بسیاری از منطقه یورو کسب و کار به دنبال اعتبار برای نگه داشتن عامل. فرانکفورت مرکز فروش گذاشته روی فرش قرمز در ماه آوریل به عنوان ایالات آلمان آغاز شد و مرحله به مرحله بازگشایی.

عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

فرانکفورت—بانک مرکزی اروپا ارائه کرده است به پرداخت یورو بانک ها اگر آنها را نگه دارید وام جریان به یورو کسب و کار.

اما بسیاری از بانک ها هنوز هم در حال مبارزه با بد وام چپ بیش از گذشته بحران را تبدیل بانک مرکزی به پایین.

بانک مرکزی اروپا شرط بندی به شدت در دراز مدت برنامه وام برای کمک به کسب و کار و خانواده های آنها به عنوان مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر بوده که پیش بینی شده برای ارسال یورو به یک شیب رکود است.

مشکل این است که محرک متکی بر یک یورو بانکی که ضعیف است, تکه تکه و بر دوش با مشکل بدهی از آن گذشته بحران.

بانک مرکزی اروپا با راه اندازی دو خمرهای شکل پاسخ به شوک اقتصادی از coronavirus. مانند ایالات متحده فدرال رزرو آن را راه اندازی در مقیاس بزرگ خرید اوراق قرضه برنامه با هدف کاهش نرخ بهره. اما در اروپا و کسب و کار تمایل به قرض گرفتن از بانک ها به جای بازارهای مالی ساخت باند خرید کمتر موثر است.

بانک مرکزی اروپا برنامه وام لقب هدف دراز مدت عملیات refinancing و یا TLTROs است که به منظور رسیدگی به بخش خصوصی نیاز به اعتبار است. تحت این برنامه برای اولین بار راه اندازی شد در سال 2014 بانک مرکزی اروپا می پردازد یورو بانک ها به قرض گرفتن پول برای سه سال ارائه آنها کانال که پول به تازه وام به اقتصاد واقعی است.

پاسخ بوده و بدون زرق و برق. بانک مرکزی اروپا با شیرین وام چندین بار اخیرا در هفته گذشته اما تحلیلگران هنوز هم نمی دانم اگر بسیاری از بانک های منطقه یورو را نیش می زنند. که می تواند منجر به شکست کسب و کار در اروپا و پایدار آسیب را از بحران است.

بانک ها در حال حاضر به قرض گرفتن در اطراف €850 میلیارد دلار ($919 میلیارد دلار) از طریق بانک مرکزی اعطای وام بلند مدت امکانات در مقایسه با اوج در اطراف €1.2 تریلیون دلار در طول بحران بدهی منطقه در سال 2012 با توجه به Frederik Ducrozet یک اقتصاددان با Pictet مدیریت ثروت در ژنو است. به طور کلی وام گرفتن از طریق TLTROs در واقع کاهش یافته است در ماه های اخیر.

مربوط تصویری

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/خبرگزاری بلومبرگ (در اصل منتشر شد مارس 20, 2020)

می آید که با وجود یک رکورد افزایش در تقاضا برای وام و اعتبار از کسب و کار نیاز به سرمایه در گردش با توجه به یک بانک نظرسنجی منتشر شده در ماه گذشته.

بانک ارائه €115 میلیارد دلار وام جدید به یونان کسب و کار در ماه مارس بسیار زیادی افزایش می دهد. آنها همچنین افزایش استفاده از یک جداگانه بانک مرکزی تسهیلات وام نشان می دهد پتانسیل برای افزایش اشتها برای TLTROs.

اما بانک ها نیز سخت تر استانداردهای وام در سه ماه اول سال با رد نرخ برای وام افزایش به ویژه در اسپانیا و با توجه به بانک مرکزی داده است.

به شیرین معامله بانک مرکزی اروپا در هفته گذشته کاهش نرخ بهره در بلند مدت وام های بهره را با 0.25 درصد نقطه به نقطه به عنوان کمی به عنوان منهای 1% زیر نرخ مشابه کاهش در ماه مارس ،

این حرکت شگفت زده سرمایه گذاران امیدوار بود بانک مرکزی اروپا را دنبال فدرال رزرو در پوسته پوسته شدن آن خرید اوراق قرضه برنامه که ارائه کمک به دولت ها و شرکت ها با کاهش هزینه استقراض.

علاوه بر این که کمتر موثر در اروپا خرید اوراق قرضه از نظر قانونی مشکل ساز است. برتر آلمان دادگاه مشروط به تایید یک بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه برنامه در روز سه شنبه اما شکایت کرده است که این بانک تا به حال به درستی توضیح داد که تاثیر اقتصادی آن.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا است و با توجه به توزیع بیش اسناد مطابق با قرآن با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

بانک مرکزی اروپا, معاون رئیس جمهور, لوئیس د Guindos روز پنجشنبه گفت که این بانک موضوع را به قانون اروپا به دنبال دفع بیشتر ملی چالش های قانونی. ارشد بانک مرکزی اروپا مقامات داخلی پیشنهاد کرده اند که بانک مرکزی آلمان باید سرب در ارتباط با دادگاه آلمان با فرد گفت.

مقامات بانک مرکزی اروپا در حال حاضر امید برای قوی takeup در آینده وام بلند مدت عملیات در ماه ژوئن. بانک بررسی های اخیر پیشنهاد شده است که حدود نیمی از منطقه یورو بانک ها ممکن است شرکت در این عملیات از حدود یک سوم در یکی از آخرین مارس. آقای Ducrozet گفت takeup در ماه ژوئن می تواند به عنوان بالا به عنوان €1.5 تریلیون.

برخی دیگر از تحلیلگران کمتر خوشبین هستند و دلایل خوبی وجود دارد که برای بانک ها به عقب نگه دارید.

آنها نیاز به پیدا کردن سودآور برای استفاده از بانک مرکزی اروپا نقدی—مشکل در کوچک و نامشخص اقتصاد که در آن کسب و کار در حال افزایش خطر به طور پیش فرض. چشم انداز از دست دادن سرمایه بیشتر افزایش چند دهم از یک درصد در نرخ بهره.

“ارزان نقدینگی…نه مطمئن شویم که در برابر ریسک اعتباری” گفت: Gilles Moec اقتصاددان ارشد در Axa در لندن است.

دولت های اروپایی باید نقل مکان کرد و به backstop وام دهی بانک با صدور مقیاس بزرگ وام تضمین می کند. اما کسانی که برنامه های متفاوت کشور با بانک ها در جنوب اروپا به احتمال زیاد به صورت خطرات بالاتر.

دوم استفاده از بانک مرکزی اروپا وام های مشکل است به خصوص برای این منطقه بسیاری از کوچکتر دهندگان که باید مثلا با ارائه جزئیات فراوان در اخیر حجم وام.

برخی از بانک ها نیز ممکن است نگران انگ تکیه بیش از حد به شدت در بانک مرکزی, پول نقد, که در نهایت خارج شود. سرمایه گذاران و تنظیم کننده دقت مورد مداقه قرار دادن بانک ها منابع مالی به خصوص در طول یک بحران است.

“اکثر بانک ها احتمالا می تواند قرض خود را در بازار” گفت: Jan فون Gerich رئیس تحلیلگر در Nordea در هلسینکی. “حتی اگر آنها پرداخت قیمت بالاتر آنها احتمالا بازار به یک ثبات تر و قابل اعتماد منبع مالی.”

یکی از دلایلی که بانک ها هنوز هم ممکن است به بانک مرکزی پول نقد خواهد بود به سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی گفته تحلیلگران. که به اصطلاح تجارت حمل مجاز ارائه شده بانک ها خود را برآورده وام معیار.

اما با بازده اوراق قرضه دولت در حال حاضر به طور کلی کم و یا منفی که تجارت کمتر به نظر می رسد جذاب از آن را در 2012-13 زمانی که بسیاری از بانک ها انجام دقیقا همان است که.

“بانک مرکزی ابزار بسیار محدود است در فاز بهبودی گفت:” آقای فون Gerich. “آنچه دولت انجام می دهند مهم تر است.”

نوشتن به تام فیرلس در tom.fairless@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله