برزیل متحده گسترش Coronavirus محدودیت به عنوان تلفات مانت

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در Brasília در روز پنج شنبه به پایین به شدت از شیوع کروناویروس و نا امید شده توسط دولت های ایالتی’ محدودیت.

عکس: آدریانو ماچادو/ایسنا

سائو پائولو—مقامات در پنج برزیل متحده محدودیت های سفت در ساکنان در میان یک افزایش تند در گزارش مرگ و میر ناشی از Covid-19, برخورد با رئیس جمهور Jair Bolsonaro تلاش برای بازگشایی برزیل را محاصره اقتصاد است.

سائو پائولو و ریو دو ژانیرو متحده به این کشور در دو تا از بزرگترین شهرهای این هفته تحمیل الزامات وادار کردن ساکنان به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و در حمل و نقل عمومی. سن پائولو شهر آغاز خواهد شد ممنوعیت نیمی از آن ماشین ترافیک از دوشنبه. سن پائولو رژیم صهیونیستی است. João Doria روز جمعه تمدید اقامت-در-صفحه اصلی قوانین به پایان این ماه.

سه فقیر متحده در برزیل شمال و شمال شرق—Ceará, Pará و Maranhão—قفل هستند و خود را به پایتخت و شهرهای دیگر دچار افزایش عفونت و مرگ و مير اجازه می دهد ساکنان به ترک خانه تنها برای فعالیت های ضروری.

برزیل در میان کشورهای در حال توسعه سخت ترین ضربه گیر با 135,106 تایید عفونت و 9,146 مرده از طریق پنج شنبه در یک کشور با جمعیت بیش از 200 میلیون نفر است. مرگ و میر نیز افزایش سریع: بیش از 1200 نفر کشته شده اند در دو روز گذشته.

بیمارستان ها در سائو پائولو و ریو دو ژانیرو و دیگر شهرهای بزرگ در حال نزدیک شدن به محدودیت های خود را و در مورد Amazonas دولت سرمایه مانائوس در حال حاضر در حال غرق با توجه به دولت و مقامات محلی است. مقامات بهداشتی می گویند این کشور در اوج است و هنوز هفته دور.

رشد محدودیت را نا امید آقای Bolsonaro که کاهش شدت شیوع و مشتاق به مردم به کار میان کشت اخیر شاخص نشان می دهد که اقتصاد آسیب میبیند.

روز پنج شنبه رئیس جمهور در زمان وزیر اقتصاد, پائولو Guedes و 15 رهبران کسب و کار به بحث در مورد نگرانی های خود را با رئیس دیوان عالی عدالت خوزه آنتونیو Dias Toffoli. دادگاه در ماه آوریل به اتفاق آراء حکم داد که فرمانداران و شهرداران می تواند خود را تحمیل اجتماعی-فاصله اقدامات حتی در برابر رئیس جمهور خواسته های خود است.

برزیلی, وزیر اقتصاد پائولو Guedes پوشیدن ماسک محافظ و رئیس جمهور Jair Bolsonaro ملاقات با رئیس دیوان عالی عدالت خوزه آنتونیو Dias Toffoli در Brasíli در روز پنج شنبه.

عکس: آدریانو ماچادو/ایسنا

پس از جلسه با عدالت آقای Bolsonaro به خبرنگاران گفت که بسیاری از شرکت های در “مراقبت های ویژه” است و او می خواهد به گسترش لیست از ضروری کسب و کار به طوری که فعالیت های اقتصادی می تواند شروع به بازگشت به حالت عادی. “در غیر این صورت پس از فشرده-واحد مراقبت است گورستان و ما نمی خواهیم که برای ما برزیل,” او گفت:.

آقای Dias Toffoli به نام از رئیس جمهور فرمانداران و شهرداران به منظور هماهنگ کردن تلاش های خود را برای بازگشایی اقتصاد و اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود گفت: قانون اساسی به ایالات و شهرستانها حق تصمیم گیری در مورد اقدامات لازم.

فرمانداران شهرداران و کارشناسان بهداشتی می گویند سختگیرانه تر اقدامات لازم هستند زیرا این کشور شیوع هنوز هم نمی کند. آرامش محدودیت به عنوان رئیس جمهور می خواهد می تواند منجر به عفونت و مرگ و میر بیشتر گفت: کارلوس فورتالزا متخصص اپیدمیولوژی در São Paulo State University.

آقای فورتالزا گفت: آخرین چیزی که کشور نیاز است برای این وضعیت به عنوان بد به عنوان در Ecuadorean شهر گوایاکیول که در آن بیمارستان ها و خدمات مراسم تشییع جنازه غرق شد در ماه گذشته با افزایش سریع در تعداد بیمار و در حال مرگ, منجر به اجساد در خیابان ها.

“ما در یک وضعیت فاجعه بدترین پس از جنگ جهانی دوم و برخی از مردم به حداقل رساندن آن گفت: این فقط یک دلخوری,” او گفت:. “ما نمی خواهیم دیگر گوایاکیول ما نمی خواهیم مردم مرده در خیابان.”

آقای Bolsonaro انتخاب شد تا حدودی در وعده برای افزایش رشد با کاهش کسری بودجه و بدهی و کاهش نقش دولت در اقتصاد است. او تا به حال برخی از موفقیت ها از جمله مدتها در انتظار اورهال در برزیل سیستم بازنشستگی است که هوا را به صرفه جویی در حدود 150 میلیارد دلار بیش از 10 سال است.

اما برزیل اقتصاد ضربه شده است با اقدامات دولت و دولت های محلی آغاز شده و قرار دادن در محل در اواسط تا اواخر ماه مارس است. مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس در یک رکورد کم تولید کاهش یافته است 9.1% مارس فوریه و اقتصاددانان می گویند مارس بدتر خواهد بود.

در همان زمان coronavirus بحران بدتر شده است. در Maranhão دولت Icu شد 92 درصد کامل در روز پنج شنبه از 77.6% یک هفته قبل در حالی که مرگ و میر مربوط به Covid-19 شروع به پریدن کرد به 520 از 205 در همان دوره با توجه به دولت اعداد. در سن پائولو, برزیل, پرجمعیت ترین شهرستان های مرگ و میر تا به حال چهار برابر شده به 4,496 پنج شنبه از 1,110 یک ماه قبل است.

با وجود رشد شدت شیوع افزایش تعداد برزیل به نفع بازگشایی اقتصاد است. درصد از برزیلی ها در حمایت از اجتماعی-جداسازی اقدامات کاهش یافت و از 60 درصد در آغاز مارس به 52 درصد در پایان ماه گذشته با توجه به یک نظرسنجی تلفنی از 1,503 مردم انجام شده در هفته گذشته توسط Datafolha.

حتی در برخی از شهرستانها که در آن مستندات تحمیل گردیده است و با در نظر گرفتن قوانین جدید به طور جدی. رافائلا Rodrigues, 33, X-ray technician که زندگی در پایتخت Maranhão ایالت سن لوئیز گفت: مستند قوانین نیست در حال اجرا در طبقه کارگر محله که در آن مردم همچنان به حرکت آزادانه.

“در مرکز شهر وجود دارد کمی بیشتر کنترل, اما کافی نیست,” او گفت:. “مقامات نیست توقف اتومبیل و یا تایید اسناد و مدارک.”

نوشتن به Jeffrey T. Lewis در jeffrey.lewis@wsj.com و Luciana Magalhaes در Luciana.Magalhaes@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر