دولت اسلامی مبارزه به نیروهای امنیتی عراق به ائتلاف روابط با بغداد نزاع

عراق جنگنده با درهم al-Shaabi بازرسی از سایت دولت اسلامی حمله در Mukaishefah on May 3.

عکس: ahmad al-rubaye/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بغداد—دولت اسلامی به شدت حملات در عراق به دنبال بهره برداری از ترک در بغداد را داد با آمریکا رهبری ائتلاف جدید و چالش های امنیتی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در میان موجی از حملات هفته گذشته شبه نظامیان زدم حدود 1000 مگاوات برق در خطوط برق در عراق در شرق استان دیاله. این حمله منجر به قدرت بیشتر کاهش در بغداد و شمال شهر کرکوک.

هفته گذشته یک بمب گذار انتحاری خود را منفجر کرد و خارج هوش ریاست در کرکوک در نادر حمله در داخل یک شهر است.

و در مرگبارترین حمله برای ماه های داعش در مرکز استان صلاح الدین بیش از آخر هفته کمین یک گروه از جنگجویان قبیله ای قبل از طلوع آفتاب به قتل 10 نفر از اعضای نیروهای امنیتی در افزایش جنگ فرسایشی.

هر چند دولت اسلامی باقی می ماند و ضعیف به شدت توسط چندین ساله کمپین حملات بر رشد تهدید ناشی از این گروه یک سال پس از ایالات متحده آمریکا-حمایت نیروهای اعلام پایان آن به اصطلاح خلافت.

افزایش حملات تایید شده توسط مقامات عراقی و آمریکایی ائتلاف به رهبری می آید پس از آمریکا عقب در هر دو کشور عراق و سوریه ایجاد شکاف برای دولت اسلامی به بهره برداری.

افزایش حملات دولت اسلامی می آید پس از ایالات متحده آمریکا به عقب کشیده در عراق و سوریه ایجاد شکاف برای گروه های شبه نظامی به بهره برداری.

عکس: ahmad al-rubaye/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است و پیچیده تلاش برای حفظ فشار بر این گروه است.

با نیروهای امنیتی کشیده شده به مراکز شهری برای اجرای حکومت و دیگر اقدامات طراحی شده برای مهار این ویروس شبه نظامیان داشته اند آزادی بیشتر در نازک جمعیت مناطق روستایی است.

خطر سرایت همچنین باعث ائتلاف به حالت تعلیق در آموزش نیروهای امنیتی عراق است که دیده می شود به عنوان مهم به تضمین دولت اسلامی نیست دوباره ظهور در دراز مدت.

دولت اسلامی خواسته است تا پیروان خود را به استفاده از وضعیت. در سرمقاله خود با عنوان “صلیبیون’ بدترین کابوس” این گروه گفت: در حال حاضر زمان برای حمله به, چرا که دشمنان خود را در حال پریشان توسط ویروس و محدود اعزامهای خارج از کشور.

این گروه به طور معمول رمپ تا فعالیت خود را در باره روزه ماه رمضان است که در حال حاضر در راه است. بهار گرم آب و هوا به ارمغان می آورد چمن طولانی است که باعث می شود آن را آسان تر برای داعش و مانور و پنهان کردن.

پس از ماه ها بن بست سیاسی عراق یک دولت جدید در روز شنبه به رهبری مصطفی Kadhimi سابق آمریکا که از نزدیک با ایالات متحده در جنگ علیه دولت اسلامی.

آقای Kadhimi انتصاب به عراق یک فرصت برای ترمیم رابطه خود با واشنگتن که خراب شد پس از آمریکا کشته مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده ایران در انقلاب اسلامی سپاه پاسداران خارجی بال در یک حمله در بغداد در ماه ژانویه است.

در میان واکنش در برابر حضور نظامی آمریکا در این ائتلاف متوقف شد عملیات مشترک با نیروهای امنیتی عراق برای یک ماه, کاهش فشار بر دولت اسلامی است که تلاش برای بازسازی پس از آن شکست نظامی.

Brig. ژنرال وینسنت بارکر راست و عراق کارکنان مسلح ، ژنرال محمد Fadhel عباس با حضور در خروج مراسم در Qayyarah پایگاه هوایی در عراق در ماه مارس است.

عکس: ahmad al-rubaye/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رو به افزایش تهدیدات توسط ایران توقیف شده در سال گذشته ائتلاف اختصاص داده است که توجه بیشتر به حفاظت از خود را در هزینه عملیات علیه دولت اسلامی در ماه های اخیر نقل مکان کرد نیروهای نظامی این کشور از شش کوچکتر پایگاه به پایگاه های بزرگتر که به راحتی می توان دفاع کرد.

که به کاهش نظارت در برخی از مناطق و حذف مشورتی سلول خدمت به عنوان یک لینک با پشتیبانی هوایی ائتلاف و عملیات مشترک ستاد مرکزی در بغداد با توجه به الکس Mello یک تحلیلگر امنیتی در انرژی-شرکت مشاوره افق مشتری دسترسی داشته باشید.

سرهنگ Myles Caggins سخنگوی آمریکا-ائتلاف به رهبری ایفا پایین تاثیر رد پای کوچکتر و گفت: با هماهنگی نیروهای امنیتی عراق به قوت خود باقی ماند. “ما نمی مقدار خارج از محدوده در این پایگاه به هر حال,” او گفت:.

نیروهای ایالات متحده و دیگر باید footholds در کرکوک, موصل, Qayara غرب و مرز سوریه اما در ادامه به توصیه و کمک به عراق نیروهای کمتر از پایگاه.

در سوریه در همین حال حملات دولت اسلامی جای خواب سلول شدت از ایالات متحده بخشی از عقب نشینی نیروها در سال گذشته و ترکیه حمله کرد در شمال این کشور است.

با وجود افزایش سرعت حملات دولت اسلامی سرهنگ Caggins گفت: آنها باقی مانده است نسبتا ساده لوح به طور عمده متشکل از بمب گذاری های کنار جاده ای و آمار-و-اجرای حملات با سلاح های کوچک. توده تلفات انفجارها و حملات انتحاری است که یک بار مکرر در حال حاضر نادر است.

عزاداران انجام تابوت محبوب بسیج نیروهای عضو که کشته شد در درگیری با داعش در یک مراسم تشییع جنازه در شهر مقدس نجف, عراق, on May 3.

عکس: alaa al-marjani/ایسنا

“ما نگاهی به قابلیت” سرهنگ Caggins گفت. “اگر آنها به بیش از یک شهر و وجود پرچم های سیاه پرواز بیش از آن که خواهد بود بسیار نگران کننده برای ما, اما آنها نمی تواند نگه دارید فیزیکی زمین و نیروهای امنیتی عراق همچنان به حمله به آنها را.”

در روزهای اخیر نیروهای امنیتی عراق در ramped تا عملیات علیه دولت اسلامی از جمله کمپین لقب “شیر صحرا” در نزدیکی مرزهای غربی کشور با سوریه این هفته است. روز دوشنبه آنها اعلام کرد قتل پنج شبه نظامیان در نزدیکی شهر حدیثه و ضبط وسیله نقلیه خود را حاوی 80 بمب های خانگی است. همان روز نیروهای امنیتی گفت که آنها تا به حال کشف یک انبار از 70 بداهه بمب در شمال غربی منطقه Badush و نابود پنج تونل استفاده شده توسط دولت اسلامی وجود دارد.

در آن زمان دولت تحلیلگران امنیتی می گویند دولت اسلامی شبیه 2012, هنگامی که آن شورش شروع به جمع آوری بخار پس از عقب نشینی نیروهای ایالات متحده از این کشور است.

مرتبط

  • ایران-حمایت گروه در لبنان و عراق به حمایت عمومی از طریق مبارزه با کروناویروس (27 آوریل)
  • عراقی ها سر به خیابان ها پس از نیروهای امنیتی و حرکت به سرکوب تظاهرات (Jan. 26)
  • در میان Coronavirus بسته مساجد و محدودیت های علامت گذاری به عنوان یک مسلمان در ماه رمضان مانند دیگر (آوریل 24)
  • عراق, نام های دیگر نخست وزیر در تلاش سوم به شکل دولت (9 آوریل)
  • ایران یا متحدان در حال توطئه علیه نیروهای آمریکایی در عراق, اطلاعاتی ایالات متحده نشان می دهد (1 آوریل)

شبه نظامیان صورت یک مانع اصلی برای به دست آوردن قدرت است که به اوج خود رسید و با شغل خود را از یک سوم از عراق و عصری برای سوریه در سال 2014. پس از در معرض میلیون ها نفر به آن وحشیانه حکومت اکثریت قریب به اتفاق جمعیت باقی مانده خصمانه به دولت اسلامی. بیشتر مایل به همکاری با نیروهای امنیتی علیه شبه نظامیان ساخت آن را سخت تر برای به دست آوردن جای پایی در مناطق شهری است.

اما در ادامه چالش های عراق چهره ممکن است در نهایت تضعیف مزایای آن. هر تجدید تنش ها بین ایالات متحده و ایران است که باید کاسته از یک قله در پی مسلح ، ژنرال سلیمانی را به قتل می تواند به خطر اندازد آقای Kadhimi شانس مرمت روابط با واشنگتن است.

عمیق تر شدن بحران اقتصادی باعث سقوط قیمت نفت ممکن است سوخت داخلی ناآرامی detracting از مبارزه علیه “دولت اسلامی”.

درآمد نفت حساب برای بیش از 90 ٪ از بغداد درآمد. یک دولت عراق گفت: این بحران می تواند به تضعیف دولت توانایی پرداخت نیروهای امنیتی ” حقوق و خرید تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با دولت اسلامی.

در استان دیاله که در آن دولت اسلامی شده است به خصوص فعال یک افسر پلیس بغداد گفت: تا به حال در پاسخ به درخواست به جای دوربین های حرارتی است که به تشخیص دولت اسلامی حرکات در شب و کمک به نیروهای امنیتی آنها پیگیری کردن. شبه نظامیان تا به حال آنها را از بین برد.

افسر گفت: ساکنان محلی اهدا کرد پول برای یک دوربین جدید خریداری شده است. داعش نابود شده است که یکی بیش از حد.

نوشتن به ایزابل Coles در isabel.coles@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر