زمان تد ترنر ساخته شده خود را بریوز’ مدیر

یادداشت سردبیر: در زمانی که ورزش در حال تعطیل, ما در حال گرفتن یک نگاه (در هیچ منظور خاص) در برخی از لحظات عجیب و غریب از گرجستان, تاریخچه ورزش.


تصور کنید جان مالون میلیاردر رئیس بریوز صاحب آزادی رسانه ها نشان برای یک بازی روزی, قرار دادن بر روی لباس و مدیریت تیم است.

مسخره, حق? و غیر قابل تصور به عنوان مالون دقیقا نمی آباد بریوز بازی پس از خود شرکت خریداری این تیم 13 سال پیش.

اما آن را به سختی از شخصیت که یکی دیگر از بریوز صاحب تد ترنر ساخته شده خود این تیم را به طور موقت مدیر در مارس 1977.

“ما در یک مدت طولانی دست دادن رگه تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید در مورد آن و تد در آمد و گفت: “من فکر می کنم من قصد دارم برای رفتن مدیریت تیم'” یاد می آورد باب امید بریوز اجرایی در زمان. “بنابراین او فقط با قرار دادن بر روی لباس و در زمان بیش از. من فکر نمی کنم یک لحظه وجود دارد از آن او نبود لذت ببرید.”

این بار متفاوت بود. بیس بال متفاوت بود. و بریوز صاحب متفاوت بود.

“مطلب: آتلانتا بریوز’ 4 بالا در تمام دوران

“مردم به من می گویند تمام وقت,” خوب, شما هرگز نمی تواند دور با این نوع از مسائل در جهان امروز'” امید گفت: در هفته گذشته. “شما می توانید اگر شما تا به حال تد ترنر به عنوان یک مالک.”

بنابراین در لیست درخواست مدیران — 18 از آنها از جمله interims از این تیم نقل مکان کرد به آتلانتا در سال 1966 — این مطلب جهش به صفحه: “سال 1977 تد ترنر 0-1.”

پوشیدن شماره 27 با نمد از جویدن توتون و تنباکو را در دهان خود ترنر موفق بریوز در یک بازی در برابر دزدان دریایی در پیتسبورگ سه رودخانه ورزشگاه در مارس 11, 1977.

بریوز رفته بود 70-92 در ترنر سال اول به عنوان مالک در سال 1976 از دست دادن 13 بازی متوالی در یک نقطه به پایان رسید در آخرین محل در لیگ ملی غرب است. او امید زیادی برای بهبود در سال 1977 اما به زودی تیم خود را در از دست دادن رگه حتی طولانی تر از یک سال قبل.

“پس از از دست دادن ما 16 بازی راست من تصمیم به لرزش چیز” ترنر بازگو در “با من تماس Ted” زندگینامه خود را. “من فکر کردم در مورد شلیک مدیر ما دیو بریستول اما به جای من تصمیم گرفت تا فقط او را برخی از زمان. پس از گفتن مطبوعات که بریستول در یک سفر سراغ ” من قرار داده و در یک بریوز و به عنوان تیم زمینه مدیر.

“در ستاره شرق, من واقعا نمی زیادی به غیر از کرک برخی از جوک ها و فریاد زدن تشویق” ترنر ادامه داد. “من نمی دانم این نشانه, بنابراین من تا به حال به نشستن در کنار یکی از مربیان دیگر و هنگامی که من فکر کردم ما باید سرقت یا bunt, من می خواهم را به او بگویید تا او می تواند سیگنال رله.

“فیل Niekro تن به تن یک بازی کامل است که شب پس از من هرگز حتی یک فرصت برای پیاده روی به تپه. با وجود عملکرد قوی ما از دست 2-1 اما ما را از بسیاری از تنش در باشگاه است.”

امیدوارم سابق بریوز, اجرایی, به یاد ترنر برگزاری دادگاه با رسانه ها قبل از بازی است که از 43 سال پیش در این ماه. در طول تمرین پنبه حلاجی شده ترنر به شوخی پرسید Niekro که در آن او می خواست به ضربه در پنبه حلاجی شده به سفارش. پس از برخی از اهل تفریح و بازی گفتگوی بورسی Niekro به او گفت نهم خواهد بود.

دزدان دریایی به ثمر رساند یک اجرا در زمین باز یافته. بریوز پاسخ با یک اجرا در دوم. دزدان دریایی به ثمر رساند دوباره در سوم در یک دیو پارکر صفحه اصلی اجرای بازی نهایی اجرا شود.

مدیر ترنر — یا مربیان کار با او — اعزام دو نهم-دور خرج کردن hitters (Darrel Chaney که آمار زمین-حکومت دو و بسوزم که زده بیرون) و یک خرج کردن-دونده (پت راکت).

آن بریوز’ 17 متوالی دست انداختن رکورد خود را برای فصل به 8-22.

تیتر در بالای صفحه در آتلانتا قانون اساسی صبح روز بعد: “کاپیتان تد طول می کشد سکان اما بریوز هنوز در حال غرق شدن است.”

“همچنین: تا زمانی ترنر زمینه

و پس از به پایان رسید ترنر زمان به عنوان سرپرست و مدیر.

“بیس بال ایجاد نمی خواهم این ایده از من مدیریت تیم” ترنر نوشت: در سال 2008 زندگینامه “و من دریافت تلگراف از لیگ ملی رئیس جمهور چوب Feeney صبح روز بعد از اولین بار من به من گفتن که من اولین بازی خواهد بود همچنین من گذشته است. من بازنشسته با طول عمر رکورد صفر برنده و از دست دادن است.”

ترنر و سپس 38 به حال در نظر گرفته شده برای مدیریت بریوز برای 10 روز و گفته بود بریستول به یک استراحت از آن ظهر در خانه اش در اندروز N. C.

ترنر می خواستم به استفاده از زمان خود را در ستاره شرق به کشف کردن آنچه اشتباه بود با تلاش تیم او به خبرنگاران گفت: در آن زمان. او که طرفداران بسیاری در غرفه همان کار را انجام دهد اگر آنها مالک.

افسوس ترنر مدیریتی حرفه ای کاهش می یابد به یک بازی به دلیل Feeney یافت مبهم MLB قانون 20(e) آمده است: “هیچ مدیر یا بازیکن در یک باشگاه باید به طور مستقیم یا غیر مستقیم سهام خود و یا هر گونه دیگر منافع انحصاری و یا هر گونه منافع مالی در این باشگاه است که توسط آن مدیر یا بازیکن شاغل به جز تحت یک قرارداد تایید شده توسط کمیسیون…”

ترنر unimpressed. “آنها باید قرار داده اند که حکومت در دیروز” معروف صریح مالک گفت: پس از دریافت Feeney را فرمان. “اگر من به اندازه کافی هوشمند برای صرفه جویی 11 میلیون دلار برای خرید این تیم من باید به اندازه کافی هوشمند به آن را مدیریت کند.”

“همچنین: Braves’ ‘nuttiest شب به پایان رسید و با 4 صبح آتش بازی

حکومت در برابر صاحبان و مدیریت تیم خود را در محل قرار داده شد مدتی پس از سال 1950 هنگامی که کانی ماک 50 سال اجرا به عنوان مدیر و صاحب فیلادلفیا دو و میدانی به پایان رسید.

به هر حال ترنر مجبور شد پشت به صندلی های جعبه به عنوان بریوز تکمیل این مجموعه در پیتسبورگ در مارس 12, 1977. بریستول هنوز دور, بنابراین یکی از مربیان Vern بنسون به عنوان مدیر. بریوز ضرب و شتم دزدان دریایی 6-1 در نهایت شکستن طولانی خود را از دست دادن خط.

حتی پس از آن ترنر داده نشده تا بر اساس این ایده از مدیریت تیم است. او به دادگاه تجدید نظر Feeney حکم به بویی کوهن بیس بال کمیسر. کوهن سریع تصمیم نوشته شده بود جزئیات عمومی و آدرس گوینده مارشال مان را به طرفداران در آتلانتا-Fulton County ورزشگاه که بریوز آغاز شده homestand روز بعد: “با توجه آقای ترنر عدم آشنایی با بازی عملیات” کوهن نوشت: “من فراموش نمی کنم آن است که در بهترین منافع بیس بال (برای او) به خدمت در درخواست ظرفیت است.”

گردهمایی جمعیت هو اعلام.

ترنر حال اجرا گرفتار کوهن ماه پیش از آن. در ژانویه سال 1977 این کمیسیون به حالت تعلیق ترنر از بیس بال برای یک سال برای نقض ضد دستکاری قوانین در امضای رایگان-عامل outfielder گری متیوز. (ترنر جرم ؟ در یک مهمانی او گفت: San Francisco Giants’ مالک است که او می خواهم ثبت نام متیوز به هر قیمتی.) ترنر واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر کوهن در مارس سال 1977 قرار دادن تعلیق در خود نگه دارد.

او در انتظار حکم دادگاه هنگامی که او ساخته شده خود را مدیریت. حدود یک هفته بعد یک قاضی فدرال اجازه ایستادن تعلیق ترنر اما لغو بخش دیگری از مجازات است که باید محروم بریوز از خود دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

ترنر صرف بیشتر از خود تعلیق در امریکا جام yachting رقابت در نیوپورت, R. I. “بدون مردم تعجب که چرا من در بریوز, بازی,” او نوشت: در زندگینامه خود.

مدیریت بریوز برای یک روز صرف پاورقی در زندگی حرفه ای یک مرد ساخته شده است که یک Superstation برنده آمریکا در جام, تاسیس, CNN نامگذاری شد, مجله تایم مرد سال (در سال 1991) اهدا $1 میلیارد دلار برای حمایت از سازمان ملل متحد تبدیل شد و این کشور بزرگترین خصوصی صاحب ملک (تا زمانی که در حال پیشی گرفتن با آزادی رسانه مالون) و بله هنوز هم متعلق به بریوز زمانی که آنها برنده 1995 جهان سری. اما تد ترنر یک روز را به عنوان مدیر بر شور و مطلق غیر قابل پیش بینی است که رسالت او را به بسیاری از درخواست طرفداران.

ترنر از دست کنترل بریوز از طریق دو شرکت ادغام — اولین Turner Broadcasting را با تایم وارنر و سپس تایم وارنر با AOL. در حال حاضر 81 ترنر افشا می شود در سال 2018 است که او تشخیص داده شده بود با Lewy body dementia مترقی مغز بیماری است.

در سال 1977 بریوز زخم از دست دادن 101 بازی و دوباره به پایان رسید و در آخرین محل. بریستول که پس از بازگشت از سفر کوتاه خود شرایطی برای از سرگیری نقش خود به عنوان مدیر اخراج شد پس از این فصل است.

که در آن نقطه بریوز را جایگزین او به مراتب معمولی تر انتخاب از کسی که در زمان کار برای یک روز در ماه مه. در نوامبر سال 1977 ترنر درخواست استخدام خود را به عنوان مدیر برای اولین بار بابی Cox.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر