آمریکا برای حذف موشک پاتریوت از عربستان سعودی

دریایی ژنرال فرانک مکنزی این فرمانده ارشد ایالات متحده برای خاورمیانه و دیدار با نیروهای نظامی در شاهزاده سلطان پایگاه هوایی در عربستان سعودی در سال 2019—که در آن ایالات متحده به تازگی مستقر جت جنگنده موشک پاتریوت و سربازان است.

عکس: لولیتا Baldor/آسوشیتد پرس

واشنگتن—ایالات متحده در از بین بردن Patriot antimissile سیستم از عربستان سعودی است و با توجه به کاهش به دیگر قابلیت های نظامی—مارک پایان, در حال حاضر, یک نظامی در مقیاس بزرگ ایجاد می کند برای مقابله با ایران, به گفته مقامات ایالات متحده.

ایالات متحده از بین بردن چهار موشک پاتریوت از عربستان سعودی همراه با ده ها تن از پرسنل نظامی مستقر در زیر یک سری از حملات در عربستان تاسیسات نفتی در سال گذشته با توجه به چند مقامات ایالات متحده. این حملات بخشی از جنگ است که در زمان بیش از چند ماه.

آمریکا دو اسکادران جت جنگنده نیز مجبور به ترک منطقه و مقامات ایالات متحده نیز به زودی در نظر گرفتن کاهش در نیروی دریایی ایالات متحده با حضور در خليج فارس, مقامات گفت. این نقل و انتقال از این سیستم های پاتریوت که در حال حاضر در راه است, نبوده است, قبلا افشا می شود.

پنتاگون کاهش بر اساس ارزیابی توسط برخی از مقامات که تهران دیگر یک تهدید فوری برای آمریکا منافع استراتژیک.

مقامهای سعودی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. ایران را رد کرده در حمله عربستان تاسیسات نفتی.

مقامات ایالات متحده بر این باورند که استقرار برای جلوگیری از ایران—همراه با ژانویه اعتصاب که به کشته شدن سردار ایرانی مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی—قرار داده اند تهران ، در همین حال ایران نیز مبارزه با آن شیوع کروناویروس.

در همان زمان برنامه ریزان پنتاگون بر این باورند که محدود نظامی ایالات متحده منابع—از جمله کشتی های جنگی و سیستم های موشکی پاتریوت—باید اختصاص داده شده به اولویت های دیگر از جمله تلاش برای مقابله با گسترش نظامی چینی نفوذ در آسیا با توجه به مقامات ایالات متحده.

برخی از مقامات ایالات متحده باقی مانده اند نگران آن است که کاهش در آمریکا حضور نظامی در خاورمیانه می تواند به افزایش به چالش های جدید از ایران به خصوص در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار اقتصادی علیه تهران در نیروی باقی مانده است که مقامات ایالات متحده اضافه شده است.

زمینه فشار بر ایران و گرایش به عمل نظامی خود را به عنوان تنها خروجی از تلاش برای از بین بردن این فشار هنوز هم وجود دارد و با حداکثر فشار کمپین” یک مقام گفت. “تا زمانی که حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی همچنان وجود دارد یک احساس است که ما نیاز به یک عامل بازدارنده قوی برای جلوگیری از ایران اقدام در منطقه است.”

نوشتن به گوردون Lubold در Gordon.Lubold@wsj.com و Michael C. بندر در Mike.Bender@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال قاسم سلیمانی کشته شد در یک حمله هوایی آمریکا.نسخه قبلی این مقاله به اشتباه به عنوان خود را به عنوان ستوان ژنرال (اصلاح شده در مارس 7, 2020)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر