Georgia Tech اضافه شده است سه بازی بیشتر به آن non-برنامه کنفرانس. آنها به احتمال زیاد نمی خواهد ارسال کت زرد طرفداران مسابقه به قرار نجومی-بلیط سپرده ،

تکنولوژی است که در مراحل پایانی بازی مقابل جیمز مدیسون لنگوود و کوه سنت ماری مربی جاش Pastner تایید کرد سه شنبه شب. این بازی برای اولین بار گزارش روز سه شنبه توسط جف گودمن از ورزشگاه. Pastner نداشت خرما برای بازی.

در سطح آن به جای نور-هدف قرار دادن سه نفر. در رتبه بندی خالص جیمز مدیسون به پایان رسید و در شماره 280, کوه سنت ماری در 299 و لنگوود در 302. در 2019-20 برنامه Tech بازی یک بخش من حریف که به پایان رسید با یک شبکه پایین تر از شماره 280, Bethune-Cookman در 286. (زرد و کت و همچنین بازی مقابل بخش دوم Morehouse.)

پس از ترکیبی از گارد نقطه خوزه آلوارادو را آسیب مچ پا و دقیق non-برنامه کنفرانس چپ تکنولوژی در 6-6 در شروع فله کردن ACC برنامه فصل گذشته Pastner گفت: این بازی ها نه بخشی از یک برنامه برای پیدا کردن کمتر رقابتی مخالفان.

“همه ما بازی یک بازی سخت است” او گفت:. “همه به خوبی مربی. ما هیچ نیروی عظیم منهدم کننده است که ما می توانیم نشان می دهد و برنده شوید.”

با معیارهای از KenPom تکنولوژی, غیر-برنامه کنفرانس بود که دارای رتبه دوم قوی در ACC پشت تنها کارولینای شمالی. کت ایفا پنج غیر همایش بازی در برابر تیم های که به پایان رسید در بالا 100 در NET – Houston, کنتاکی, آرکانزاس, Boise State و گرجستان است.

Pastner گفت آن است که طرح خود را به جمع آوری یک غیر-برنامه کنفرانس به عنوان چالش به عنوان آخرین فصل است. فراتر از نفع جلسه مسابقات NCAA انتخاب اولویت برای تیم که خود را به چالش کشیده و در غیر, کنفرانس, بازی, بازی امثال کنتاکی و هوستون بهره مند کت و آماده سازی آنها برای ACC بازی Pastner گفت.

تکنولوژی برنامه ریزی شده است به بازی Kentucky در دولت مزرعه عرصه و گرجستان در McCamish غرفه و همچنین یک ده بزرگ/ACC چالش بازی. در علاوه بر این به بازی در برابر جیمز مدیسون کوه سنت ماری و Longwood, Tech دارای پنج غیر, کنفرانس, بازی, برای, برنامه, در علاوه بر این به 20 ACC بازی.

Pastner و دستیار سر مربی اریک Reveno شده اند در برقراری ارتباط با تیم های بالا و کنفرانس های بزرگ بالقوه برای بازی.

“من فکر می کنم ما باید یکی دیگر از بازی برابر بالا-عمده حریف),” Pastner گفت.

Pastner را تشخیص دهد که کت نیاز به انجام بهتر در برابر هر چه غیر از کنفرانس مخالفان آنها بازی کند. غیر-کنفرانس ضرر و زیان به گرجستان, آرکانزاس, کنتاکی, Ball State و هوستون قبل از سال جدید رفت و یک راه طولانی به سوی مصرف خود را از NCAA tournament مشاجره و حتی قبل از آنها شروع شده بود گوشت از برنامه کنفرانس.

تا به حال تکنولوژی برنده شاید دو نفر از کسانی که بازی را قرار داده اند کت در موقعیت بسیار بهتر است به ادعا برای مسابقات اسکله پس از اتمام 11-9 در ACC خود را برای اولین بار برنده رکورد در لیگ بازی از سال 2004.

که اثبات اتفاقی هر چند به عنوان مدیر ورزشی تاد Stansbury منتخب به برداشت مدرسه درخواست تجدید نظر از آن NCAA postseason بان به عنوان کت تا به حال هیچ شانسی برای ساخت این مسابقات کوتاه برد ACC tournament. تا به حال تکنولوژی شده است و در موقعیت بهتری برای بازی در این مسابقات برای اولین بار پس از سال 2010 و نه خارج از آن درخواست تجدید نظر تکنولوژی بود واجد شرایط برای postseason تا زمانی که درخواست تجدید نظر هنوز در حال پردازش – پیشنهاد شده اند squelched با لغو مسابقات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان یک نتیجه, Tech خواهد در حال حاضر شده است در موقعیت تلاش برای برنده شدن درخواست تجدید نظر خود را با گپ قادر به بازی در 2021 مسابقات است. به جای آن مجازات در خدمت تکنولوژی روشن است به بازی برای این مسابقات در سال 2021.

“همانطور که ما را در این بازی در ماه نوامبر تعداد فقط تا آنجا که این بازی در ماه مارس” Pastner گفت. “این چیزی است که گام دیگری برای ما در پیشرفت ما از تلاش برای رسیدن به مسابقات NCAA.”

Pastner بود اذعان کرد که با تکنولوژی بزرگ کنی اندرسون در حال حاضر مربی در بخش دوم فیسک دانشگاه در نشویل دنیاست. به پرسش در مورد امکان بازی در نمایشگاه بازی برابر کت. Pastner دارای تکیه نسبت به برنامه ریزی در دولت تیم برای بازی های پیش فصل “اما ما می خواهم به مراقبت از Kenny اگر آن کار می کند” او گفت:. “اما ما حتی تمام کردن به طور منظم فصل (برنامه).”

همه از تکنولوژی برنامه های ساخته شده با تحقق است که هیچ اطمینان وجود دارد که به اگر و زمانی که بازی در واقع برگزار خواهد شد.

گفت: Pastner “وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک در کالج دو و میدانی در حال حاضر.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله