سال گذشته در offseason, با سه کلید استارت بازگشت از مصدومیت و مربی دن کوین آماده به تماس نمایشنامه وجود دارد یک معامله بزرگ از خوش بینی برای شاهین دفاع.

آسمان از حد است.

در حال بالا-10 دفاع و پیوستن به نخبگان واحد در NFL شد آشکارا مورد بحث در OTAs و minicamps.

هنگامی که فصل آغاز شده چیز نمی تواند با توجه به برنامه ریزی به عنوان دفاع از شک و تردید عمل مفتضحانه. بازیکنان نگاه اشتباه و بی ربط در آن زمان بود که دلیل اصلی که چرا این تیم از دست داده و هفت نفر از اول آن هشت بازی.

“در ابتدا ما فقط بیش از حد amped تا” شاهین ایمنی ریکاردو آلن گفت: در یک ویدئو کنفرانس پنج شنبه. “همه بیش از حد به کرات.”

واحد متوقف نمی شود اجرا در برابر مینه سوتا, در, درب بازکن, زمانی که آنها به 172 حیاط عجله و سه touchdowns و سپس آنها تلاش می کند با عبور از دفاع. در زمان آنها به سمت چپ گیرنده های باز به دلیل از دست رفته تکالیف که در ریشه ضعیف سیستم های ارتباطات است.

“ما در تلاش بودند به بازی چیزی بود که نوع ابری. به من شخصا در آن بود. ما هل دادن عظمت” آلن گفت. “ما قرار بود برای بیشتر آماری (چیز) از فقط گرفتن و بازی مانند من می دانم که ما می تواند ایفا کرده اند.”

شاهین تا به حال به قراضه 3-4 صف بندی که تا به حال ویک بیسلی و Takk McKinley ایستاده تا ماسک که آیا آنها rushers یا linebackers. آنها تا به حال برای متوقف کردن بازی man-to-man پوشش و بازی بیشتر در منطقه.

پاس عجله و پوشش به طرز چشمگیری بهبود یافته پس از گسترده گیرنده مربی Raheem موریس یک مربی در زمان بیش از دفاع.

“راه دفاع شروع به بازی در نیمه دوم از فصل, من فکر می کنم آن را فقط که همه رو راحت” آلن گفت.

آلن اعتراف کرد که این واحد با تلاش برخی از اصول اولیه است.

“پس فقط ما قادر به گرفتن در موقعیت” آلن گفت. “هنگامی که (Morris) نقل مکان کرد و او را قادر بودن به ما کمک می کند تا آنجا که او می تواند آوردن آن از طرف توهین آمیز به ما گفتن دقیقا چه جرم بود واقعا تلاش را برای ما انجام دهد چرا که او بیش از وجود دارد برای مدت طولانی.

“دقیقا چه گسترده گیرنده و quarterbacks در تلاش بودند برای انجام در برابر ما است. که به من کمک کرد از بسیاری و به من کمک کرد من بازی را به سطح دیگری نیز است.”

آلن نقل مکان کرد و از ایمنی رایگان به ایمنی پس از کیانو نیل رفت و با یک آشیل آسیب دیدگی در بازی سوم از فصل.

شاهین که در بازی چند پرقدرت جرائم در سیاتل Green Bay, Kansas City, New Orleans (دو بار) و خلیج تمپا (دو بار) طرح نیست فقط نشستن در ساده مناطق پس از تلاش برای بهبود دفاع با چند offseason حرکت می کند از جمله علاوه بر این از ثانویه مربی جو Whitt.

“ما در حال رفتن به بیش از شروع با چگونه ما از آن شروع به صحبت کردن در مورد چگونه ما نیاز به حرکت به جلو” موریس گفت. “من تا به حال فرصتی برای نشستن با تعداد زیادی از این مربیان است. آنها باید برخی از ایده های جدید است. شروع تازه است.”

آن را پیچیده خواهد بود اما شاهین را در تعداد بازیکنان به انتخاب همه چیز را بهتر طی مجازی خود را offseason ضروری ساخته است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این یک ازدواج” Whitt گفت. “عبور از عجله و پوشش پاس دفاع. شما نمی توانید یکی واقعا بدون دیگری.”

تا کنون در طول این آموزش بخشی از offseason و مدافعان خوبی انجام می دهند.

“مربی جو Whitt درخشان است,” آلن گفت. “او واقعا روشن است.”

Whitt شده است بلانت و به نقطه با بازیکنان.

“من لذت بردن از خود صداقت” آلن گفت. “من نمی گویم مربیان دروغگو هستند و یا هر چیزی شبیه به این, اما مربی جو Whitt یکی از بچه ها که می رود بالا و فراتر از آن را به مطمئن شوید که او شفاف و باز و صادقانه به همه بازیکنان خود را.”

آلن است که دوره نقاهت بعد از offseason جراحی شانه.

“شانه در حال انجام است واقعا خوب است راست, در حال حاضر,” آلن گفت. “من احساس می کنم مثل من در برنامه ای که من قرار بود از درمان نظر. من آماده برای انجام یک فشار بالا اما آنها به من گفتند که من نمی توانم یک فشار نشده است.”

آلن تایید آنچه که شاهین را بیش از offseason در امضای پایان دفاعی دانته فاولر و در پیش نویس زمانی که آنها استفاده می شود چهار نفر از شش میدارد در مدافعان.

“آنها spicing تا خط دفاعی به طوری که همیشه یک چیز خوب” آلن گفت. “سپس ما ما خوب کمی جوان گوشه (A. J. ترل) که می توانید آن را دریافت کنید. ایمنی (Jaylinn هاوکینز) که به نظر می رسد زمانی که من به تماشای او به نظر می رسد مانند او می تواند مناسب در سمت راست.

“درست مثل سبک بازی است که همه ما بازی ما همه نوع از بازی در هر موقعیت به عقب وجود دارد. به برخی از بیشتر ballhawks و افرادی که در حال تلاش برای به دست آوردن توپ با شدت که همه بچه ها (ما) در دفاع. این نوع خنک برای دیدن.”

آلن گرفته شده برای مجازی offseason کلاس اما معتقد است همه چیز ممکن است مشکل تر برای بازیکنان جوان است.

“این یک حق در اینجا خواهد بود یک سخت,” آلن گفت. “من rookie سال من احساس نمی مثل من آماده بود در هر راه برای کاهش یافته به لیگ برتر, و من در انجام آن را از درون یک مرکز.”

با تیم های دور از مرکز rookies ممکن است از دست خود minicamp و مجبور به گزارش به طور مستقیم به اردوگاه های آموزشی.

“این یک چیز خوب” آلن گفت. “که می شود احساس خوبی برای من است مگر اینکه شما احساس می کنید مانند … که فقط یک احساس خوب. آن را کاملا متفاوت زمانی که شما رفتن به NFL شما احساس می کنید که دانشجویان سال اول را در فوتبال همه را دوباره و دوباره.”

شاهین veteran کمک خواهد کرد که برای به دست آوردن بازیکنان جوان به سرعت. با هیچ offseason, ترل ممکن است باز کردن فصل به عنوان یک نویسنده.

“این رفتن به باید بخش بزرگی از این بازی در این سال تیم را تکیه بر سربازان خود را برای کمک به آنهایی که جوان,” آلن گفت. “شما را به مربیان و بازیکنان است که شما باور کنید و سعی کنید برای به دست آوردن همه به سرعت از آنجا که این متفاوت است.

“شما در یک زمان اما برخی از بازیکنان هستند نه فقط به عنوان خوب یادگیری از نشستن و گوش دادن.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله