ایالات متحده فشار اتحادیه اروپا به چین تحقیق

Category: ایستگاه Comments: No comments

کارگران پزشکی برای مراقبت از یک Covid-19 بیمار در چین هوبئی استان در ماه گذشته.

عکس: شن بوهان/ایسنا/زوما پرس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار اتحادیه اروپا برای حمایت از یک تحقیق بین المللی به چین را از دست داده و این کروناویروس جدید از جمله ریشه های همه گیر به عنوان بروکسل به دنبال جلوگیری از گرفتن طرف در به طور فزاینده ای تلخ نبرد بین پکن و واشنگتن بیش از مسئولیت بحران است.

آمریکا به دنبال بین المللی پروب به اینکه پکن و سنن و سرایت آن در مراحل اولیه و در نتیجه همه گیر جهانی است که کشته 250,000 و فلج اقتصاد جهانی است.

تماس با استرالیا مقامات دولتی شروع در اواسط آوریل برای تحقیقات مستقل به سرعت تفویض به testy عقب و جلو. چینی سفیر ایران در استرالیا چنگ Jingye در یک مصاحبه محلی متهم کرد کانبرا از teaming تا با واشنگتن برای حمله به چین است.

با احتیاط از بیگانه یا چین یا ایالات متحده آمریکا اتحادیه اروپا در ابتدا پیشنهاد یک تحقیق بین المللی برای نگاه به “درس های آموخته از بین المللی بهداشت و درمان در پاسخ به Covid-19” برای کمک به بهبود آینده همه گیر پاسخ. اتحادیه اروپا پیشنهاد شد و پیش نویس اولیه قطعنامه آن را می خواهد به تصویب رسید در سازمان بهداشت جهانی تصمیم گیری بدن در اواخر این ماه.

درخواست وال استریت ژورنال: مدیریت بدهی و صورتحساب در طول همه گیر

پیوستن به وال استریت ژورنال شخصی امور مالی دفتر رئیس Bourree لام برای گفتگو در مدیریت بدهی های شخصی و مذاکره صورتحساب در طول coronavirus بحران است. خبرنگاران جولیا نجار و ورونیکا Dagher را به پرسش در مورد چگونگی گرفتن در بدهی اگر شما باید و نحوه برقراری ارتباط با طلبکاران اگر شما قادر به پرداخت.

که پیشنهاد, اما, سقوط کوتاه از خواسته های ایالات متحده به بررسی ریشه های سرایت—تمرکز پکن را محکوم کرده که واشنگتن را به تلاش برای منحرف کردن مسئولیت خود را در دست زدن به شیوع. اتحادیه اروپا پیشنهاد به دنبال جلوگیری از سنجاق سرزنش برای این بیماری همه گیر در هر کشور و خواهد آمد تنها زمانی که فوری بحران گذشته است.

فشار از واشنگتن برای قوی بین المللی تحقیق در چین مدیریت بیماری همه گیر برگ اتحادیه اروپا در چه تبدیل شده است به طور فزاینده ای آشنا برای اتصال بلوک, به دنبال یک راه میانه بین دو رقیب جهانی قدرت است.

“به نظر من ما نیاز به نگاه به طور مستقل در آنچه اتفاق افتاده است جایگاه گذشته از میدان جنگ بین چین و ایالات متحده که سرزنش یکدیگر برای حوادث در تلاش است که تنها تشدید رقابت خود را” اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell گفت: در یک روزنامه فرانسوی مصاحبه آخر هفته گذشته.

سازمان بهداشت جهانی WHO را مجمع عمومی تعیین سیاست های خود است و این فروم برای کاربران به تماس آن را به عمل در یک منطقه خاص. در روزهای اخیر با برگزاری مجمع به زودی مذاکرات فشرده پدید آمده اند بیش از متن اتحادیه اروپا پیشنهاد که با اعضای تبادل نظر در پیشنهادات و تغییرات.

سلامت کارگران تمایل به Covid-19 بیمار در پاریس در ماه گذشته.

عکس: جوئل saget/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

روز سه شنبه یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت: “یک درک کامل از اپیدمیولوژی این بیماری همه گیر کوروناویروس ضروری است” برای مقامات به “تصمیم گیری آگاهانه.” مردم آشنا با این مذاکرات می گویند برخی از این نگرانی ها منعکس شده در متن فعلی. چین نشده است در پاسخ به این زبان جدید است.

سخنگوی چین ماموریت به اتحادیه اروپا گفت: پکن شد آگاه از طرح اروپا اما تا به حال هیچ نظر بیشتر.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “ما تعداد ما متحدان و شرکای پیوستن به ایالات متحده برای پرسیدن سوال سخت که نیاز چین به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به منظور جلوگیری از چنین بدون کنترل شیوع بیماری در آینده است.”

این قطعنامه اروپا به شرح زیر افزایش انتقاد آمریکا و دیگر دولت های آهسته واکنش حزب کمونیست چین در اوایل روز از وقوع هنگامی که این ویروس ممکن است موجود بوده اند. ارشد مقامات کاخ سفید پیشنهاد کرده اند بدون ارائه شواهد که این ویروس ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

پکن در پاسخ با رد تماس برای بررسی و مصاحبه خود را شک و تردید در مورد این ویروس را منشاء بدون شواهد نشان می دهد که ارتش ایالات متحده معرفی آن به چین است.

که نماینده در چین, دکتر Gauden Galea گفت: آسمان خبر که چین در حال انجام تحقیقات خود را به منشاء شیوع اما تا به حال هنوز دعوت کرد که به شرکت.

مقامات اتحادیه اروپا قبلا گفتند که حمایت از ایده مستقل پروب اما گفت: نباید کاستن از هماهنگی تلاش جهانی برای جلوگیری از ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 3.6 میلیون نفر در سراسر جهان.

اما صحبت کردن با رسانه های محلی روز دوشنبه وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: “تمام جهان می خواهد دقیق منشاء این ویروس به توضیح دارد.”

مربوط تصویری

رمان coronavirus به تشدید تنش بین آمریکا و چین در راه است که به احتمال زیاد معطل بعد از ویروس موجود است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Kevin لمرقو/ایسنا

پکن دیپلماتیک و تبلیغاتی تلاش دارند رشد تهاجمی تر در پی بیماری همه گیر کوروناویروس با سفیران و رسانه دولتی اعمال فشار بر دولت ها و روزنامه ها و افراد که انتقاد خود را از دست زدن به بحران است.

چینی دیپلمات ها ماه گذشته تحت فشار اتحادیه اروپا به انتشار یک گزارش بلوک اتهامات که چین توزیع اطلاعات نادرست در طول بحران. برخی از کشورهای اروپایی را متهم کرد که اتحادیه اروپا از نرم شدن در این گزارش که بروکسل را تکذیب کرد. گزارش منتشر شده متهم به مقامات چینی و دولت-حمایت از مفسران از هل دادن “توطئه روایات و دروغ هر دو در مخاطبان عمومی در اتحادیه اروپا و گسترده تر محله.”

نوشتن به لورنس نورمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>