چند آتلانتا ایالات بازیکنان شرکت کننده در اولین داوطلبانه تمرینات مجاز MLS در این تیم مرکز آموزش چهارشنبه.

در میان بازیکنان شرکت کننده در این جلسه بودند Ezequiel Barco, جورج Bello, ادگار کاستیلو مانوئل کاسترو جورج Campbell, جف Larentowicz ترحم مارتینز اریک Remedi, Matheus Rossetto و لورنس Wyke. کاستیلو Rossetto و Wyke دچار صدمات در فصل به طور منظم و بهبود یافته اند. رسانه عضو مجاز به حضور در جلسات.

“بسیار خوشحال (به عقب)” مارتینز گفت: از طریق یک مترجم. “آنها گرفته ایم بسیار خوب اقدامات در باشگاه به مراقبت از ما و کارکنان نیز می باشد. تا زمانی که ما در حال مراقب باشید آن را به ما و خانواده های ما باید برای حفاظت از آنها. این یک شروع خوب برای همه چیز است که ما در حال رفتن را از طریق, است که بسیار دشوار است.”

“عکس: آتلانتا ایالات بازیکنان بازگشت به تمرین در زمینه های

MLS به حالت تعلیق در آن فصل پس از دو دور مارس 12. تیم نبوده است قادر به آموزش به عنوان گروه پس از. که توقف در محل حداقل تا ژوئن 8. لیگ هفته گذشته اعلام کرد که اجازه می دهد آن را داوطلبانه فرد در تمرینات تیم تسهیلات شروع چهارشنبه. هر تیم تا به حال به رعایت دقیق دستورالعمل های اعمال شده توسط اتحادیه.

وجود خواهد داشت هیچ جلسه روز شنبه وجود خواهد داشت سه جلسه جمعه. جلسات می تواند شامل بیش از هشت بازیکن و یک بازیکن برای شرکت در یک جلسه در هر MLS قوانین. این بازیکن می تواند تنها با استفاده از هوای آزاد, زمینه های. رختکن و اتاق آموزش هستند خارج از محدوده.

به منظور حفظ فاصله این زمینه تقسیم ربع و بازیکنان را مجبور به ماندن در ربع. بازیکنان دریافت دستورالعمل از کارکنان مربیگری برای تمرینات خود را.

“این خوب است برای دیدن هم تیمی های” کمپبل گفت: در نقل قول ارائه شده توسط این تیم است. “ما نمی توانیم بیش از حد به آنها نزدیک است. این طراوت را به عقب. ما گرسنه می شود. ما باید به گرفتن گام های کودک. ما باید با احتیاط و ایمنی را به عنوان شماره 1 هدف. آن را احساس می کند خوب می شود.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله