رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تصویر در Brasília در روز سه شنبه گفت که گفته سابق خود وزیر دادگستری از طریق واتساپ, ‘شما باید مناطق 27 پلیس, من فقط می خواهم یک, Rio de Janeiro.’

عکس: ueslei مرکلینو/ایسنا

سائو پائولو—برزیل جمهور Jair Bolsonaro می خواستم کنترل پلیس در ریو دو ژانیرو که در آن فرزندان خود را گرفت و در ماه مارس گفت: وزیر دادگستری سرجیو مرو به او اجازه می دهد که نظارت با توجه به شهادت ساخته شده سه شنبه.

“شما 27 پلیس ولسوالی من فقط می خواهم یک ریو دو ژانیرو” رئیس جمهور گفت که گفته آقای مورو در یک پیام WhatsApp.

آقای مورو که استعفا مارس 24 پس از متهم آقای Bolsonaro از دخالت در تحقیقات پلیس در روز شنبه به حدود هشت ساعت از شهادت که شامل جزئیات رابطه اش با رئیس جمهور و مه واتساپ داند. به عنوان وزیر دادگستری این مناطق 27 پلیس او کنترل شامل 26 متحده و سرمایه است.

اخبار بیشتر از برزیل

  • برزیل وزیر دادگستری استعفا داد و پس از اختلاف با رئیس جمهور (آوریل 24)
  • رئیس جمهوری برزیل Bolsonaro آتش سوزی وزیر بهداشت در میان Coronavirus بحران (مارس 16)
  • برزیل رئیس جمهور و وزیر بهداشت برخورد بیش از Coronavirus اقدامات (15 آوریل)
  • ‘بازگشت به کار’: Bolsonaro رد خطرات مرگبار Coronavirus در برزیل (2 آوریل)
  • در برزیل, رئیس جمهور پر دایره درونی با دیگر مردان نظامی (Feb. 14)

این اتهامات از آقای مرو آمده به عنوان آقای Bolsonaro هایش با یک واکنش بیش از دست زدن به او از coronavirus همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 8000 تا مردم در برزیل. محبوبیت او کاهش یافته و با افزایش تعداد مرگ از Covid-19.

آقای مورو محبوب قاضی سابق که فساد تحقیقات پایین آورده قدرتمند سیاستمداران و تجار کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

آقای Bolsonaro رد دخالت در تحقیقات پلیس. “من نمی دخالت در هر چیزی” او به خبرنگاران گفت: در خارج از محل اقامت ریاست جمهوری روز سه شنبه. “آن را خسته کننده برای من بود. من خانواده رنج می برند.”

از آرشیو

سرجیو مرو برزیل وزیر دادگستری نشستم با وال استریت ژورنال در سال 2019 جهانی اقتصاد در داووس به بحث در مورد برخی از مسائل کشور است. عکس: Laurent Gillieron/شاتر (در اصل منتشر Jan. 24, 2019)

آقای Bolsonaro در دوشنبه منصوب جدید فدرال رئیس پلیس Rolando Alexandre de Souza.

او جایگزین متحد آقای مرو بود که در پیشبرد تحقیقات در ریو که در آن آقای Bolsonaro را سه پسر همه آنها مقامات دولتی را نیز در دست بررسی است. روز سه شنبه رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: رئیس جدید پلیس فدرال برنامه ریزی شده به نام جدید رئیس پلیس در ریو اما وقت نشده بود ساخته شده است.

آقای Bolsonaro پسران تحت بازجویی مظنون به تخلفات از جمله دستکاری از دفتر بودجه و دیگر معاملات مشکوک. آنها را تکذیب کرد تخلف است.

لوی سارنوالی گفته است که در حال بررسی است و آقای مورو را در مورد اتهامات رئیس جمهور مداخله وسیع پلیس فدرال. کارلوس Melo یک دانشمند علوم سیاسی در سائو پائولو است Insper مدرسه کسب و کار گفت: آقای Bolsonaro نیاز به ارائه توضیحات.

“او نمی باید قدرت سیاسی به سعی کنید به حرکت مردم” در پلیس فدرال آقای Melo گفت. “رئيس جمهور نیاز به می گویند چرا او علاقه مند بود در ریو.”

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله