چهار Hawks بازی تلقی کلاسیک ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش تلویزیون آغاز جمعه.

Fox Sports جنوب شرقی خواهد televise چهار بازی از فصل های اخیر آغاز و در 8 بعد از ظهر جمعه با شاهین بازی در برابر رزمندگان طلایی امور خارجه در فوریه. 6, 2015. هاوکز سوار خط داغ که آنها را دیدم رفتن 17-0 در ژانویه آن سال در راه خود را به یک 60-22 به طور منظم فصل رکورد. رزمندگان به پایان رسید فصل به طور منظم در 67-15 های NBA بهترین رکورد.

دوم از “شاهین کلاسیک” است که از پلی آف از همان فصل, آوریل 1 2015 و بازی 6 از دور اول. هاوکز بازی بروکلین نتس در این بازی یک سری-عقد پیروزی های که رو این تیم به نیمه نهایی کنفرانس شرق. تلویزیون زمان که یکی از 6 بعد از ظهر یکشنبه.

این سومین بازی است که برای برنامه ریزی 8 p. m. ممکن است 15. که بازی می آید از 9 آوریل 2017 مقابل کلیولند کاوالیرز و LeBron James. یک دلیل بزرگ برای تماشای این یکی برای عظیم سه ماهه چهارم انفجار توسط شاهین.

فینال چهار بازی پخش شد Dec. 6, 2013. Kyle Korver تا به حال یک رکورد تنظیم شب در یک بازی همچنین در برابر کلیولند اما بدون جیمز. او بازی خود را در فصل آخر با حرارت قبل از بازگشت او به Cavs. این یکی را می توان در 6 p. m. مارس 17.

با توجه به انتشار اخبار از شاهین و Fox Sports, جنوب اضافی “شاهین های کلاسیک” بازی های برنامه ریزی شده با جزئیات آمده است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله