پزشکی کارگر در بخش مراقبت های ويژه بیمارستان در مسکو. روسیه تا به حال بیش از 177,000 تایید موارد Covid-19 همانطور که از پنج شنبه.

عکس: ماکسیم shemetov/ایسنا

مسکو—اواخر ماه گذشته دکتر الکساندر Shulepov شکایت در یک ویدیو آنلاین است که او دستور داده شد به ماندن در محل کار با وجود داشتن آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. ده روز بعد او از یک دوم داستان پنجره در بیمارستان و دچار جمجمه شکسته.

در دو هفته قبل از دکتر Shulepov سقوط, دو, دیگر, روسی, پزشکان سقوط از پنجره بیمارستان متفاوت است. هر دو درگذشت, در این موارد, رسانه های محلی گزارش.

مواردی که پلیس در حال تحقیق است به عنوان پزشکان تبدیل شده اند بیشتر در مورد ساعت های طولانی در انجام وظیفه و عدم وجود تجهیزات حفاظتی در میان موجی از coronavirus عفونت در کشور است. مقامات روسی و بیمارستان رهبران را به تلاش لال انتقاد.

روسی, رسانه های اجتماعی واکنش نشان داد و با ترکیبی از همدردی شوک و سوء ظن بیش از شرایط اطراف این حوادث است.

یک واحد ICU مسکو در یک بیمارستان در ماه گذشته.

عکس: ماکسیم shemetov/ایسنا

در اواخر ماه آوریل دکتر Shulepov و همکار الکساندر Kosyakin فیلمبرداری تصویری. در آن آقای Kosyakin یک امدادگر گفت: رئیس دکتر در بیمارستان که در آن کار می کنند مجبور به جفت به ادامه کار با وجود دکتر Shulepov را تشخیص.

“آنها نمی خواهد اجازه دهید ما را ما تغییر” آقای Kosyakin گفت. “ما ماندن در محل کار” دکتر Shulepov تایید نشسته شانه به شانه با آقای Kosyakin. کردن دوربین و صدا گفت آنها را به توقف فیلمبرداری, اما آنها ادامه داد.

“این واقعیت از یک حساب دست اول” آقای Kosyakin گفت.

دکتر Shulepov بعد از ضبط یک ویدئو دوم که در آن او پس گرفت شکایت خود گفت: او “احساسات در حال اجرا بالا” در آن زمان است. سپس در مارس 2, او از پنجره بیمارستان در غرب روسیه که در آن او کار می کرد و برای درمان coronavirus.

رسانه های محلی گزارش دکتر Shulepov بود و در شرایط بحرانی با یک جمجمه ترک خورده.

کروناویروس در روسیه

  • پوتین و پنجه نرم با تاثیر اقتصادی Coronavirus (مه 6)
  • نخست وزیر روسیه آزمایش مثبت برای کوروناویروس (30 آوریل)
  • پوتین سوء استفاده Coronavirus برای توجیه قدرت متمرکز (مارس 27)

آقای Kosyakin در مصاحبه ای گفت که حقایق در این ویدئو او ثبت شده با دکتر Shulepov واقعی بودند و او که نمی دانم چرا دکتر Shulepov بود recanted بیانیه خود را. او گفت که او مطمئن نیستید که چگونه دکتر Shulepov سقوط از پنجره اما گفت که او فکر نمی کنم او را عمدا.

“من در شوک” آقای Kosyakin گفته وال استریت ژورنال.

یک سخنگوی وزارت بهداشت در Voronezh منطقه که در آن دکتر Shulepov کرد و گفت: دولت خبرگزاری TASS که شرایط اطراف دکتر Shulepov سقوط تحت بررسی قرار گرفتند.

مقامات بهداشت در Voronezh نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر به جای گفتن خبرنگاران به تماس با پلیس که نمی بلافاصله پاسخ می دهند.

روسی بيمارستان بوده است گرفتار کمبود پزشکان ایجاد زمان انتظار طولانی و بسیاری از امکانات بهداشتی نیست و بازسازی شده است بسیار پس از دوران اتحاد جماهیر شوروی.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین اذعان کرد در ماه گذشته که مناطق خارج از مسکو ندارد و به اندازه کافی تخت بیمارستان. یک گزارش در ماه فوریه این کشور را حسابرسی watchdog دریافتند که نزدیک به یک سوم از این کشور مراقبت های بهداشتی و امکانات تا به حال هیچ آب در حال اجرا.

یک سازمان غیر دولتی گفت: حداقل پنج پزشکان گزارش شده به روسیه اصلی فدرال بررسی اقتدار را برای صحبت کردن در برابر شرایط در بیمارستان.

عکس: والری Sharifulin/TASS/زوما پرس

افزایش تعداد افراد بیمار با Covid-19—وجود بیش از 177,000 موارد تایید شده در روسیه که پنج شنبه است—زور زدن بیمارستان ها و کارکنان خود و باعث شکایت در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی و ازدحام بیش از حد در بخش.

اتحاد از پزشکان یک سازمان غیر دولتی است که به انتقاد از دولت مراقبت های بهداشتی سیاست می گوید که بیمارستان مدیران را تحت فشار پزشکان به ماندن آرام و تهدید به اقدام قانونی علیه هر کسی که صحبت می کند.

پزشکان “کار تقریبا در سراسر ساعت بدون تعطیلات روز یا بدون خواب” گفت: ایوان Konovalov سخنگوی سازمان. “کسی نیست فقط پر کردن مقالات آنها در حال تلاش برای نجات جان انسان ها…که همه در ترکیب با یک مقدار باور نکردنی از استرس در کارکنان و برخی نمی توانند آن را.”

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

این گروه گفت که حداقل پنج پزشکان گزارش شده به کمیته تحقیق روسیه کشور اصلی فدرال بررسی قدرت برای صحبت کردن در برابر شرایط در بیمارستان.

آقای Kosyakin گفت: او متهم شده است با جرم اداری توسط پلیس برای انتقاد.

مقامات در بخش های منطقه ای از کمیته تحقیق نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ناتالیا Trofimova, یک دکتر در Priozyorsk بیمارستان خارج از سن پترزبورگ گفت که او از کار اخراج شد در ماه آوریل برای ارسال یک عکس در رسانه های اجتماعی نشان داد که پزشکان شاغل بدون تجهیزات حفاظت شخصی.

اطلاع از اخراج او بررسی توسط مجله گفت که او تا به حال آشکار “پزشکی و اسرار است.”

مقامات بیمارستان نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

“استرس غیر قابل تحمل است” دکتر Trofimova گفت.

نوشتن به توماس بیشه در thomas.grove@wsj.com و ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله