آمریکا و انگلستان به ایران در یک بازی دوستانه توجه

Category: ایستگاه Comments: No comments

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون در شرکت ملی ‘کف زدن برای مراقبین در 30 آوریل برای نشان دادن ممنون پزشکی کارگران مبارزه با کروناویروس.

عکس: بن stansall/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—ایالات متحده و بریتانیا به طور رسمی راه اندازی شد مذاکرات برای رسیدن به یک توافقنامه تجارت در روز سه شنبه تلاش برای رسم دو اقتصاد هم به عنوان بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا و coronavirus را تهدید می کند اقتصاد جهانی است.

رئیس جمهور تهمت و انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون ساخته شده اند مذاکرات یک اولویت به عنوان آقای جانسون به دنبال نزدیک روابط تجاری خارج از اروپا و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای ایجاد یک شبکه از دو راه معاملات است که او احساس می کند می تواند ارائه مزایای بهتر به ایالات متحده آمریکا از شرکت های چند ملیتی و یا جهانی کراوات یو پی اس.

در یک بیانیه مشترک هر دو دولت گفت: مقابله “خواهد کمک به سلامت طولانی مدت از اقتصاد ما که مهم و حیاتی است که ما از بهبود از چالش های مطرح شده توسط Covid-19.”

اهداف مشترک در هر دو طرف ایستاده بود و در مقایسه با قبل تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نیروی مذاکرات تجارت با چین, مکزیک, کانادا و کره جنوبی با تحمیل عمده تعرفه و یا تهدید به لغو موافقت نامه های موجود.

بر خلاف چین که یک مازاد تجاری با آمریکا تجارت بین ایالات متحده و انگلیس نسبتا متعادل با آمریکا صادرات $69.1 میلیارد دلار کالا و واردات $63.2 میلیارد دلار از انگلستان در سال 2019.

قابل توجه ایالات متحده-صادرات به انگلستان شامل هواپیما و ماشین آلات و نفت خام در حالی که در انگلستان به فروش می رساند موتور هواپیما و دارو و خودرو به ایالات متحده

هنوز همه گیر—آقای جانسون قرارداد coronavirus است و پس از بهبود—اضافه کردن چالش های خاص خود را به مذاکرات. دولت های آقایان تهمت و جانسون در حال عمیقا درگیر در کشور های بهداشتی داخلی تلاش ها و چالش های اقتصادی است.

نخست وزیر بوریس جانسون و رئیس جمهور تهمت ملاقات در مقر ملل متحد در نیویورک در ماه سپتامبر.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مذاکرات میان مقامات تجارت در حال اقدام در روزهای آینده توسط ویدئو کنفرانس و نه از طریق فرد در تجمعات.

مذاکرات تجاری که شامل تعرفه سطح سهمیه و بی شمار تجاری قوانین ذاتا پیچیده و شامل نه تنها دوره ای جلسات مقامات بالا اما همچنین گروه های تخصصی از کارشناسان که به طور معمول جمع آوری نزدیک به هش کردن خاردار مسائل اغلب با کمک صنعت قانونگذاران و یا گروه های غیر انتفاعی.

“من فکر می کنم آن خواهد بود بسیار مشکل تر است” برای مذاکره عملا دیابت چاک Grassley (R., Iowa) رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “آن را کاملا به عنوان خوب به عنوان نشستن در سراسر جدول از آنها را,” او گفت:, و اضافه کرد که مقامات ارشد ایالات متحده و مقامات چینی را اغلب با استفاده از videoconferences در سریع مذاکرات با مقامات چینی در یک “فاز یک” توافق امضا شده در ماه ژانویه است.

بر خلاف تهمت و دولت در مقابله با پکن که در سمت چپ تنبیهی تعرفه ها در بسیاری از ایالات متحده-واردات از چین و سخت ترین مسائل حل نشده انگلستان یک معامله است که انتظار می رود عبارتند از: vulture از مسائل از اهمیت به هر دو دولت و قانونگذاران.

تعرفه بین دو اقتصاد در حال حاضر نسبتا کم با توجه به موافقت نامه های موجود در سازمان تجارت جهانی پس از مذاکرات انتظار می رود به تمرکز بر روی از بین بردن بسیاری باقی مانده تعرفه ها و تنظیم قوانین از جاده ها برای همه چیز از کار و محیط زیست به کشاورزی و بهداشت مواد غذایی.

“انگلستان است که یک قهرمان از تجارت آزاد و این معامله آن را حتی ساده تر به انجام کسب و کار با دوستان ما در سراسر تالاب” گفت: انگلستان وزیر امور خارجه در امور تجارت بین المللی, الیزابت خرپا.

رابرت Lighthizer ایالات متحده تجارت نماینده در بیانیه ای گفت: “ایالات متحده به مذاکره بلند پروازانه و بالا-استاندارد توافقنامه تجارت با انگلستان است که تقویت اقتصاد ما حمایت از شغل خوب و پردرآمد و قابل ملاحظه ای بهبود فرصت های تجارت و سرمایه گذاری میان دو کشور.”

آقای Lighthizer دارای چندین نقشه در دسترس از جمله از هرگز-مجموعه ای کامل از مذاکرات بین واشنگتن و مقامات اتحادیه اروپا و همچنین به عنوان برگ برنده دولت به روز شده در آمریکای شمالی پیمان است که به اثر را در ماه جولای.

کار گروه ندارد و این نوع نگرانی ها در مورد حقوق کارگر و یا محیط زیست است که آنها در مذاکرات اخیر با مکزیک.

در عین حال برخی از مسائل به شمار می رود بسیار دشوار است. آقای Grassley گفت که او نگران است در مورد قوانین اروپایی در مکمل های مورد استفاده در پرورش دام درمان از ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی و استفاده از نشانه های جغرافیایی محدود برای پنیر و دیگر مواد غذایی و نوشیدنی از یک منطقه خاص.

“یکی که موجب تحریک من بیشتر این است که ما نمی توانیم GMOs به اروپا” آقای Grassley گفت.

مقامات انگلیسی می گویند که آنها در حال توسعه مجموعه خود را از مواد غذایی و مزرعه قوانین به عنوان بخشی از خروج از اتحادیه اروپا اما نمی خواهید برای کاهش و یا تغییر اساسی در رویکرد خود را.

یکی دیگر از محرک برای واشنگتن لندن جدید مالیاتی که مقامات واشنگتن را به عنوان هدف بزرگ ایالات متحده مبتنی بر فن آوری های مبتنی بر وب شرکت هایی که فعال هستند در انگلستان

در همین حال مقامات انگلیسی باید در مورد شکایت آقای تهمت جهانی تعرفه های فولاد و آلومینیوم واردات را به دلیل امنیت ملی. آمریکا و انگلیس را یکی از نزدیک ترین رابطه امنیتی با آمریکا و تعرفه های led کشورهای اروپایی به مقابله به مثل در برابر آمریکا صادرات است.

هر دو طرف نشان داده اند فوریت در آمریکا و انگلستان, مذاکرات, اما عمده موافقت نامه های تجاری دشوار است برای به انجام رساندن در انتخابات ریاست جمهوری سال زمانی که امتیازاتی که ناچار رخ می دهد می تواند تولید با توجه به مشکلات سیاسی در تحت تاثیر متحده و مناطق.

مقامات نیاز به نتیجه رسیدن مذاکرات در مدت یک سال به ارائه هر گونه توافق به کنگره تحت قوانین ویژه برای تسریع در نظر گرفتن تجارت کارشناسان می گویند. 2015 قوانین شناخته شده به عنوان سریع و یا تجارت-ارتقاء قدرت منقضی اواسط 2021.

نوشتن به ویلیام در ملدن [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>