انگلستان تست تماس با ما-ردیابی برنامه

Category: ایستگاه Comments: No comments

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock وارد در خیابان داونینگ لندن روز سه شنبه به صورت روزانه coronavirus جلسه.

عکس: tolga akmen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دولت بریتانیا نورد از یک تماس-ردیابی برنامه در یک جزیره در سواحل جنوبی انگلستان به عنوان اولین گام جدید در ملی رویکرد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

برنامه های سفارشی ساخته شده توسط تکنسین های در دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی است که در حال آزمایش در جزیره موجود زنده قبل از اینکه طولانی در جای دیگر در کشور است. انگلستان به شرح زیر دولتها در سراسر جهان از جمله استرالیا و سنگاپور و چین که در حال حاضر راه اندازی برنامه های مشابه.

بیمه خدمات درمانی سیستم را حفظ خواهد کرد ناشناس اطلاعات از یک فرد آلوده تماس بر روی یک سرور مرکزی یک کنتراست با غیر متمرکز مدل توسعه یافته توسط Apple Inc., الفبای Inc.’s گوگل و دیگران. از جمله سیستم های خود به انگلستان را مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی از طرفداران حفظ حریم خصوصی است که می گویند که آنها ممکن است اجازه می دهد دولت به نقشه است که در تماس با آنها.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این برنامه طول می کشد در نظر گرفتن کامل از حریم خصوصی و امنیت. او در توصیف آن به عنوان بخشی از یک “آزمون پیگیری و ردیابی” استراتژی است که اجازه می دهد دولت به “یک هدف بیشتر با رویکرد مستند در حالی که با خیال راحت حاوی این بیماری است.”

این برنامه قبلا تست شده بر روی سلطنتی پایگاه نیروی هوایی بود که نورد به سلامت کارگران در این جزیره در روز سه شنبه و به بقیه جمعیت این جزیره در اواخر این هفته.

جزیره موجود زنده در حدود 140,000 ساکنان و متصل است به بقیه از انگلستان از طریق یک کشتی خدمات. برآورد از یک علامت-ردیاب برنامه سازماندهی شده توسط کالج کینگ لندن نشان می دهد حدود 1000 نفر در این جزیره باید علامتی Covid-19. این جزیره نسبتا کم جمعیت و محدود تماس با دیگر مناطق آن را خوب تست سایت.

دولت می گوید این تلفن از افرادی که دانلود این نرم افزار را با استفاده از کم مصرف بلوتوث سیگنال برای تشخیص گوشی های دیگر در این نزدیکی هست و فروشگاه خود را به هویت ناشناس.

یک کشتی در روز سه شنبه plied مسیر بین پورتسموث و جزیره موجود زنده که در آن یک برنامه جدید در حال آزمایش است.

عکس: استیو پارسونز/زوما پرس

کاربرانی که مشکوک آنها Covid-19 علائم خواهد شد استفاده از این برنامه برای اطلاع رسانی به بیمه خدمات درمانی سرور و آپلود مجاورت داده است. بیمه خدمات درمانی را با استفاده از مدل سازی ریسک بر اساس اطلاعاتی مانند طول تماس و اینکه آیا فردی که تست مثبت برای Covid-19. سپس آن را ارائه هدفمند مشاوره از طریق نرم افزار برای سایر کاربران مانند معرفی خود و انزوا و تنظیم مشاوره به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

انگلستان مقامات اصرار دارند این متمرکز مدل تعادل نگرانی های حریم خصوصی با بیمه خدمات درمانی توانایی برای جمع آوری به اندازه کافی اطلاعات ناشناس در مورد مردم برای شناسایی و انتقال الگوها و فعالانه سرعت گسترش ویروس.

مقامات امیدواریم که به این برنامه به عنوان حداقل سرزده که ممکن است تعادل ماموریت با نیاز به اتخاذ به عنوان بسیاری از کاربران که ممکن است. این خطر وجود دارد که کاربران را احساس ناراحت بودن توصیه به خود منزوی اما دولت معتقد است که قیمت ارزش پرداخت برای کمک به جلوگیری از عفونت.

بدون که جمع آوری اطلاعات بیمه خدمات درمانی خواهد یادگیری بیش از حد کمی در مورد هر گونه علامتی مردم و مخاطبین آنها را با دیگر کاربران برنامه و “بنابراین نمی دانید هر چیزی در مورد چگونه است که کاربر ممکن است گسترش بیماری” ایان لوی مدیر فنی انگلستان National Cyber Security Centre نوشت: در طولانی وبلاگ پست این هفته. این مرکز بخشی از بریتانیا GCHQ الکترونیکی-اطلاعات آژانس است, مشاوره بیمه خدمات درمانی در برنامه امنیت دیجیتال و حریم خصوصی کنترل.

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

متمرکز رویکرد جذب کرده است انتقاد بیش بالقوه تخلفات در حریم خصوصی. “به محض این که شما متمرکز [اطلاعات] شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک سیستم ردیابی است. شما می توانید ساخت اجتماعی و نمودار و گفت:” آلن وودوارد, یک استاد علوم کامپیوتر در ساری مرکز امنیت سایبر در دانشگاه سوری که ترجیح peer-to-peer رویکرد است.

طرفداران غیر متمرکز مدل نیز می گویند مردم هستند احتمال بیشتری برای دانلود برنامه با بهتر از حریم خصوصی حمایت آنها را موثر تر چرا که این نرم افزار را از دست عفونی بیشتر مخاطبین مگر اینکه آنها به طور گسترده ای به تصویب رسید.

بیمه خدمات درمانی برنامه را جمع آوری کاربران اطلاعات محل و ساخته شده است و راهکارهایی برای جلوگیری از برنامه از مشخص کردن کاربران و هویت و مقامات می گویند. پس از نصب و راه اندازی برنامه, کاربران خواسته برای ورود به نیمه اول خود را به کد پستی—منطقه جغرافیایی به طور معمول حاوی هزاران نفر از خانواده ها و مدل گوشی خود را که لازم است به تجزیه و تحلیل داده های بلوتوث. پستی-کد اطلاعات قرار است برای کمک به بیمه خدمات درمانی برنامه ریزی نیروی انسانی و سایر منابع نیاز دارد.

درخواست وال استریت ژورنال: مدیریت بدهی و صورتحساب در طول همه گیر

پیوستن به وال استریت ژورنال شخصی امور مالی دفتر رئیس Bourree لام برای گفتگو در مدیریت بدهی های شخصی و مذاکره صورتحساب در طول coronavirus بحران است. خبرنگاران جولیا نجار و ورونیکا Dagher را به پرسش در مورد چگونگی گرفتن در بدهی اگر شما باید و نحوه برقراری ارتباط با طلبکاران اگر شما قادر به پرداخت.

علاوه بر این بیمه خدمات درمانی برنامه سرور جدا از بقیه بهداشت-سیستم شبکه—مانند بیمار پایگاه داده با اطلاعات حساس شخصی و بیمه خدمات درمانی پرسنل نمی خواهد بود قادر به عبور-مرجع یکی از سیستم در برابر دیگری برای اتصال برنامه به دیتا برای شناسایی بیماران مبتلا به گفته آقای لوی وبلاگ.

دولت باید تقسیم شده است بیش از دو گسترده به روش استقرار تماس با ما-برنامه ردیابی. نروژ از جمله کشورهایی مانند انگلستان که در آن داده ها از مردم تلفن های ذخیره شده توسط یک قدرت مرکزی و تحليل قرار گرفت.

یک رویکرد غیر متمرکز شده است و پشتیبانی توسط گوگل, اپل و سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان است. این کار با داشتن تمام گوشی ها به صورت دوره ای بررسی یک سرور که دارای ناشناس شناسه گوشی متعلق به تازگی افراد آلوده به ببینید که آیا آنها در تماس است. در این مدل تمام مسابقات تعیین می شود در گوشی های فردی و نه بر روی یک سرور مرکزی.نروژ Smittestopp یا “عفونت توقف” برنامه آهنگ های کاربران و مکان از طریق GPS و همچنین از طریق بلوتوث. آن را می فرستد اطلاعیه اس ام اس به هر کسی که در سال های اخیر نزدیکی به کسی که قرارداد این ویروس و گزارش خود را در برنامه. نروژی برنامه حذف کاربران آن’ محل داده ها پس از 30 روز. که داده ها نیست دیده می شود “هر کسی غیر از پرسنل مجاز” با توجه به وب سایت دولت.

گذشته از حفظ حریم خصوصی یکی دیگر از نگرانی این است که اگر دولت را به استفاده از تماس با ما-ردیابی برنامه های اجباری برای سفر بین المللی انگلستان ساکنان ممکن است مدت زمان طولانی انتظار در قرنطینه به دلیل خود برنامه نیست سازگار با کسانی که از کشورهای دیگر است.

نوشتن به استفان Fidler در [email protected] و جنی عشق در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>