از سر گرفته خواهد شد و نه آنچه که یک برنامه جدید ممکن است مانند نگاه.

مارتینز امضا به مدت پنج سال تمدید قرارداد قبل از 2019 فصل است. این مرد 26 ساله به ثمر رساند تا 77 گل در 84 به طور منظم فصل بازی. او به نام MVP لیگ در سال 2018 در کمک به پیروزی تیم MLS Cup.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله