نشت گاز از کارخانه شیمیایی کشته شدن 11 در هند

یک دختر بود و درمان در یک بیمارستان پس از نشت گاز.

عکس:
خ/شاتر

دهلی نو—نشت گاز از یک شرکت کره جنوبی شیمیایی گیاه در جنوب هند کشته شدن حداقل 11 نفر و فرستاده دیگران به بیمارستان در حالی که مقامات تخلیه صدها نفر از مردم از این منطقه است.

استایرن گاز مورد استفاده برای ساخت پلاستیک و لاستیک به بیرون درز از یک پلیمر گیاهی متعلق به باتری ساز LG شیمیایی Ltd. مقامات گفت. این تسهیلات حدود 7 مایل از ویساکاپاتنام بندر در جنوب ایالت آندرا پرادش است.

بسیاری از مردم کشته شدند استنشاق گاز را هر چند یک قربانی سقوط به خوبی و دیگری سقوط از یک ساختمان دو طبقه در تلاش برای فرار گفت: R. K., مینا ویساکاپاتنام کمیسر پلیس شهر.

دو کودک در میان مردگان است.

تلویزیون فیلم نشان داد مردم دروغ ناخودآگاه در خیابان, چند در حال سقوط به عنوان آنها سعی کردم به راه رفتن دیگران در تلاش برای نفس کشیدن.

مقامات از ملی هند در واکنش به این فاجعه زور مجبور به شکستن درهای باز برای نجات مردم در خواب در خانه های خود پاسخ نیروی مدیر کل S. N. Pradhan گفت.

Goutam سونگ مدیر کل پلیس در آندرا پرادش گفت: کارخانه پلاستیک بسته شد در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. در روز پنج شنبه آن در حال آماده شدن برای از سرگیری کار به عنوان دولت کاسته محدودیت اجازه می دهد تا بخش های خاص به کار گیرند.

بیش از بیست نفر در محوطه کارخانه به حفظ آن در طول مستند. چند نفر دیگر وارد اوایل روز شنبه به راه اندازی مجدد عملیات.

آقای سونگ گفت: تحقیق و تفحص انجام خواهد شد.

LG پلیمرها که در عمل کارخانه تاسیس شد در سال 1961 به عنوان هندوستان پلیمرها و گرفته در سال 1997 توسط کره جنوبی LG شیمیایی که آن را تغییر نام داد.

یک مقام رسمی با LG پلیمرها گفت: این شرکت در حال بررسی نشت.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: این وضعیت بود که از نزدیک تحت نظارت.

“من دعا می کنم برای همه, ایمنی و رفاه در ویساکاپاتنام” گفت: یک پست به آقای مودی توییتر حساب.

نوشتن به Vibhuti Agarwal در vibhuti.agarwal@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر