چه اتفاقی افتاد به بریوز’ از دست داده و چشم انداز از MLB را مجازات ؟

بسیار تغییر کرده است از ماه نوامبر سال 2017, زمانی که MLB مجازات بریوز برای یک سری از فعالیت های غیر قانونی در بازار بین المللی است. از آنجا که offseason این بریوز دو زمان تقسیم شانزه و به رخ کشیدن یکی از درخشان ترین چشم انداز در رشته های.

حتی پس از آن را تحقیر آمیز به نوبه خود از وقایع برای حق رای دادن. مدیر جان Copollela ممنوع شد, برای زندگی است. بین المللی سراغ مدیر گوردون Blakely به حالت تعلیق در آمد یک سال است. رئیس جمهور جان هارت پایین پا.

الکس Anthopoulos فرض کنترل تیم و تعمیرشده سازمان بیش از دو سال گذشته. این تیم string موفقیت قطعا کمک کرد فاصله آن از آن اختلاف است.

بریوز کامل مجازات شامل از دست دادن 13 چشم انداز یک سوم دور پیش نویس انتخاب کنید و هزینه های سنگین محدودیت ها در آینده بین المللی امضای دوره. آنها را از جنگل و در عین حال از آنجایی که این اثر به زودی احساس به عنوان بریوز ادامه ترویج خود را بالا پرواز چشم انداز بدون دستیابی به سیستم از طریق بازار بین المللی است.

تحریم ها منجر به تاکید فوق العاده بر داخلی پیش نویس است. بریوز نخواهد بود تقویت مزرعه خود را با تجارت دور عمده leaguers در حالی که رقیب. Anthopoulos تا به حال با احتیاط ادامه دهید که دانستن یک “ترشح” حرکت خواهد بیشتر دندانه آینده از سیستم.

بیس بال آمریکا در حال حاضر نرخ بریوز’ سیستم چهارمین بهترین ها در این رشته اما هشدار می دهد: “پاییز در حال آمدن است. دو سال از هم اکنون بریوز به احتمال زیاد رتبه در میان پایین سوم در شرایط مزرعه سیستم استعداد. سپس توسط آتلانتا فارغ التحصیل شده را در یک جریان ثابت از تولیدی بزرگ leaguers اما کشش و برگشت به Ozzie Albies’ 2017 ورود.”

MLB مجازات چکش پایین تیم ، بریوز از دست داد و نه بازیکنان از خود 2015-16 بین المللی امضای کلاس و سه از سال 2017 ، موافقت خود را با infielder Ji-Hwan Bae باطل شد. آنها نیز محروم شدند از امضای infielder رابرت Puason سپس 14 سال پس از MLB تعیین طرف به یک توافق نامه های غیر قانونی.

چه شد از این چشم انداز? بیایید نگاه کنید:

Infielder Ji-Hwan Bae: Bae که معرفی شد در Truist پارک چند ماه قبل از چکش پایین آمد که دزدان دریایی’ شماره 7 چشم انداز در هر بیس بال آمریکا است. پیتسبورگ امضا او چهار ماه پس از او آزاد شد و از او تعهد قبلی. سریع shortstop باد می تواند یک مولد top-of-the-order hitter.

اما Bae داشت به جرم آزار سابق خود در اکتبر 2018 ردیابی به یک حادثه در پایان سال 2017. با وجود محکومیت دزدان دریایی حفظ او.

پارچ ژوئن Contreras: Contreras فرود آمد با فرشتگان در فوریه 2018. او مجاز 14 اجرا می شود (12 به دست آورده) در سراسر هفت نوبت در آریزونا لیگ پس از تبادل فصل قبل است.

گیر Abrahan گوتیرز: Gutierrez است فیلیز’ شماره 26 چشم انداز, با, بیس بال آمریکا اشاره کرد او می تواند توسعه را به یک پشتیبان گیری سطح جالب توجه است. او تلاش می کرد در صفحه در پایین تک و نمی پروژه به چیزی بیش از به طور متوسط مدافع اما 2019 شد اول خود را کامل حرفه ای نجومی.

Infielder کوین Maitan: بالاترین-مشخصات بازیکن jettisoned که نوامبر Maitan بود مورد ستایش قرار داد چشم انداز بیرون آمدن از ونزوئلا در سال 2016 حتی به کشورشان میگل Cabrera. فرشتگان مدال دیگر او برای $2.2 میلیون.

در فصل Maitan نمی پیدا کردن جای پا. او ضربه .214/.278/.323 در سراسر 123 بازی با یک سطح برلینگتون زنبور عسل است. او مطبوع است نگرانی هر چند فرشتگان احساس او بهبود به عنوان یک مدافع در پایه سوم.

20 سال هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای پیدا کردن شیار اما از دست دادن نیست, نگاه نزدیک به عنوان مضر به عنوان آن را در زمان. او نمی رتبه فرشتگان’ top 30.

Outfielder Brandol Mezquita: تنها چشم انداز که دوباره امضا شده با بریوز, Mezquita ضربه .226/.349/.307 بیش از دو فصل گذشته در Rookie لیگ.

Outfielder خوان کارلوس Negret: The Royals جوهر Negret در دسامبر 2017. کوبا outfielder را نشان نمی دهد مقدار از یک خفاش در یک توپ در سال گذشته به سرقت رفته تنها 10 پایگاه در دو فصل گذشته و کشیدن 23 کیسه های خود را در طول فصل نهایی در بریوز سیستم. او جایی در میان اعضای خانواده سلطنتی’ بهترین 30.

Infielder Yenci پنا: او در بر داشت یک خانه با رنجرز اما پنا نیست ذکر شده در میان باارزش خود را به چشم انداز. او ضربه .244/.352/.374 با سه homers و 19 RBIs در سراسر 30 بازی در آریزونا لیگ در فصل گذشته.

Infielder رابرت Puason: بریوز هرگز Puason; آنها حکومت فاقد شرایط لازم برای ثبت نام او پس از MLB مصمم بازی ناپاک است. MLB یافت بریوز حال توافق با Puason عامل که جبران شش از دیگر چشم انداز با متورم پاداش در ازای تعهد از Puason به ثبت نام در زمانی که او واجد شرایط در طول 2019-20 دوره است.

Puason تا کنون بالاترین در نظر گرفته بازیکن از این گروه است. او شماره 2 چشم انداز بین المللی آخرین چرخه درآمد بیش از 5 میلیون دلار از یک است. او در حال حاضر خود را به شماره 6 چشم انداز وجود ندارد و در عین حال یک بازی با این سازمان است.

Infielder فرشته Rojas: 19 سال Rojas یک یانکی ها عمله. در سال 2019 او ضربه .241/.298/.343 در سراسر 41 بازی در سواحل خلیج فارس لیگ.

پارچ Yefri دلم روساریو: دلم روساریو امضا شده با Royals همان هفته به عنوان Negret. او سازمان No. 20 چشم انداز با وجود از دست رفته 2019 فصل را با یک عصب موضوع در بازوی خود را. در سال 2018, او تا به حال یک 3.19 دوران بیش از 15 شروع می شود در پایین-A قابل توجه 72 و راه رفتن 29.

Infielder Yunior سورینو: دوقلوها امضا سورینو که به دست آورده کمی کشش در افراد زیر سن قانونی تا کنون. 20 سال آمار .240/.287/.370 در 28 بازی در فصل گذشته. پس از شش بازی در سواحل خلیج فارس, لیگ او را صرف بیشتر از فصل در تک سرو رپیدز.

Infielder Livan صوت: صوت, 19 است و در عین حال یکی دیگر واگذار چشم انداز که فرود آمد با فرشتگان است. او رتبه 23 در 30 بالا درآمد ستایش برای صبر خود را در صفحه. به عنوان بیس بال آمریکا اشاره کرد او تقریبا به عنوان بسیاری از پیاده روی (84) به عنوان strikeouts (94) در سه فصل. او همچنین به عنوان یک مدافع با کیفیت تا شاید صوت در نهایت می تواند تبدیل به یک utilityman در bigs.

Outfielder آنتونیو Sucre: سوکر, 20, آخرین بازی های برگزار شده در سال 2017. او نیست امضا از او اعلام کرد یک عامل آزاد است.

پارچ گویللرمو زونیگا: در حال حاضر یک عضو داجرز سازمان زونیگا تن به تن در 33 بازی فصل گذشته در سراسر دو در یک سطح است. او تا به حال یک 4.08 عصر با 81 strikeouts برابر 31 پیاده روی در 68-1/3 نوبت. او را نمی بیس بال آمریکا بالا 30 داجرز چشم انداز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر