Coronavirus کست عمیق سرما بیش از آمریکا و چین روابط

روابط بین ایالات متحده و چین تیره و تار برای سال بدتر شده در یک کلیپ سریع در ماه های اخیر ترک این دو کشور با کمتر منافع مشترک و یک لیست در حال رشد از درگیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده است شامل بسیاری از دولت ایالات متحده در یک کمپین که شامل تحقیقات و تعقیب و محدودیت های صادرات. تقریبا هر دولت و کابینه در سطح رسمی یا اتخاذ مواضع خصمانه و یا jettisoned گذشته تعاونی برنامه های با پکن یک تجزیه و تحلیل از سیاست های خود را نشان داد.

مقامات چینی به سهم خود به دنبال از طریق در جمهوری خلق چین را در پاییز گذشته به مقاومت در برابر هر چیزی که آنها درک ایستاده در راه چین افزایش یابد. آنها با تشدید فعالیت های نظامی در رقابت های دریای چین جنوبی و ارعاب و تایوان و آمریکا متحد و رسانه های دولتی صادر کرده است فوق العاده فسخ از وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

Coronavirus همه گیر شده تعمیق کینه آوردن روابط میان این دو به یک مدرن روز نادر. هر دو دولت در حال صرف نظر کردن از همکاری و تلاش برای outmaneuver یکدیگر برای شکل دادن به حوادث بعد از همه گیر در جهان.

رئیس جمهور تهمت که به شدت به انتقاد چین برای دست زدن به آن از شیوع کرده است با توجه به استفاده از تعرفه ها و راه های دیگر برای جمع آوری برای جبران آن از پکن هر چند مقامات ارشد نشانه های این هفته که دولت با برگزاری تنبیه چین از لحاظ اقتصادی.

ماموران امنیتی گشت عمده فروشی بازار غذاهای دریایی در ووهان چین در ماه ژانویه در طول شیوع کروناویروس.

عکس: هکتور retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian علنا این باورند که ارتش ایالات متحده به راه انداخته ویروس در چین—یک ایده تقویت شده توسط رسانه های دولتی اما به عنوان پوچ توسط پنتاگون. جدید وزارت امور خارجه گزارش آمده است که پکن و متحدان آن در حال نصب یک دروغ علیه ایالات متحده بیش از وقوع.

“این است که اساسا ژئوپليتيك حملات برگشت گفت:” مت Turpin که در خدمت به عنوان چین مدیر در شورای امنیت ملی قبلا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. ایالات متحده باید برای مقابله با چین گفت: از آنجا که “پنهان ما سر در شن و ماسه را نمی خواهد همه چیز بهتر است.”

حامیان ایالات متحده را سخت تر و لبه چین سیاست می گویند آن است که کار تولید بخشی از معامله تجاری است که در آن پکن وعده داده است برای خرید بیشتر آمریکایی کالاها و خدمات است. به طور گسترده تر آنها می گویند این روش این است که برای جلوگیری پکن با نشان دادن قدرت و تنظیم مجدد روابط است که قبلا کج در چین به نفع.

برخی از مقامات و بسیاری از کارشناسان سیاست خارجی نگران هستند که سوء ظن متقابل هستند و چیز ساییده شده هر گونه باقی مانده منافع مشترک.

“این احساس عمومی در چین است که ایالات متحده نمیخواهد چین به ایستادن به عنوان یک قدرت جهانی” گفت: وانگ Jisi رئیس دانشگاه پکن را موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در یک فروم آنلاین ایالات متحده و کارشناسان چینی در ماه گذشته.

چینی معاون نخست وزیر لیو او و آقای ترامپ دست داد پس از امضای اولین مرحله از موافقتنامه تجارت آزاد در کاخ سفید در ماه ژانویه است.

عکس: کوین لمرقو/ایسنا

حدود دو سوم از آمریکایی ها را نامطلوب نظر از چین با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو از 1000 آمریکایی انجام شده در ماه مارس است. که اغلب منفی ارزیابی پس پیو شروع به پرسیدن سوال در سال 2005 و نزدیک به 20 درصد افزایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز شد. دیدگاه های مثبت از چین آقای یازدهم نیز در پایین.

اعضای آقای تهمت دوباره انتخابات می خواهند خود را به سختی چین سیاست یک موضوع مرکزی. آنها بر این باورند آن تجدید نظر به طبقه کارگر حامیان و روابط خود فرض دموکراتیک حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به آنچه که بسیاری در واشنگتن مشخص به عنوان دولت اوباما بیشتر انطباق وضعیت به پکن.

رمان coronavirus به تشدید تنش بین آمریکا و چین در راه است که به احتمال زیاد معطل بعد از ویروس موجود است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Kevin لمرقو/ایسنا

آقای ترامپ هنوز به طور کامل تایید تاکتیک و تایید نکردن از یک حمله آگهی های آقای بایدن و چین با توجه به افراد آشنا با این موضوع. اما همه گیر و عوارض آن را سخت تفکر خود را در چین این افراد گفت.

اخیرا در یک تماس تلفنی با وال استریت ژورنال آقای ترامپ گفت: او برنده در سال 2016 در بخشی از انفجار سیاسی در ایالات متحده تاسیس بودن پیشدستی چین به جای حمله به رهبران چینی به طور مستقیم. که رویکرد او گفت: کمک فشار پکن به امضای بخشی از معامله تجاری در ماه ژانویه است.

آقای ترامپ گفت: او خشمگین است با چین بیش از همه گیر و مرگ را به ارمغان آورده است. “این می تواند متوقف شده است,” او گفت: در مورد سرایت. آنچه او می خواهد آقای یازدهم برای انجام, او گفت:, “این است که آنچه ما انجام می دهیم—به دنبال ریشه های آن.”

پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن تست رئیس جمهور چین در وزارت امور خارجه ناهار در سال 2015.

عکس: گلن جانسون/سیاره Pix/زوما پرس

ماه گذشته مقامات اطلاعاتی ایالات متحده گفت: آنها در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا coronavirus فرار کرده اند ممکن است از یک آزمایشگاه در شهر ووهان که در آن همه گیر آغاز شد.

حتی به عنوان او ریاست یک چین سیاست های بسیاری را به عنوان سخت ترین در 40 سال روابط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا ستایش رئیس جمهور یازدهم و صحبت از دوستی خود را—یک تاکتیک مقامات دولت می گویند به معنای دادن رهبران چینی باز به دیدار با آمریکا خواسته برای تغییر.

در اوایل سال جاری چند تن از آقای تهمت مشاوران سیاسی در داخل و خارج از مبارزات انتخاباتی خواست او را در چین به طور مستقیم که در آنها استدلال می توانست دو حزبی تجدید نظر شود. یک ایده آنها پیشنهاد شد یک کمیسیون ویژه برای بررسی ریشه های این ویروس و این که آیا پکن در پاسخ به اندازه کافی برای کنترل شیوع.

آقای ترامپ دو بار کاهش یافته است پیشنهادات از تیم خود در ژانویه به مطبوعات آقای یازدهم برای شفافیت بیشتر در مورد ویروس علل و علائم در یک مورد گفت که انتقاد می تواند باعث پکن به کمتر مفید گفت: مقامات کاخ سفید.

به اشتراک گذاری افکار خود را

که در آن شما فکر می کنم ایالات متحده-چین ارتباط می رود از اینجا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

داخلی فشار در هر دو ایالات متحده و چین به احتمال زیاد به تشدید در حال حاضر روابط تیره. حامیان آقای بایدن همچنین تولید کرده اند حمله تبلیغات متمرکز در چین است.

آقای یازدهم بیش از حد مواجه شده است و انتقاد در خانه بیش از coronavirus و دولت او به دنبال پروژه یک حس قدرت در برخورد با ایالات متحده به عنوان او تلاش می کند برای احیای اقتصاد متوقف شده توسط pandemic, مدیریت نرخ بالای بیکاری و سرکوب مداوم antigovernment ناآرامی در هنگ کنگ است.

ایالات متحده-روابط چین شده اند مضطرب دولت برای بیش از یک دهه با تنش های طولانی مدت بیش از تجارت اتهامات از فن آوری های چینی سرقت و چین قاطعانه تر نظامی و سیاست خارجی. پکن به دنبال بیشتر به شدت به گسترش نفوذ جهانی در هزینه ایالات متحده دیده می شود به عنوان ضعیف با بحران مالی جهانی. پس از به قدرت رسیدن در اواخر سال 2012 آقای یازدهم شتاب فشار با استفاده از چین در حال رشد قابلیت های نظامی و تجاری ممکن است برای متقاعد کردن کشورهای دیگر به توجه و چین منافع.

هفته پس از به دست گرفتن آقای یازدهم به یک بسته-درب گفتار به پیشرو کمونیست اعضای حزب در دولت و نهادهای دیگر است. با استفاده از اتحاد جماهیر شوروی به عنوان یک شی درس او هشدار داد که حزب باید حفظ ایدئولوژیک نوسان بیش از جامعه و یا خطر سقوط و تسلیم شدن به غرب است.

این Yangshan آبهای عمیق در بندر شانگهای است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وارد تعرفه ها در بسیاری از کالاهای چینی.

عکس: Qilai Shen/مهر نیوز

در حالی که تنها خلاصه ای از این سخنرانی منتشر شد در آن زمان دیدگاه های خود بودند شفافی در بعد مذاکرات و اسناد و مدارک و مجموعه ای از چین در یک دوره به رقیب به جای ادغام با آمریکا-رهبری جهانی سفارش. آقای یازدهم قرار دادن کنترل در سخنرانی نهاد مقررات جدید در فن آوری های امنیتی و افزایش استفاده از antimonopoly و دیگر تحقیقات.

کسانی که حرکت های بیگانه آمریکایی, کسب و کار, حوزه, که طولانی ارائه بالاست به روابط دوجانبه است. در حالی که ایالات متحده بسیاری از رهبران کسب و کار که مورد علاقه یک “رشد” سیاست چین که خوش بینی تبدیل شده به بی اعتمادی بیشتر به دلیل چین تهاجمی تمرکز بر دستیابی به فناوری آمریکا و ادامه سیاست های محدود کردن خارجی’ دسترسی به بازار آن است.

زمانی که آقای ترامپ برنده انتخابات او در ابتدا برگزار شد از برخی از خود را واضح تر کمپین تهدید علیه پکن به استنباط کمک آن در دست زدن به کره شمالی بود که شتاب برنامه هسته ای خود را, تست موشک و تهدید به جنگ.

حدود یک سال و علامت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کمتر به خطر انداختن. آقای ترامپ رد بازار-دسترسی به امتیازات از پکن و شروع به تسطیح و تعرفه ها و باز کردن یک جنگ تجاری. جدید استراتژی امنیت ملی قرار می گیرد چین برای اولین بار در کنار روسیه به عنوان مخل رقبا قصد به چالش کشیدن رهبری ایالات متحده به منظور.

نمایش در چین تا به حال سخت در سال گذشته از دولت اوباما به عنوان آقای یازدهم تثبیت خود را نگه دارید و بر روی قدرت اما کاخ سفید به دنبال حفظ زمینه های همکاری عمدتا در تغییر آب و هوا و اقتصاد جهانی است. نامگذاری چین به عنوان یک تهدید و تهمت و استراتژی مشخص با دولت های قبلی.

“ما تا به حال کم ارزش درجه که ایدئولوژی درایوهای حزب کمونیست چین” گفت: H. R. مک مستر بازنشسته ارتش که ریاست این استراتژی در حالی که خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی در اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “به عنوان یک نتیجه, ما تا به حال زیاده روی در این غرور بیش از سال است که ما می تواند تغییر چین با استقبال از چین به نظم بین المللی. این بسیار روشن 2017 که کار نمی کند.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo شد هدف غیر منتظره ای سوزاننده حملات رسانه های دولتی چین.

عکس: اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس

یک بررسی از چین سیاست های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 23 کابینه و کابینه در سطح مقامات نشان می دهد که تقریبا همه از آنها به اتخاذ سیاست های خصمانه نسبت به چین و یا محدود همکاری با این کشور است.

وزارت دادگستری راه اندازی شد آنچه از آن به نام “چین ابتکار” که تشویق دادستان به چین مربوط به جاسوسی و سرقت و هک کردن موارد.

وزارت آموزش و پرورش در سال 2019 آغاز بررسی بودجه خارجی در دانشگاه های ایالات متحده. که بکند مدارس به رعایت یک الزام قانونی است که بسیاری از نادیده گرفته بود و گزارش 6.5 میلیارد دلار در قبلا نامعلومی خارجی بودجه.

سازمان های مستقل مانند کمیسیون ارتباطات فدرال نیز در زمان عمل. FCC را آغاز کرده است قابل ملاحظه ای محدود, چینی, دسترسی به آمریکا ارتباطات زیرساخت ها است. FCC رئیس Ajit Pai ارسال شده به توییتر مقالات در مورد چین اقدامات او دوست نداشتن برچسب زدن هر کدام با یک طعنه آمیز “شما نمی گویم.” او در مصاحبه ای گفت که یکی از پیروان توییتر است که چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه آقای ژائو اما “من اصلا دنبال او به دلیل این که من نمی خواهم او کشویی به من پیام های مستقیم.”

در وزارت امور خارجه آقای Pompeo به نام برای آمریکایی ها به “تعامل با چین آن را به عنوان نه به عنوان ما خواهید بود.”

“امروز ما در نهایت متوجه درجه که حزب کمونیست چین است که واقعا به خصومت با ایالات متحده و ارزش های ما” آقای Pompeo گفت: در یک سخنرانی سیاست در چین در ماه اکتبر گذشته.

وزارت امور خارجه در این سال دستور تمام سفارتخانه های ایالات متحده در سراسر جهان برای تشکیل گروه های کاری برای نظارت بر چین در حال گسترش نفوذ و گزارش برای کمک به تدوین و فرموله کردن counterstrategies با توجه به یک فرد آشنا با این تلاش است.

وزارت منصوب فرستاده ویژه در اوایل سال جاری برای مقابله با آنچه یک سخنگوی به نام “بدگویی نفوذ” چین و دیگران در سازمان ملل متحد و دیگر سازمان های بین المللی. اول کار برای ایران به همراه دیگر دولت و وزارت بازرگانی مقامات بود برای خنثی کردن یک چین-حمایت از نامزد شدن سر از U. N. بدن است که باعث حفاظت از مالکیت معنوی.

چین در پاسخ به آنها در خط با رئیس جمهور یازدهم سخنرانی به بالا و آینده حزب کمونیست مقامات در آن نخبگان آکادمی آموزش سپتامبر گذشته. وی از مقامات به “جرات به مبارزه و خوبی در مبارزه است.”

در یک سخنرانی در ماه سپتامبر گذشته به مقامات حزب کمونیست در آن نخبگان آکادمی آموزش, رئیس جمهور یازدهم به نام در آنها را به جرات به مبارزه و خوبی در مبارزه با.’

عکس: لیو Bin/ایسنا/زوما پرس

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پکن فرستاده محموله های دنده محافظ و دیگر تجهیزات پزشکی به کشور آن است که از معاشرت و بسیج آن دیپلماتیک برای فشار گیرندگان برای اطمینان از چین دریافت ستایش است. زمانی که برگ برنده دولت متهم کرد سازمان جهانی بهداشت برای پوشش چین و مسدود بودجه اجرا می شود که به صدها میلیون دلار سالانه پکن در پا با 30 میلیون دلار بیشتر است.

در صفحه اصلی, حزب, تبلیغات هدفمند آقای Pompeo در غیر منتظره ای سوزاننده حملات کارگردانی در ارشد سیاسی آمریکا ، در شب اخبار بولتن تلویزیون مرکزی چین او را به نام “دشمن مردم” و “شر” گفت: او آغشته چین بیش از coronavirus.

روز چهارشنبه به وزارت امور خارجه سخنگوی چالش آقای Pompeo به ارائه شواهد برای حمایت اخیر خود ادعا می کنند که جدید کروناویروس آمد از یک آزمایشگاه است.

نوشتن به کیت اوکیف در kathryn.okeeffe@wsj.com Michael C. بندر در Mike.Bender@wsj.com و چون هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر