کالج, ‘چهارگانه-header’ برنامه ریزی شده برای دولت مزرعه آرنا در ماه دسامبر

چهار SEC تیم در حال برنامه ریزی برای شرکت در یک کالج بسکتبال, چهار سربرگ در ماه دسامبر در دولت مزرعه آرنا یک رویداد از مرتب کردن بر اساس است که آتلانتا را تجربه کرده است در بیش از یک دهه.

چهار بازی خواهد بود Clemson-آلاباما دولت-Dayton, LSU-جنوب فلوریدا و Auburn-Memphis تقسیم به دو جلسه Dec. 16. بازی های پنج شنبه اعلام کرد به عنوان بخشی از تعطیلات Hoopsgiving که در سال های اخیر تبدیل شده است در سراسر کشور به رسمیت شناخته دبیرستان بسکتبال رویداد در آتلانتا. این اولین بار است که رویداد مدیر کریس ویلیامز اضافه کالج بازی.

این Hoopsgiving رویداد همچنین شامل تکنولوژی را قبلا اعلام کرده بازی در مزرعه دولتی در برابر, کنتاکی, که برگزار خواهد شد Nov. 27 (روز پس از روز شکرگذاری).

“ما می خواستیم را در یک کالج بسکتبال رویداد به شهرستان چون من احساس می کنم مثل این شهرستان خواسته آن را” ویلیامز گفت.

ویلیامز همچنین مربی از نیروگاه های بازی Elite AAU, تیم, در مقایسه با نمایشگاه و رویداد با Chick-fil-A کیکآف بازی که تبدیل به یک ثابت از فوتبال کالج تقویم تحت تماشای هلو کاسه مدیر عامل گری Stokan.

ویلیامز آن را می بیند به عنوان یک فرصت برای “نشان می دهد این کشور آن را نه فقط در فوتبال, دولت, اما (نیز) یک بسکتبال کشور به ویژه با تمام نام بزرگ بچه های بیرون از اینجا.”

بسکتبال فصل مملو از عدم قطعیت با توجه به عدم اطمینان از بازگشت از ورزش در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. اما ویلیامز گفت: مربیان این تیم درگیر ابراز تعهد خود را به این رویداد و می خواهید به بازگشت در سال به آمده است. این بازی پخش خواهد شد توسط ESPN گفت: ویلیامز.

آن را مجموعه ای جذاب از تیم. تا به حال مسابقات NCAA و نه لغو شده در مارس حداقل چهار نفر از 10 تیم (Auburn, Dayton, کنتاکی و LSU) را تا به حال لکه های. دو مطلب (می سی سی پی امور خارجه و ممفیس) تا به حال در خارج عکس.

مجموعه ای از شرکت کنندگان به خصوص کنتاکی, آشنایی فوری اعتبار به این رویداد و گواه به ویلیامز’ اتصالات خود را از طریق AAU تیم. وحشی در حال برنامه ریزی برای بازی Tech برای دومین فصل متوالی پس از کت زرد از دست داد در Rupp آرنا در ماه دسامبر. در گذشته SEC مسابقات برگزار شده در گرجستان گنبد, کنتاکی, طرفداران نشان داد تا یکهو به “Catlanta.”

Auburn که یک پایه فن در آتلانتا به طور موثر استخدام مترو آتلانتا تحت مربی بروس مروارید. ویلیامز گفت که Pastner است به او گفت که “اگر او می تواند یک بازی بزرگ در دولت مزرعه او می خواهد به بازی در آن در هر سال است.”

“ما بسیاری از طرفداران و فارغ التحصیلان در آتلانتا و من به چالش کشیدن آنها را برای فروش محل را” مروارید در بیانیه ای گفت.

دیتون به پایان رسید فصل پنج. ممفیس مربی پنی Hardaway امضا برتر کشور جذب کلاس 2019.

این رویداد به یاد می آورد پنبه متحده کلاسیک چهار تیم رویداد که در قدیمی Omni شروع و در سال 1980. آن را بعد از تغییر نام به ویژه Kuppenheimer کلاسیک. تکنولوژی و گرجستان شد و شرکت کنندگان به طور منظم. آخرین رویداد در آن رگ شد و در دسامبر 2004.

ویلیامز همچنان به نگه دارید بالا-مدرسه بسکتبال نمایشگاه و رویداد و اضافه کرده است “فشار بازی نوجوان اجلاس” برای جلب توجه به فرصت های شغلی در ورزش و تکنولوژی در esports.

بلیط نشده اند قرار بر فروش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر