گرجستان, تازه کار با دیگر گلف حوادث آماده از سرگیری بازی

گلف رقابتی در گرجستان آماده است برای بازگشت.

پس از آن مجبور شد برای به تعویق انداختن یا لغو بهار حوادث به دلیل COVID-19 گیر گرجستان PGA خواهد خود را از سر برنامه مسابقات ژوئن 1 و Georgia State Golf Association آغاز خواهد شد آن تازه حوادث ژوئن 15.

“من فکر می کنم وجود دارد قطعا اشتها به صورت حرفه ای و آماتور به خارج وجود دارد و برخی از بازی گلف رقابتی گفت:” مایک Paull مدیر اجرایی گرجستان PGA.

گرجستان PGA میزبان میلتون مارتین هوندا کلاسیک در ژوئن 1-2 در Chattahoochee باشگاه گلف در گینسویل. این رویداد به آماتور و حرفه ای و Paull انتظار برای دیدن نخبگان دبیرستان بازیکنان و دانشگاهی گلف بازان مخلوط به 120 بازیکن میدان.

این GSGA خواهد شد میزبان خود را برای اولین بار از 12 مقدماتی برای گرجستان در ژوئن 15. اول آن مسابقات خواهد بود که گرجستان Junior قهرمانی و گرجستان دختران قهرمانی هر دو برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 22-24 در ساوانا.

بسیار به لذت از دولت را بالا آماتور این GSGA بود قادر به نگه داشتن 99 گرجستان قهرمانی آماتور در برنامه. بسیار پیش بینی رویداد خواهد بود رقابت برای اولین بار در آتلانتا ورزشی باشگاه ارتفاعات دوره که به میزبانی سه PGA قهرمانی یکی باز ایالات متحده و ایالات متحده ،

“من عصبی در مورد آن گفت:” دیوید Noll از دالتون دو بار برنده از گرجستان و 2020 مشمول به گرجستان, گلف, سالن از شهرت. “امنیت جهانی مهم تر از مسابقات گلف, اما در دنیای من, من می خواهم به قادر به رقابت در این حوادث به خصوص دولت هستم. که مورد علاقه من است.”

اگر چه گرجستان تازه هنوز هم توان جولای 10-12 آن را به یک نگاه متفاوت است. زمینه کاهش خواهد یافت از 144 به 120 بازیکنان با کم 60 بازیکن ساخت برش و مسابقات کوتاه خواهد شد به 54 سوراخ. بر خلاف معمول GSGA مسابقات است که اجازه می دهد بازیکن را به سوار شدن در موتور چرخ دستی های گرجستان, تازه کار خواهد بود یک پیاده روی-تنها رقابت است.

“این رویداد برتر در گرجستان تا آنجا که تازه گلف می رود” Noll گفت. “من شده است به دنبال به جلو به آن و این واقعیت است که آن را در باشگاه ورزشی است که فقط شکر و تخم مرغ در کیک. نه این که به آن نیاز دارد بیشتر از یک قهرمانی احساس می کنید دلیل آن است که گل سرسبد رویداد اما ساخت آن را به یک پیاده روی-تنها رقابت می افزاید: کمی بیشتر از یک قهرمانی احساس می کنم.”

هر دو سازمان در ادامه به بررسی و توسعه مسابقات سیاست قرار داده است که بازیکنان داوطلبان کارکنان و تماشاگران در یک محیط امن. هر دو سازمان در حال استفاده از یک سیاست از یک بازیکن در هر سبد, که به احتمال زیاد تاثیر حداکثر اندازه یک زمینه است.

در تلاش برای بیشتر در آغوش اجتماعی-فاصله دستورالعمل های گرجستان PGA است تعویض به الکترونیکی سیستم نمره دهی است که نیاز به بازیکنان به ارسال نمره خود را از تلفن خود و یا دستگاه پس از هر سوراخ به اتمام است. تغ بررسی می شود به صورت الکترونیکی در پایان دور و دیجیتالی امضا کردند.

“ما در حال انجام آنچه ما می توانیم به دنبال دستورالعمل CDC و حفظ همه امن” Paull گفت.

این GSGA بود مجبور به انصراف از هشت حوادث از جمله 102 گرجستان بازی بازی مسابقات قهرمانی گرجستان چهار توپ مسابقات و بالای 60 زنان کلاسیک. بیلی پیترز جام دوسالانه مسابقه بین GSGA و گرجستان PGA بود نقل مکان کرد تا 2021.

این GSGA موکول بازی آن بازی قهرمانی برای مردان و زنان گرجستان چهار توپ قهرمانی و گرجستان اواسط کار قهرمانی. گرجستان PGA تا به حال به حرکت تنها آن گرجستان ارشد باز به سقوط.

از Korn کشتی تور رشدی بازوی PGA Tour اعلام کرد که دشت گلف کلاسیک موکول شده است برای اکتبر. 1-4 در فرود باشگاه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر