جهانی Coronavirus مرگ و میر بالا 270,000 به عنوان برخی از محدودیت های شل

بسته فروشگاه های خط یک خیابان در فیلادلفیا.

عکس: مت Rourke/آسوشیتد پرس

Coronavirus مربوط به محدودیت های تنظیم شده برای شل بیشتر در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا پس از بی سابقه از دست دادن شغل و دیگر کشورهای در حال ramping تا بازگشایی برنامه به عنوان جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر در صدر 270,000.

تعداد کل گزارش coronavirus موارد در سراسر جهان افزایش یافت به 3.87 میلیون جمعه با حدود یک سوم از کسانی که در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تلفات بالاترین در جهان بود و در بیش از 75,500 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مارس شغل در انتظار گزارش نشان می دهد رکورد بالا دست دادن شغل و بیکاری کم ریسک کسب و کار در کالیفرنیا بازگشایی برای منظقه وانت امروز تست خواهد شد افزایش در کاخ سفید است. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جان Locher/آسوشیتد پرس

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بالا 1.2 میلیون; مرگ و میر بالا 75,000.
 • دانشگاه جانز هاپکینز: World-wide موارد آمار 3.86 میلیون مرگ و میر بالا 270,000.
 • استرالیا گفت: این امر خروج آن مستند در سه مرحله با رستوران ها و کافه ها در میان اولین کسب و کار برای بازگشایی شده است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که ایالات متحده به مرگ و میر می تواند صعود به 110,000 100,000 به مردم افزایش از قبل برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها شد و به احتمال زیاد به هلاک. “شما در حال صحبت کردن در مورد من فکر می کنم دو یانکی استادیوم از مردم است. آن را غیر قابل قبول” آقای ترامپ گفت: در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز.

در اوایل این هفته او تخمین زده است که 75,000 تا 100000 آمریکایی ها می میرند در حالی که در ماه گذشته گفت به اعتقاد او آمریکا مرگ و میر خواهد بود 50,000-70,000.

اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است عمیق. در ایالات متحده کارفرمایان ریختن 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل و نرخ بیکاری افزایش یافت و به رکورد 14.7 درصد تیز محوری از فقط چند ماه پیش زمانی که اقتصاد پمپاژ کردن صدها نفر از هزاران نفر از مشاغل جدید و افزایش بیکاری ماند نزدیک به 50 سال پایین.

بیشتر

 • آوریل نرخ بیکاری افزایش یافت و به رکورد 14.7%
 • استرالیا توطئه دوره از مستند
 • یک راهنمای به دولت Reopenings
 • Coronavirus سوء بدن از سر تا پا گیج کننده پزشکان
 • بهداشت و درمان-مراقبت از رهبران سوال چگونه Remdesivir است که توزیع شده
 • زنده به روز رسانی: بیشتر مستاجران پرداخت اجاره ممکن است

در سراسر جهان بسیاری از کشورهای در حال انتظار شیب سقوط در تولید ناخالص داخلی در این سال است.

به عنوان متحده در سراسر ایالات متحده نگاه به احیای اقتصاد خود را از بسیاری از مستندات در حال برداشته. بیست و یک ایالت ها اجازه دهید برخی از غیر ضروری کسب و کار بازگشایی, اگر چه به طور معمول با محدودیت مانند محدود کردن تعدادی از مشتریان و یا نیاز به ماسک.

کالیفرنیا یکی از اولین متحده برای اجرای ایالت مستند سفارشات راه اندازی شد به اولین گام خود را به بازگشایی بخشی از اقتصاد آن است. روز جمعه برخی از خرده فروشان از جمله لباس و فروشگاه های کتاب فروشی, گل فروشی ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها ارائه می دهند منظقه وانت. ناهار خوردن در رستوران ورزشگاه دفاتر و فروشگاه های غیر ضروری بسته باقی خواهد ماند.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

نه همه شهرستانها به دنبال کت و شلوار. در حالی که لس آنجلس آغاز خواهد شد اجرای دستورالعمل جدید منطقه خلیج بسته باقی خواهد ماند در حالی که کمی طولانی تر است. سان فرانسیسکو شهردار گفت: تغییرات مشابه می تواند اثر را در آنجا آغاز مارس 18.

در تگزاس, ناخن, مو و دیگر سالن های زیبایی نیز بازگشایی جمعه در زیر برخی از دستورالعمل های توصیه شده از جمله پوشیدن ماسک و دستکش یکبار مصرف و با داشتن 6 پا از جدایی بین ایستگاه های کاری.

در نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak گفت: برخی از کسب و کار از جمله ناهار خوردن در مناطق رستوران ها اجازه داده می شود به بازگشایی پنج شنبه های اجتماعی-فاصله مورد نیاز و اشغال محدودیت در حالی که ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر را در محل باقی می ماند.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: تولید کنندگان در کشور از جمله خودرو سازان می تواند بازگشت به کار در روز شنبه قبل از دولت stay-در-خانه سفارش منقضی مارس 28.

به عنوان تعدادی از بیماران رشد می کند و پزشکان و دانشمندان در حال کشف است که ناشی از ویروس می تواند فراتر از ریه ها. Covid-19 بیماری ناشی از coronavirus نیز می تواند بر مغز و کلیه و قلب و عروق و دستگاه گوارش است.

برخی از بیماران ناگهانی سکته مغزی ریوی embolisms یا قلبی علائم حمله. دیگران باید نارسایی کلیه و یا التهاب روده. عفونت نیز می تواند بر سیستم عصبی باعث تشنج و توهم و یا از دست دادن طعم و بوی.

به گفته محققان چینی این ویروس نیز یافت شده است در مایع منی افراد آلوده بالا بردن چشم انداز است که می تواند مقاربتی.

در ضمن دولت در دیگر نقاط جهان در حال نقشه برداری از برنامه ای برای بازگشایی خود اقتصاد.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر روز جمعه در سخنرانی به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا در خلوت بلوار در برلین که با اعلام روز تعطیلات رسمی برای اولین بار. این کشور از 16 متحده توافق در این هفته به مرحله بازگشایی از جمله مدارس و رستوران ها سالن های کنسرت و تناسب اندام استودیو. در ماه ژوئن تنها مسافرت های بین المللی و توده ها را در صورت محدودیت.

عفونت های جدید در آلمان plateaued برای دو هفته گذشته. کشور ثبت شده 1,200 موارد جدید در روز پنج شنبه با توجه به رابرت کخ موسسه که آهنگ های این بیماری آوردن مجموع به 167,300. برخی از 7,266 مرده بود از Covid-19 در کشور تا پایان روز شنبه تا 147 از روز قبلی در کل.

فرانسه را در سراسر کشور مستند به پایان خواهد رسید و روز دوشنبه در برخی از مهد کودک و مدرسه ابتدایی دانش آموزان مجموعه ای برای بازگشت به کلاس. کسانی که در مناطق خارج خواهد شد و دیگر نیازی رسمی کاغذ توضیح داد که چرا تا زمانی که آنها کمتر از 62 مایل از خانه. فرانسه و متعلق به دولت شرکت راه آهن در حال افزایش است خدمات خود را به پاریس بیش از آخر هفته.

فرانسه مرگ و میر از Covid-19 افزایش 178 بین چهارشنبه و پنج شنبه شب می ایستد و در 25,987. تعداد زیادی از مردم در حمایت از زندگی با این بیماری ادامه داد: به قطره در حال سقوط به زیر 3000 تا برای اولین بار از اواخر ماه مارس است.

استرالیا روز جمعه گفت که این امر خروج آن مستند در سه مرحله با رستوران ها و کافه های تعیین شده به عنوان برخی از فعالیت های کسب و کار برای باز کردن. انتظار می رود این روند به پایان ماه ژوئیه.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را

همسایه نیوزیلند در اوایل این هفته منتشر شد طرح خود را به باز کردن کسب و کار با یک تصمیم نهایی به دلیل هفته آینده. هر دو کشور توانسته اند به شدت به کاهش نرخ ابتلا به عفونت. استرالیا گزارش 22 مورد جدید جمعه و نیوزیلند در گزارش دو.

در آسیا, هنگ کنگ ادامه آن بیش از دو هفته رگه جدید عفونت های محلی روز جمعه در حالی که سرزمین اصلی چین یک بار در مرکز pandemic, گزارش یک کروناویروس جدید مورد.

در تلاش برای پیشبرد راه اندازی مجدد اقتصاد چین, دولت شورای صدور بخشنامه جمعه اجازه می دهد مراکز خرید و سوپر مارکت ها و هتل ها و رستوران ها به طور کامل باز تا زمانی که virus اقدامات پیشگیری به درستی اجرا شده است. همچنین گفت: سایت تفریحی مانند پارک های, گردشگران, سایت, سایت های ورزشی, کتابخانه ها, موزه ها و گالری ها و سالن های تئاتر می تواند تا حدی باز از طریق پیشبرد رزرو و کنترل ترافیک.

شانگهای دولت در روز جمعه گفت: این شل شدن قوانین در ماسک صورت نیاز آنها را به توان خارج فقط توسط افراد مسن و کسانی که بیمار هستند و افرادی که در مشاغل خاص از جمله کارکنان پزشکی.

ماسک هنوز هم خواهد بود و اجباری برای هر کس در مترو و اتوبوس در مدارس و در برخی نقاط دیگر. قبلا مردم در شانگهای مجبور به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی در تمام زمانها.

در کره جنوبی که زمان بوده است برای موفقیت خود در کنترل گسترش ویروس مقامات دولتی گفت که انتظار می رود حداقل 13 مورد جدید در روز شنبه در مجموع متصل به یک بیمار که رفت به کاباره ها در سئول بدون پوشیدن یک ماسک صورت. دولت گفت وجود دارد می تواند بیشتر موارد متصل به خوشه. کره جنوبی گزارش 12 مورد جدید در جمعه 11 که در مردم از بازگشت از خارج از کشور.

در ژاپن که گزارش 84 موارد جدید برای روز شنبه, برخی از فیلم و تئاتر و موزه ها باید بازگشایی در این هفته در مناطقی که نبوده است به عنوان سخت-ضربه گیر به خصوص در خارج از توکیو و اوزاکا. ژاپن وضعیت اضطراری تمدید شده است و تا پایان این ماه خواهد بود اما مجددا در هفته آینده.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به لوسی Craymer در Lucy.Craymer@wsj.com, Hassan Ansari در Talal.Ansari@wsj.com و نیک Kostov در Nick.Kostov@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر