عزاداران بازدید تازه گور در یک گورستان در شهر بابل یک شهر در شمال تهران در روز 30 آوریل. ایران آغاز شده است لغو محدودیت با وجود هشدارهای که موج دوم از موارد به احتمال زیاد بود.

عکس: ابراهیم نوروزی/آسوشیتد پرس

عفونت های جدید از coronavirus باید رسید در ایران دو هفته پس از آن شروع به کاهش محدودیت در آن جمعیت و یک روز قبل از برخی از مساجد در حال تنظیم برای بازگشایی, برای نماز جمعه با تاکید بر خطرات ناشی از بلند کردن اجسام محدودیت شامل همه گیر.

ایران بسته کردن سایت های مذهبی و قفل کردن بخش هایی از اقتصاد خود را در ماه مارس پس از ظهور به عنوان بزرگترین نقطه داغ در خاورمیانه برای Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. جماعت مذهبی تبدیل شد و در اوایل پخش این بیماری به عنوان مقامات در تلاش برای متوقف کردن مردم از هجوم آوردند به محبوب عالیات.

دولت در اواخر مارس مجاز بازارها و مراکز خرید به بازگشایی و کاسته محدودیت در سفر پس از گسترش ویروس کند برای چند هفته و روزانه موارد پایانی از بالا و از نزدیک از 3200 به حدود 1,300. که بازگشایی آمد با وجود ایران بهداشت حرفه ای و هشدارهای بالقوه موج دوم از عفونت.

دو هفته بعد با سرعت از عفونت در کشور آغاز شده است برای سرعت بخشیدن دوباره با وزارت بهداشت گزارش 1,485 موارد جدید در روز پنج شنبه از حدود 800 در روز شنبه. موارد تایید شده پیشی گرفته 100,000 این هفته در کشور, که در آن تقریبا از 6500 نفر کشته شده اند از Covid-19.

دولت ها در سراسر جهان از آسیا به اروپا و آمریکا و به تدریج بازگشایی کشورهای خود و تلاش برای احیای اقتصاد خود را. ایران که اقتصاد شده است تحت فشار جدی از تحریم های ایالات متحده بود و مشتاق به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی اورژانس نشان می دهد نشانه هایی از زوال.

اما مقامات بهداشتی در سراسر جهان از جمله در ایران هشدار داده اند که شیوع بیماری های جدید می تواند به دنبال بازگشت و فعالیت است.

“ما نباید فراموش کنیم که اولا تاج است و هنوز هم در اینجا و ما می تواند در صورت دوم ممکن است اوج” حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: در تلویزیون دولتی یکشنبه.

علاقمندان به سینما عینک ماسک داخل وسایل نقلیه خود را در یک درایو در سینما در تهران در تاریخ 1 مه. دولت شروع به اجازه دادن به بازارها و مراکز خرید بازگشایی در اواخر ماه آوریل است.

عکس: عابدین taherkenareh/شاتر

با وجود این خطر کشور در حرکت رو به جلو با برنامه های بازگشایی مساجد و رزومه نماز جمعه در 107 شهرهای دو ماه پس از آنها به حالت تعلیق درآمد. که اجازه امر به مناطق مقامات ایرانی باید طبقه بندی شده به عنوان “کم خطر” و نیاز به مساجد و نمازگزاران به دنبال دولت سلامت و بهداشت دستورالعمل. ده استان و در تمام مراکز استان از جمله تهران اجازه داده شد برای بازگشایی مساجد نشده است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید از دولت ها در سراسر جهان پاسخ هنگامی که تلاش برای کاهش محدودیت را افزایش عفونت های جدید? پیوستن به مکالمه زیر.

نماز جمعه برگزاری بزرگ مذهبی و اجتماعی و اهمیت آن برای مسلمانان در سراسر خاورمیانه که خود را تعلیق کشیده شده و بعضی مقاومت است.

سوریه را نیز راه اندازی مجدد نماز جمعه در دمشق در این هفته عنوان خواهد لبنان, که همچنین رزومه یکشنبه جرم است.

دیگر منطقه ای سنگر و استحکامات از اسلام, عربستان سعودی کاسته است برخی از اقدامات اما همچنان به محدود کردن تجمعات مذهبی از جمله حج عمره. در اسرائیل که همچنین اجازه اکثر کسب و کار برای بازگشایی پنج شنبه, مردم می توانند دعا در خارج از گروه به 19 نفر اما کنیسه ها و مساجد بسته باقی می ماند.

ویدئوها نشان داد که نمازگزاران در تلاش برای شکستن به حرم و ترافیک ماشین تداوم در ایران با وجود محدودیت های مسافرتی. وال استریت ژورنال را Sune راسموسن توضیح داده شده در مارس 19, چرا برخی از ایرانیان نیست پس دولت مشاوره در coronavirus. Photo: Mehdi Marizad/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سلامت ایران: سخنگوی وزارت روز شنبه که به جز جنوب غربی استان خوزستان که شاهد نشانه های اولیه از موج دوم عفونت “ما با تجربه یک وضعیت پایدار در همه استان های دیگر در روزهای اخیر” به رغم اخیر سربازان ارتش در موارد.

نمازگزاران در بازگشایی مساجد باید از ماسک و دستکش و خود را نماز تشک و جعبه به فروشگاه کفش. تویی که به توان در خانه به عنوان حمام و سرویس بهداشتی در داخل مساجد بسته باقی خواهد ماند و نمازگزاران باید در فاصله سه تا چهار متر از هم جدا.

“ما خواسته نماز جمعه به کوتاه شدن خطبه به 20 دقیقه” صفدر پناهی که نشان دهنده کهگيلويه و بويراحمد در ملی, نماز جمعه, شورای, گفت خبرنگار مهر. “ما باید به آنها یادآوری به نماز بسیار به سرعت با تنها واجب قطعات است.” نماز باید محدود به پنج تا هفت دقیقه است.

محدودیت در تجمعات در روزه ماه رمضان نیز در محل باقی می ماند با برخی از شهرستانها سازماندهی رانندگی در مراسم نماز در پارکینگ ها و پارک های تفریحی.

برخی از روحانیون محتاط باقی می ماند. نماز جمعه رهبر ارسنجان در استان فارس گفت: فارس نیوز که مساجد در شهر خود باز خواهد برای نماز جمعه و دیگر مراسم شامل تلاوت قرآن و نماز به طور منظم.

بدن یک قربانی که درگذشت از Covid-19 آماده شد برای دفن در شمال ایران در شهرستان قائمشهر در مارس 1.

عکس: ابراهیم نوروزی/آسوشیتد پرس

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله