باور نکردنی امنیتی: ایکس باکس سری X را جلوگیری می شود سارق توسط ساطع فاسد خرچنگ بوی در همه زمان


Illustration for article titled Incredible Security: The Xbox Series X Will Deter Would-Be Burglars By Emitting A Rotting Crab Smell At All Times

مایکروسافت به تازگی راه اندازی اولین واقعی شلیک در نسل بعدی جنگ! به کلاه کردن دیروز چشمگیر ایکس باکس سری X, بازی, رویداد, سخت افزار نیروی عظیم منهدم کننده اعلام کرد که هر تکرار از آینده خود کنسول را از سارق توسط ساطع فاسد خرچنگ بوی در همه زمان ها.

تبلیغات

برای هر پارسه نگران چه خواهد بود نگه داشتن بازی خود را سرمایه گذاری امن در این فصل تعطیلات این است که قطعا رفتن به یک نقطه فروش!

“مایکروسافت در حال ریختن همه چیز ما باید به ایکس باکس سری X به همین دلیل است که من با افتخار نشان می دهد که سخت افزار شده است به صراحت طراحی شده برای بخش دور دزد با دادن خاموش فاسد کمی ترش بوی تجزیه خرچنگ” گفت: برطرف کننده حالت تهوع ایکس باکس سر فیل اسپنسر در یک ویدیو اعلام جایی که به نظر می رسد او ایستاده در کنار یک سخت افزار نمونه ارسال یک غبار خاکستری نزدیک تکرار بوی پوسیدگی سخت پوستان. “این واقعا وحشتناک نیمه شور نیمه گوشتی بوی این نوع از…چسبیده به پشت گلو من حدس می زنم ؟ خدا. در ابتدا آن را شبیه به بوی اقیانوس. اما بیشتر از آن می شود به لباس و فرش, بیشتر شما تصور کنید این سیاه شدن احساساتی گوشت خرچنگ که به این نوع از بوی بد, با تمام کسانی که کمی انگل مینمودم داخل و همه شما می توانید فکر می کنم از گرفتن جهنم از وجود دارد و عق زدن.”

تبلیغات

“عیسی مسیح” او اضافه شده قبل از توقف اعلام, به, تنفس عمیق و خشک تقلا کردن.

خوب علاقهمندان به بازی وجود دارد شما آن را دارند! اگر شما از مایکروسافت fanboy و یا دختر بچه, سپس شما می توانید مطمئن شوید که شما خواهید بود بازی با حفاظت است که تنها این نوع از قاتل نرم افزار از ویژگی های می تواند ارائه. در حال حاضر آن را در هاله بی نهایت!

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر