هیچ کس وحشت: Bulbasaur در بر داشت یک تفنگ


Illustration for article titled Nobody Panic: Bulbasaur Found A Gun

خوب پارسه آرام باقی می ماند اما ما یک وضعیت در دست ما است. ما نمی دانیم که چگونه از آن اتفاق افتاده است و یا چه مدت این است که به گذشته اما به نظر می رسد مانند هر کس مورد علاقه ژنرال 1 برگ گوگل پیدا کرده است یک تفنگ.

تبلیغات

هیچ کس وحشت. ما می توانیم این را بفهمند. درسته ؟

خبر خوب این است که برای لحظه ای Bulbasaur است فقط از نوع poking در اطراف آن هفت تیر را با پوزه خود را. متاسفانه او عصبی به نظر می رسد به اندازه کافی است که هر حرکت جزئی می تواند تکان دادن او را به فشار دادن ماشه. فقط هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم می دانیم. آن را نیز معلوم نیست اگر او می داند که چگونه به آتش تفنگ و یا اگر او را حتی از آنچه که یک سلاح خطرناک است در حال حاضر در اختیار خود را. این یک .44 هفت تیر کالیبر ما در حال صحبت کردن در مورد. آن را می تواند سر خود را روشن و خاموش در یک شات تنها.

تبلیغات

Oh shit, او فقط درآورده آن واقعا سخت است. Oh shit.

آنچه بیشتر در مورد این است که تفنگ به نظر می رسد به طور کامل لود شده و او در حال حاضر با استفاده از انگور به کمانچه با ایمنی…پارسه این بسیار بد است. ما ممکن است قادر به صحبت کردن با او را در یک صدای آرامش بخش برای منحرف کردن او است. آره شاید که این. ما فقط سعی کنید او را آرام و به آرامی نگاهی به تفنگ دور از—عیسی مسیح!

تبلیغات

دمار از روزگارمان درآورد.

خوانندگان Bulbasaur فقط یک سوراخ در دیوار. او نمیفهمد که چگونه به استفاده از تفنگ است. این ممکن است یک هشدار و یا احتراق ناقص ما نمی دانیم. او فقط گفت: نام خود را بیش از و بیش از. که در آن است. ما در حال تماس با پلیس. ما اهمیتی نمی دهند اگر آنها را مجبور به شلیک Bulbasaur در دید. این است که گرفتن از دست.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر