همراه Rashaun گرانت مسیر Georgia Tech درجه: coronavirus

Rashaun گرانت در خود ذخیره تخت بیمارستان در Pembroke Pines, Fla., تنفس خود را به خطر بیافتد به طوری که او نیاز به یک لوله اکسیژن. مبتلا COVID-19 Grant آنقدر ناتوان است که او از رختخواب فقط برای استفاده از حمام و حتی این کار ساده باعث شد او را برای تنفس به شدت.

“من خیلی بد بود” گفت: گرانت که یک دهه و نیم پیش graced بابی داد ورزشگاه به عنوان یک Georgia Tech در حال اجرا بازگشت.

آن را مارس 24. به ضعیف دولت وارد یک ایمیل برای ازدواج پدر سه. آن از فن ثبت ، به عنوان او زحمت کشیده برای پر کردن ریه های خود را با هوا و شر خود را از یک ویروس کشنده, Grant خواندن بر روی تلفن خود را که او تا به حال به تصویب فارغ التحصیل از موسسه 11-1/2 سال پس از آخرین زمان ترم در دانشگاه.

“با وجود که قرار بود با من سلامت و زرنگ من احساس خوب” گرانت گفت: AJC توسط تلفن. “من یک مرد از ایمان, بنابراین من به نوعی بر این باور بودند که همه چیز خوب خواهد بود, بنابراین من احساس خوب است.”

در دایره خود را از دوستان از روز خود را در فن آوری کمک مالی شناخته شده است به عنوان یک قصه و یک مرد خانواده است.

“پدر بزرگ, بسیار عالی, شوهر, او خود را دوست دارد کودکان و نوجوانان” سابق Tech cornerback اوری رابرتسون گفت. “خانواده اش را دوست دارد که انجام هر کاری برای آنها. اما او فقط تمام اطراف پسر خوب.”

یک چشم انداز از تمپا, فلوریدا., اعطای شروع promisingly به عنوان یک دانشجوی سال اول اما کار خود را از خط خارج شد توسط صدمات. یک نسخه پشتیبان تهیه به Tashard انتخاب در حال حاضر تکنولوژی در حال اجرا پشت مربی اعطای ملاقات گذشته خود شکست سخت در فصل ارشد در سال 2007. پس از انتخاب مجروح شد در برابر ارتش اعطای زیرنویس برای او و برای فرار 119 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در 11 حمل قبل از او به شدت مجروح مچ پا خود را. آن به پایان رسید فصل خود را و کار خود را.

با وجود این موانع “من هنوز هم هرگز او را دیدم یک نگرش منفی نسبت به هر چیزی” گفت: رابرتسون در حال حاضر مدرسه راهنمایی معلم ریاضی در جلب مدرسه منشور در آتلانتا. “او همیشه حمایت شده است. این که چگونه او را به این روز.”

ترک بدون مدرک خود را

فاجعه زده در طول ترم بهار 2008. دایی که به عنوان یک پدر رقم مبتلا به سرطان تشخیص داده و خود را پدر و مادر پس از طلاق بیش از 20 سال از ازدواج, اعطای گفت. در همان زمان اعطای بود آموزش فناوری Pro روز خود را در NFL.

انصراف او از همه از کلاس های خود را. متاسفانه او فقط از دست رفته مهلت برای خروج بدون آن تأثیر معدل خود را. او در پاییز سال 2008 و در تکمیل کلاس های مورد نیاز. او در مراسم فارغ التحصیلی اگر چه او گفت که او می دانست که او که قرار بود برای دریافت یک دیپلم.

تکنولوژی نیاز به یک 2.0 معدل برای کسب مدرک و این ترم که او در خارج از مدرسه کاهش یافته است معدل خود را به سختی زیر که استاندارد است. این قابل تصور است که تا به حال اعطای اطلاع از شرایط خود عقب نشینی او می تواند اعطا شده است نرمی اما او نگه داشته و این موضوع خصوصی است.

گرانت قرار داده و آن را پشت سر او. زندگی در میامی با او پس از آن-دختر (در حال حاضر همسر او) جسیکا گرانت بود و نبود احساس نیاز به بازگشت. در زمان Rashaun و جسیکا ازدواج کردم و شروع یک خانواده. ایده بازگشت به آتلانتا برای یک ترم (Tech نیاز دانش آموزان را به کسب درآمد نهایی خود را در 36 ساعت های اعتباری در کلاس های دانشگاه) رشد بیشتر خام.

اما گرانت مشاور تحصیلی نگه داشته و او را تشویق به عبور از خط پایان. داگ Allvine است که در حال حاضر تکنولوژی دستیار مدیر ورزشی برای نوآوری اما حیوان خانگی خود پروژه باقی مانده است ورزشی, گروه رشته-تکمیل برنامه.

بنابراین مشخص شد Allvine که حتی پس از اعطای متوقف شده پاسخ به تماس های خود را, او شروع به گفتن اعطای دوستان مانند سابق کت مارکوس هریس خاویر مک گوایر و رابرتسون به دوستان خود بگویید به تماس Allvine.

گرانت در نهایت کوتاه آمد.

“من حدس می زنم مسن تر و عاقلانه” او گفت: با راه توضیح “و سپس متوجه می شوند که می گویند اگر من می خواهم به تغییر حرفه یا چیزی شبیه به آن من ممکن است به عنوان خوش شانس به عنوان من قادر به پیشرفت (بدون مدرک).”

او همچنین فکر کردم این امر می تواند خوب به مادر او مدرک خود را به چسبیدن به در خانه او.

در نظر گرفتن مراحل فارغ التحصیلی

در سال 2017, Grant و Allvine ارسال مدارک به پرونده به تکنولوژی برای او به دریافت دیپلم خود را. اما شاید تعجب آور نیست برای یک مدرسه که دانش آموختگان ترجیح می دهند از اصطلاح “بیرون” به “فارغ التحصیل” آن را نمی خواهد بسیار آسان است. مسئولان مدرسه هم حذف نشد نمرات از ترم زمانی که او مدرسه را ترک اواسط دوره. اما از آنجا که رشته مدیریت است که او در پرتگاه درآمد در سال 2008 دیگر وجود جایگزین بسیار مشابه کسب و کار عمده و اعطای نیاز به کلاس برای تکمیل مدرک مورد نیاز است.

مسئولان مدرسه متوجه او اجازه شرکت در کلاس به دور از تکنولوژی.

که در سمت چپ گرانت به دو کلاس در فلوریدا بین المللی که او در پاییز گذشته در حالی که در ادامه به کار به عنوان یک خوابگاه استاد راهنما و مشاور برای حدود 100 جوان مردان در یک کار-آموزش برنامه اداره شده توسط وزارت کار ایالات متحده و بالا بردن Skyla (8), Jadari (7) و Jaiden (3). این کار مناسب برای گرانت که رفتن به پسران و دختران باشگاه و خودش لذت می برد برکت داشتن چندین نر مربیان در زندگی خود.

گرانت در زمان کلاس بازاریابی و سطح بالا مدیریت کلاس دومی دقیق مخلوط از ریاضی و مطالعات مورد نیاز به او را به ورزش عضلات او به ندرت استفاده می شود در 11 سال است.

“من به پایان رسید تا گرفتن ب” گرانت گفت. “من مانند Wow.”

همه که باقی مانده بود برای تکنولوژی به روند کارهای اداری خود را برای او به طور رسمی فارغ التحصیل این بهار. و در آن زمان او قرارداد coronavirus. او معتقد است که او آلوده شده توسط مادر خود را در قانون است که زندگی با خانواده گرانت و نیز تشخیص داده شد (و پس از بهبود).

در اولین برخورد با تب بالا و کمبود انرژی اعطای قرنطینه خود را در خانه اما پس از یک روز از خواب بیدار قادر به گرفتن یک نفس عمیق بکشید. جسیکا او را به اتاق اورژانس و او مبتلا به ذات الریه در هر دو ریه ها. او ترسیده بود.

“آنها به شما بگویم که شما رو دو ذات الریه و می شنوید در مورد تمام موارد از مردم گفت:” کمک مالی که از دست داده بیش از 30 پوند در خود بیماری. “این ترسناک بود برای خانواده من به عنوان به خوبی. من قطعا می تواند ببینید که چگونه کسی که شاید ضعف سيستم ايمنی و یا مسن تر می تواند تسلیم به علائم. این کسب و کار جدی.”

اعطای بهبود یادگیری است که او فارغ التحصیل شدن در همان زمان. او از بیمارستان مرخص شد. شنبه. تحت شرایط عادی Tech برگزار می توانست شروع همان روز.

برای گرانت و خانواده اش وجود دارد مقدار زیادی برای شمارش به عنوان برکت و رحمت است. او سالم است به عنوان همسر و مادر و عمه که او نیز تشخیص داده شد با COVID-19. و او در حال حاضر یک فن آوری دارنده مدرک مشتاق به جشن می گیرند با هم تیمی های سابق و همکار فارغ التحصیلان.

“انشالله اگر فصل فوتبال لگد به عقب تا من احتمالا در هر خانه بازی” گرانت گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر